Jump to content
Dogomania

CZŁOWIEKU moje PRZERAŻENIE AGRESJĄ nazwałeś_5.01.2013 Lincoln odszedł za TM_(*)


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ladySwallow']Myślę, że można i mailowo wysyłać.[/QUOTE]

Tak,czy siak, allegro zawsze może usunąć aukcję charytatywną...ostatnio już nie trzeba nawet użyć słowa charytatywna, cegiełka...jeśli jest to w założeniu aukcja pomocowa i charytatywna, może usunąć...to jest zawsze ryzyko,ale warto go podjąć i nieco się zabezpieczyć i w kosztach wysyłki wstawić koszt wysyłki...[B]poleconym priorytetem- 5zł oraz jako alternatywę mail i wtedy bezpłatny...[/B]wiekszość wybierze tę drugą alternatywę,zdecydowana większość jak nie wszyscy...a jeśli wybierze ktoś alternatywę papierową, to wtedy można te pojedyncze sztuki wywołać...
Mam wątpliwości co do ceny 10-15zł...mogą nie pójść...może warto sprzedawać 1/3 dnia ...rano, południe, wieczór...

Link to comment
Share on other sites

Dobra dziewczyny, to zrobię tak jak mówicie i się zaraz biorę za to allegro, tylko jakiś obiad zorganizuję :cool3: a wy wybierzcie które zdjęcie według was powinno być wysyłane osobom które kupią takie cegiełki.

Ja mam takie pomysł...Czy mogę na górę aukcji to wrzucić, a może jakiś inny baner? Czy żadnego nie dawać?
[URL="http://www.bernardyn.com.pl/"][IMG]http://i885.photobucket.com/albums/ac60/bernardyn_com_pl/banerekfaflun.jpg[/IMG][/URL]

Jak robimy z tym numerem konta? Osoby na bazarku się dopytywały czy dostaną go na PW i kiedy?

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam allegro Lincolna. Wykorzystałam teksty zuzlikowej, bo moim zdaniem najbardziej chwytają za serce:)
Zajrzyjcie czy wszystko jest ok:
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1225400026[/URL]
Bo jeszcze mogę coś pozmieniać.

Lincoln ma już wykupione [U][B]13 dni[/B][/U] na bazarku!! Prosimy o więcej!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']
[B]Jak robimy z tym numerem konta? Osoby na bazarku się dopytywały czy dostaną go na PW i kiedy?[/B][/QUOTE]

Konto do zbiórki na Lincolna, tak jak pisałam wcześniej, udostępniam ja.
Jeśli chodzi o bazarki - ten z podarowaniem jednego dnia Lincolnowi w hotelu - numer mojego konta można podawać osobom wpłacającym bezpośrednio - zaraz Ci je wyślę na pw.

Natomiast jeśli w grę wchodziły by fanty i wysyłka, całość ewentualnej zebranej dla Lincolna kwoty na swoje konto zbiera organizator bazarku, a potem przelewa kwotę końcową dla Lincolna do mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Konto do zbiórki na Lincolna, tak jak pisałam wcześniej, udostępniam ja.
Jeśli chodzi o bazarki - ten z podarowaniem jednego dnia Lincolnowi w hotelu - numer mojego konta można podawać osobom wpłacającym bezpośrednio - zaraz Ci je wyślę na pw.

Natomiast jeśli w grę wchodziły by fanty i wysyłka, całość ewentualnej zebranej dla Lincolna kwoty na swoje konto zbiera organizator bazarku, a potem przelewa kwotę końcową dla Lincolna do mnie.[/QUOTE]
Już porozsyłałam PW wszystkim osobom , które zadeklarowały kupno serduszek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...