Jump to content
Dogomania

Zagłodził psy... ponad 800zł długu!!!


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MaDi']Założyłam już taki watek, może pomożesz mi go prowadzić? Nie daje rady dobrze wiecie,że sama zajmuje się tymi psami, a mam przecież 100 innych rzeczy na głowie.[/QUOTE]

Jasne, nie ma sprawy. Wiesz, że jak coś, to do mnie jak w dym ;) Jak w klinice trzeba pomocy, takoż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Jasne, nie ma sprawy. Wiesz, że jak coś, to do mnie jak w dym ;) Jak w klinice trzeba pomocy, takoż.[/QUOTE]
Wiem, dziękuję za tymczas dla whisky;) W klinice daje radę, teraz są studenci wiec jest o wiele łatwiej. Miejsce jest opieka też, największy problem to fundusze, nie chce stracić możliwości trzymania tam psiaków, a wiem ,że siedzą tam o wiele za długo:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Wiem, dziękuję za tymczas dla whisky;) W klinice daje radę, teraz są studenci wiec jest o wiele łatwiej. Miejsce jest opieka też, największy problem to fundusze, nie chce stracić możliwości trzymania tam psiaków, a wiem ,że siedzą tam o wiele za długo:shake:[/QUOTE]

Gdyby nie to, że wyjeżdżamy w przyszłym tygodniu, to byśmy wzięli którąś szczeniorkę na DT, a tak... Daj ten wątek, pomogę, tylko napisz na PW, co mam zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Gdyby nie to, że wyjeżdżamy w przyszłym tygodniu, to byśmy wzięli którąś szczeniorkę na DT, a tak... Daj ten wątek, pomogę, tylko napisz na PW, co mam zrobić ;)[/QUOTE]
Masz link na tej stronie kilka postów wcześniej:eviltong:
Najpierw zobacz i oceń czy się do czegoś nadaje a później będziemy myśleć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Masz link na tej stronie kilka postów wcześniej:eviltong:
Najpierw zobacz i oceń czy się do czegoś nadaje a później będziemy myśleć.[/QUOTE]

Moim zdaniem się nadaje, tylko trzeba zaktualizować i to jakoś ułożyć. W pierwszym poście bym dała dane do wpłaty, aktualizowała bazarki i najpilniejsze potrzeby, a w następnych wklejała psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Moim zdaniem się nadaje, tylko trzeba zaktualizować i to jakoś ułożyć. W pierwszym poście bym dała dane do wpłaty, aktualizowała bazarki i najpilniejsze potrzeby, a w następnych wklejała psy.[/QUOTE]
Dzięki za podpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odbyła się kolejna kontrola w towarzystwie policji i weterynarzy, nie stwierdzono nowych zwierząt, ich ilość znacznie się zmniejszyła( została sprzedana cała masa ptactwa oraz cielak)
Właściciel poprawił warunki bytowe.
Czynności dochodzeniowe nadal trwają, mam nadzieję,że jak najszybciej odbędzie się pierwsza rozprawa.

Link to comment
Share on other sites

Nie było potrzeby podawania Puni kroplówki, dostała profilaktycznie zastrzyk od bólu.
Przywiozłam jej gotowane jedzenie, które zjadła z wielką chęcią.
To na tyle z dobrych wieści...dzisiaj uratowałam czwórkę kociąt.
Są bardzo chore zostały w klinice,dwa mają oczy w bardzo złym stanie.Na szczęście wspaniali lekarze pozwolili mi je zostawić, ale będę musiał znaleźć im domy i opłacić koszty leczenia[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/shake.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...