Jump to content
Dogomania

CZŁOWIEKU moje PRZERAŻENIE AGRESJĄ nazwałeś_5.01.2013 Lincoln odszedł za TM_(*)


zuzlikowa

Recommended Posts

[URL="http://www.dogomania.pl/members/78994-zuzlikowa"][/URL] [INDENT] Zapraszam do Lincolna...
[B]CZY BERNARDYN, MA PRAWO DO SZANSY NA ZYCIE,[/B]choć w schronisku jest agresywny? Choć nadal przeżywa swoją traumę i dramat?Choć ma nie tylko chore i nie leczone oczy, ale i duszę?


[CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B]Lincoln rozdaje serduszka![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=Red][B] [COLOR=Black]1 serduszko = 1 dzień ŻYCIA = [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=Red][B][COLOR=Black] 1 dzień SZANSY =[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=Red][B][SIZE=6] 15zł[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/192386-LINCOLN-bardzo-chce-%C5%BBY%C4%86%21Daj-mu-szans%C4%99%21Podaruj-chocia%C5%BC-jeden-dzie%C5%84-szcz%C4%99%C5%9Bliwego-%C5%BCycia%21"]http://www.dogomania.pl/threads/192386-LINCOLN-bardzo-chce-%C5%BBY%C4%86!Daj-mu-szans%C4%99!Podaruj-chocia%C5%BC-jeden-dzie%C5%84-szcz%C4%99%C5%9Bliwego-%C5%BCycia![/URL]

[SIZE=5][COLOR=Red][B] [U][URL="http://img844.imageshack.us/i/sercem.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6541/sercem.jpg[/IMG][/URL][/U][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzlikowa']Rzeczywiście,obojętne...tylko daj znać co zdecydowałaś, to podeślemy nr konta dla Lincolna i oficjalnie zapiszemy...DZIĘKUJĘ BARDZO![/QUOTE]

Napisałam też na bazarku, żeby go trochę podnieść ;)
Tylko pamiętajcie, że ta deklaracja na wątku i cegiełka bazarkowa to się liczy jako jedno i to samo 15 zł, a nie 30 zł, ok? No i tradycyjnie poproszę o nr konta :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']Napisałam też na bazarku, żeby go trochę podnieść ;)
Tylko pamiętajcie, że ta deklaracja na wątku i cegiełka bazarkowa to się liczy jako jedno i to samo 15 zł, a nie 30 zł, ok? No i tradycyjnie poproszę o nr konta :)[/QUOTE]

OK! ...i ogromnie dziękujemy!!!
Paulinka jak tylko wejdzie podeśle nr konta...a jak nie będzie miała,da znać i podrzucę ja!...teraz się dziewczynie nie chcę wcinać...hihihi
Bardzo dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']OK! ...i ogromnie dziękujemy!!!
Paulinka jak tylko wejdzie podeśle nr konta...a jak nie będzie miała,da znać i podrzucę ja!...teraz się dziewczynie nie chcę wcinać...hihihi
Bardzo dziękujemy!!![/QUOTE]
Ja już wysłałam numer konta bico, nie wiem czy dobrze zrobiłam :oops:
Jeśli te pieniądze mają trafić do Pauliny to zignoruj moje pw.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red][B]FINANSE LINCOLNA:[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][B]10.09.2010 - bico - 30 zł
10.09.2010 - Aldrumka - 30 zł
10.09.2010 - tula - 15 zł
10.09.2010 - Macia - 60 zł
10.09.2010 - Paulinken - 30 zł

13.09.2010 - Aimez_moi - 15 zł

[COLOR=Red][SIZE=4]RAZEM - 180 zł
[/SIZE]
[COLOR=DarkGreen]Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom ze nawet najmniejszy datek, dobre pomysły i obecność!!:Rose:[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73'][B]Zuzlikowa[/B], nie zapodalas watku kochana ... stad moje spoznienie. Czy jakas radykalna zmiana mnie ominela? Czy Lincoln nadal w schronie? Caly czas redaguje bazar i konca nie widac.[/QUOTE]

Nic o jakiejś radykalnej zmianie nie wiem...na razie istotne jest,czy w zachowaniu chłopaka zachodzą jakieś zmiany...ale to na razie mogą dziewczyny odwiedzające Nowodwór powiedzieć...

LINCOLN NADAL PROSI O POMOC...KAŻDE 15ZŁ to jego ŻYCIE!...to sznsa,by zdołał pokazać jak wspaniałym jest psem!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico'][SIZE=4][COLOR=Red][B]FINANSE LINCOLNA:[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][B]10.09.2010 - bico - 30 zł
10.09.2010 - Aldrumka - 30 zł
10.09.2010 - tula - 15 zł
10.09.2010 - Macia - 60 zł
10.09.2010 - Paulinken - 30 zł

13.09.2010 - Aimez_moi - 15 zł

[COLOR=Red][SIZE=4]RAZEM - 180 zł
[/SIZE]
[COLOR=DarkGreen]Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom ze nawet najmniejszy datek, dobre pomysły i obecność!!:Rose:[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE]

Dzięki bico, opoko moja!!!Przeklejam na początek!!!
Dziękuję wszystkim wspomagającym Lincolna...każda forma pomocy jest bezcenna...i wpłaty i obecność!!! Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [SIZE=4][COLOR=Red][B]FINANSE LINCOLNA:[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][B]10.09.2010 - bico - 30 zł
10.09.2010 - Aldrumka - 30 zł
10.09.2010 - tula - 15 zł
10.09.2010 - Macia - 60 zł
10.09.2010 - Paulinken - 30 zł

13.09.2010 - Aimez_moi - 15 zł

15.09.2010 - Bamboo - 15 zł
15.09.2010 - Kapsel - 30 zł
15.09.2010 - p.Maciej Kraków - 300 zł

[COLOR=Red][SIZE=4]RAZEM - 525 zł
[/SIZE]
[COLOR=DarkGreen]Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom ze nawet najmniejszy datek, dobre pomysły i obecność!!:Rose:[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Jestem pod wrażeniem ilości pieniążków jakie już udało nam się zebrać, dziękujemy wszystkim :loveu:

Widziałam się dzisiaj z Lincolnem, leżał jak zwykle na budzie, jak podeszłam to wstał i zaczął szczekać, ale jak facet mu mył wcześniej boks to na niego raczej nie reagował, przynajmniej ja nie zauważyłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...