Jump to content
Dogomania

CZŁOWIEKU moje PRZERAŻENIE AGRESJĄ nazwałeś_5.01.2013 Lincoln odszedł za TM_(*)


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ANETTTA']niech go kastrują ..tam mieli kastrowac psy !![/QUOTE]

Teraz nie ma żadnego weta- urlopy...ale zasadnicze pytanie brzmi-JAK KASTRUJĄ??? Niestety nie mam pewności,czy dobrze...[B]macie jakieś doświadczenia z psiakami wykastrowanymi/sterylizowanymi tam??
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie.W tej chwili zostały wstrzymane zabiegi nie tylko z powodu urlopów, ale i wysokich temperatur.Przy czterdziestu kilku stopniach rany trudno się goją i łatwo może dojść do zakażenia.Jeśli chodzi o jakość, to nie widziałam , ani nie słyszałam , żeby jakiemuś psu co później było.Z suczkami różnie, ale większości nic nie dolega .... Wzięliśmy Negrę po sterylizacji i miała śliczny szew (brzegi , jak sklejone ze sobą); wzięliśmy Misię i okazało się, że szycie paskudne, zaropiałe; 3 miesiące po sterylce wciąż wychodzą nici.To moje osobiste doświadczenia z dwóch przypadków.Innych suk nie oglądałam.
Według mojej wiedzy 99% chłopaków nie ma komplikacji i na trzeci dzień są jak spod igły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']Spokojnie.W tej chwili zostały wstrzymane zabiegi nie tylko z powodu urlopów, ale i wysokich temperatur.Przy czterdziestu kilku stopniach rany trudno się goją i łatwo może dojść do zakażenia.Jeśli chodzi o jakość, to nie widziałam , ani nie słyszałam , żeby jakiemuś psu co później było.Z suczkami różnie, ale większości nic nie dolega .... Wzięliśmy Negrę po sterylizacji i miała śliczny szew (brzegi , jak sklejone ze sobą); wzięliśmy Misię i okazało się, że szycie paskudne, zaropiałe; 3 miesiące po sterylce wciąż wychodzą nici.To moje osobiste doświadczenia z dwóch przypadków.Innych suk nie oglądałam.
Według mojej wiedzy 99% chłopaków nie ma komplikacji i na trzeci dzień są jak spod igły.[/QUOTE]

TO WYGLĄDA TAK JAKBY DWÓCH WETÓW TAM BYŁO...a może własnie tak jest...
Dobrze,że takie względy jak warunki zewnętrzne mają wpływ na decyzje o poważniejszych zabiegach...bardzo dobrze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']I tu trafiłaś doskonale.Jest dwóch i z tego, co widzę jeden ma dryg do leczenia , a drugi ma dobrą rękę do tego typu zabiegów.[/QUOTE]

Ojej, to tego od zabiegów będzie trzeba do kastracji Lincolna...da się jakoś to załatwić???DA SIĘ???
Ten drugi niech leczy oczyska chłopaka...i takim to sposobem, Lincoln może być i wyleczony i bezpiecznie odjajczony.Da się matrioszko załatwić???

...ależ mam wymagania...od razu przepraszam...ale jakoś samo się nasunęło.

Link to comment
Share on other sites

Treść ogłoszenia:
17,07,2010 w okolicy ul. Skowronkowej w Lublinie (Sławinek) zaginął bernardyn trikolor płaszczowy (przewaga brązowego). Pies jest w trakcie leczenia po poważnym zatruciu pokarmowym. Wabi się Fred. Za pomoc w odnalezieniu nagroda pieniężna.


Kontakt z włascicielem lub znalazcą:

tel. 692682415

Nie wiem czy dzwoniłyście - ogłoszenie jest na portalu zaginione psy/ lubelskie. Nie wiem czy on jest tricolor płaszczowy? Nie chcę robić komuś nadziei - a może to potencjalny tymczas dla Lincolna ? Pozdrowienia - szkoda benia ...

wrzuć stronkę "zaginione psy" w google, potem kliknij w lubelskie i już. To jest ogólnopolska stronka zaginione/ znalezione. Dzwoniłam pod ten nr,ale nie odpowiada - no i nie wiedziałam czy opis fachowy się zgadza. Łęczna od Sławinka kawał drogi 25 km -ale mógł ktoś przygarnąć zbłąkanego i na działkę wywieżć , różnie bywa

Link to comment
Share on other sites

Lincoln jest płaszczowy...i jest tricolor...i można powiedzieć,że jest przewaga brązowego...

Dziewczyny,czy dałybyście radę zadzwonić i wypytać o wszystko nie informujac jeszcze,w którym jest schronie...fotki możnaby ludziom pokazać i sprawdzić,czy na imię Fred reaguje..

teresz...a podrzuć linka z ogłoszeniem...mnie słabo szukanie idzie...

