Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 10.029zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 19.06.2024 o 18:28, ala123 napisał:

Jak skopiować link? Chciałabym wysłać radnym?

Wklejam link tutaj: https://www.dogomania.com/forum/topic/20503-zamojskie-schronisko-miejsce-kaźni/

Jeśli zaznaczysz go, a potem klikniesz prawym przyciskiem myszki i wybierzesz opcję: "Kopiuj", powinno zadziałać. Ja akurat korzystam ostatnio tylko z telefonu - wtedy wystarczy przytrzymać palec na adresie i sam się kopiuje.

Jeśli miałabyś problem, podeślij mi w PW adres mailowy, to prześlę Ci link 🍀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.06.2024 o 18:28, ala123 napisał:

Jak skopiować link? Chciałabym wysłać radnym?

Jesteś na FB? Na grupie dogomaniacy starej daty? Może tam byłoby część osób z starej dogomanii? To niestety nie moje czasy na dogo więc Nicki tych osób nic mi nie mówią:( 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2024 o 05:50, Tianku napisał:

Jesteś na FB? Na grupie dogomaniacy starej daty? Może tam byłoby część osób z starej dogomanii? To niestety nie moje czasy na dogo więc Nicki tych osób nic mi nie mówią:( 

 

Udało mi się wysłać, dziękuję. Na FB jestem, Alina Fert

 

Dnia 19.06.2024 o 18:59, elmas napisał:

Wklejam link tutaj: https://www.dogomania.com/forum/topic/20503-zamojskie-schronisko-miejsce-kaźni/

Jeśli zaznaczysz go, a potem klikniesz prawym przyciskiem myszki i wybierzesz opcję: "Kopiuj", powinno zadziałać. Ja akurat korzystam ostatnio tylko z telefonu - wtedy wystarczy przytrzymać palec na adresie i sam się kopiuje.

Jeśli miałabyś problem, podeślij mi w PW adres mailowy, to prześlę Ci link 🍀

Dziękuję 🙂 Udało mi się skopiować link.

Link to comment
Share on other sites

  • DORA1020 changed the title to Na chwilę obecną 10.029zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC

Zwracam się z prośbą o karmę dla psiaków. Jeśli ktoś może pomóc będę wdzięczna.

Dokarmiam psy właścielskie,ganiające sobie po Szczebrzeszynie. Te ,które dokarmiam od kilku lat dobrze wyglądają,natomiast, inne ,które się pojawiają niektóre są bardzo wychudzone.

Sue zrobiła jednemu zdjęcie,może wstawi,on pożera wszystko. Pojawił się któregś dnia z urwanym łańcuchem.Wywaliłyśmy to wszystko do kosza,syfiasta obroża i urwany łańcuch.

Teraz go nie ma,pewnie znowu go uwiązali,niestety nie wiem czyj to pies.

Sąsiadka dokarmia  staruszka z patologii,również na łańcuchu.

Wczoraj poprosiła mnie o karmę,u niej trudna sytuacja finansowa,zdrowotna. A bardzo szkoda jej tego psiaka.

No i się załamałam,bo skąd nabrać pieniędzy na to wszystko. Dokarmiane koty/jest ich coraz więcej,nie wiem skąd/ jeże ,psiaki. Z bazarków dogomaniackich niewiele uzbieram, to co uzbieram przeznaczam na karmę.

Psiaki jedzą tylko mokrą,bo większość z nich to są starsze psiaki.

Nigdy juz nie będziej lepiej:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2024 o 08:34, Poker napisał:

Wpłacę chociaż 200 zł na karmę dla tych biedaków.

Na które konto ?

Do którego schroniska trafiają biedy z waszego terenu ?

Dziekuję🌼

Na moje konto.

Do tej pory trafiały do schronu w Zamościu,teraz nie wiem. Prawdopodobnie schronisko teraz nie przyjmuje psiaków,ale nie wiem czy to prawda. Jeden,dwa chyba przyjmuje lecznica w Szczebrzeszynie.

Ja dokarmiam właścicielskie,raczej wszystkie z rodzin patologicznych.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2024 o 08:45, Tianku napisał:

do paczkomatu mogłabym zamówić? 

 

Dnia 28.06.2024 o 10:24, Poker napisał:

Jak ktoś nie ma samochodu, to trudno dźwigać  np. 12 kg

Może sue mogłaby odebrać,wózeczkiem.Mieszka blisko paczkomatu.

Czasami wysyłamy paczkomatek karmę dla kotków,które są u Murki. No i też mamy sporo dzwigania,ale co zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za czerwiec:

 

BIANKA, JASIEK, NITKA, SZPULKA, MROZIK:

Stan konta na 31 maj wynosił -10029  zł:

-900 zł hotelowanie Bianki, Jaśka i Mrozika 1-30.06 (zniżka ze względu na karmę)

-720 zł hotelowanie Nitki i Szpulki 1-30.06

+100 zł bakusiowa (bazarek)

+100 zł Monika R.

+416 zł Madie (zrzutka - faktura)

+291 zł elmas (bazarek)

+100 zł Dora

+1300 zł córka Figunii

+120 zł Dora

+50 zł Elf i Mango

Stan konta na 30 czerwiec wynosi -9172  zł.

 

Szpulkę udało mi się zapoznać z Anielką, z którą wcześniej miał kontakt Stefan. Izolatka ma wejście bezpośrednio z miejsca, gdzie przebywa Anielka i zauważyłam, że obie kotki są siebie bardzo ciekawe, z czasem pozwalałam się im obwąchwać i widziałam, że Szpulka w ogóle nie boi się Anielki. Polubiły się do tego stopnia, że Szpulka strzela Anielce baranki :) Widzę, że obie czują się komfortowo w swoim towarzystwie. Więc to nie tak, że Szpulka boi się wszystkich kotów. Być może większa ich ilość ją stresowała albo Nitka ją gnębiła. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...