Jump to content
Dogomania

Zagłodził psy... ponad 800zł długu!!!


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MaDi']Dzisiaj otrzymałam zawiadomienie o przesłaniu aktu oskarżenia.
Mam nadzieję,że ten człowiek odpowie za krzywdę jaką wyrządził zwierzętom.[/QUOTE]

Przedstawcie sądowi faktury za leczenie, hotelowanie i poinformujcie, że jeden pies nie żyje. Tacy ludzie muszą ponosić konsekwencje swoich czynów – jeśli nie - inni będą robić to samo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysioo']Przedstawcie sądowi faktury za leczenie, hotelowanie i poinformujcie, że jeden pies nie żyje. Tacy ludzie muszą ponosić konsekwencje swoich czynów – jeśli nie - inni będą robić to samo![/QUOTE]
Nie martw się o takie rzeczy to nie pierwsza moja sprawa, mam ich już kilka za sobą. Niestety wciąż są podstawy do kolejnych.

Link to comment
Share on other sites

Jest wyrok:
12 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania w tym czasie nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 32 godzin w stosunku miesięcznym oraz przepadek zwierząt odebranych na mocy Wójta.

Wyrok uprawomocni się w ciągu 7 dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']Cóż wyrok nie najostrzejszy, ale biorąc pod uwagę, że większości osób takie rzeczy uchodzą płazem, to chociaż tyle dostał za to co zrobił :angryy:[/QUOTE]
Plus jest taki,że jeśli kiedykolwiek zrobi krzywdę zwierzęciu, to zostaje w papierach ślad,że był już karany.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Pysioo']A tu inny wyrok ws psa:
[url]http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8959118,Jak_tlumacza_sie_przed_sadem_zwyrodnialcy__ktorzy.html[/url][/QUOTE]
Niemal wszystko zależy od sędziego, miałam dużo łagodniejszy przypadek( jeśli można tak powiedzieć o znęcaniu) i mężczyzna trafił na 6 miesięcy do więzienia.

Link to comment
Share on other sites

Do wszystkich kochających psy a szczególnie pokrzywdzonych przez los i STARUSZKÓW Wznowiła działalność "Skarbonka" rozi. Jest to konkretna pomoc dla dużej liczby piesków starych w schroniskach. Proszę zapoznajcie się z jej założeniami na wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/112210-UWAGA!-WRACAMY!-Post-1351!-**skarbonka**[/url]
i poznajcie ich rezultaty w schronisku Białej Podlaskiej
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184079-CZWARTY-ETAP-**skarbonka**-CZWARTY-ETAP/page3[/url]
A potem jeżeli uznacie , że warto dołączcie do nas i propagujcie ideę dalej nawet poza Dogomanię Sprawa naprawdę jest warta zaangażowania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...