Link to comment
Share on other sites

Roma, Muzzy, prawdopodobnie ze mną, w następny weekend się na foto sesję do schronu do Białej Podlaskiej wybiera(od Lublina 126 km w jedną stronę) - wrzuciłam info o stronce Psi Fotograf( [url]http://psifotograf.hostcenter.pl/[/url] ) na wątek schronu w Białej i od razu ktoś do Muzzego z prośbą uderzył:crazyeye::cool3::multi: Wycieczkę do Garwolina Muzzy też ma w planie.
W ten weekend Muzzy był psy obfocić u Murki w hotelu i w hotelu u funi(Zamość) - mało udaru nie dostał w tym skwarze, ale jak zwykle się nie poddał i swym talentem psiakom pomagał:lol:

Więc, jakby ktoś z Nowodworu się do Muzzego w sprawie zdjęć odezwał, info już wcześniej na wątek schronu wrzucałam, to proś koniecznie Muzzego o śliczne foty Lincolna do ogłoszeń:cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']Zuzlikowa, czy rozmawiałaś już z kierownikiem, czy nadal nieosiągalny ?:roll:[/QUOTE]

Rozmawiałam...

Wczoraj rozmawiałam z p.Kierownikiem i przyznam,że jeszcze nie bardzo wiem co myśleć...jeszcze nie wiem...mam kompletny mętlik w głowie.

Informacje nie są zbyt konkretne,bo Licoln nie pozwala do siebie nadal podejść,lecz już na tyle uspokoił się,że nie rzuca się na kraty(tak rzucał się jak widział pracownika i kierownika...może kojarzy ich z akcją na klatce?) ale wycofuje się obok budy lub na budę i warczy ostrzegawczo pozwalając posprzątać, podać miski z wodą i posiłkiem...ale wyraźnie nie chce kontaktu z człowiekiem(opinia kierownika).
W opinii Kierownika, to stary 10letni pies!!!!!!!!!!...jeśli nawet nie starszy...ewidentnie porzucony i ewidentnie bardzo źle potraktowany!
Nic nie można powiedzieć o jego stanie zdrowia...działa stale adrenalina i chyba bardzo silnie obronny strach...obawa.Psiak będzie przyśpiony ketaminą(nie wiem,czy dobrze pamiętam) we wtorek i dopiero zbadany i przejrzany!Mam dzwonić w środę.
Kierownik uważa,że jest pięknie wybarwiony i zbudowany...bardzo ładny okaz...


Bardzo proszę...POMÓŻMY LINCOLNOWI...on PILNIE potrzebuje domu tymczasowego...CZY KONIEC ŻYCIA NASTĘPNEGO PSA, TO SCHRON...IGŁA...
[B]Tyle lat służył człowiekowi...tyle lat...A TERAZ - ZASZCZUTY...W KLATCE...BEZ CZŁOWIEKA,KTÓREMU UMIAŁBY ZAUFAĆ...i taki ma być kres jego życia????[/B]
[quote name='zuzlikowa']
NIE ZOSTAWIAJMY GO W TYM ZASTYGŁYM ZROZPACZENIU!!!!

Pomóżcie też na wątku...BERNARDYNY SZUKAJĄ DOMÓW TYMCZASOWYCH...
...umieściłam tam oczywiście i Lincolna...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190842-BERNARDYNY-szukaj%C4%85-DOM%C3%93W-TYMCZASOWYCH...jest-ich-w-schronach-ju%C5%BC-p%C3%B3%C5%82-setki%21%21%21%21?p=15183018#post15183018"]http://www.dogomania.pl/threads/190842-BERNARDYNY-szukaj%C4%85-DOM%C3%93W-TYMCZASOWYCH...jest-ich-w-schronach-ju%C5%BC-p%C3%B3%C5%82-setki!!!!?p=15183018#post15183018[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Roma, Muzzy, prawdopodobnie ze mną, w następny weekend się na foto sesję do schronu do Białej Podlaskiej wybiera(od Lublina 126 km w jedną stronę) - wrzuciłam info o stronce Psi Fotograf( [url]http://psifotograf.hostcenter.pl/[/url] ) na wątek schronu w Białej i od razu ktoś do Muzzego z prośbą uderzył:crazyeye::cool3::multi: Wycieczkę do Garwolina Muzzy też ma w planie.
W ten weekend Muzzy był psy obfocić u Murki w hotelu i w hotelu u funi(Zamość) - mało udaru nie dostał w tym skwarze, ale jak zwykle się nie poddał i swym talentem psiakom pomagał:lol:

Więc, jakby ktoś z Nowodworu się do Muzzego w sprawie zdjęć odezwał, info już wcześniej na wątek schronu wrzucałam, to proś koniecznie Muzzego o śliczne foty Lincolna do ogłoszeń:cool3::evil_lol:[/QUOTE]

Dziękuję bico za info...napiszę do muzzy'ego z prośbą byście zahaczyli o Nwodwór jadąc do Białej Podlaskiej...bardzo będę go prosić!!!
Zdjęcia muzzy'ego mogą być jego jedyną szansą...choć przyznam,że nie wiem,czy uda się je zrobić(psiak jeszcze nie ufa ludziom i jest agresywny)...popytam kierownika dzwoniąc w środę...i od jego opinii uzależniam sesję Lincolna.

Nie umiem ochłonąć ze złości na ludzi,którzy starego benka wywalili...nie szukali...nie umiem!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...