Jump to content
Dogomania

Zagłodził psy... ponad 800zł długu!!!


MaDi

Recommended Posts

[quote name='plastelina']Wydaje mi się właśnie że zaproszenia to jest to owe spamowanie..

Dziewczyny zaktualizowałabym troszkę pierwszą stronę, tylko totalnie zagubiona jestem w tym gdzie i jaki pies jest.Sara i Punia jako jedyne szukają domów,czy są w klinice? reszta psów ma już domy? błyskawicznie działacie:)[/QUOTE]
Dzięki wielkie, Punia jest w klinice, Sara na niby DT, szczeniaki w klinice i jeden u Lady.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mały skrót:
1.Bingo/Tofiś już w DS
2. Sara ONka w DT
3.Sara Husky DS w Sopocie
4. Kala DS w Krakowie
5 Punia w klinice
6. Pchełka mix pinczera w DS okolice Zamosćia
7. Coco DS u Funi
8.Nutka w DS okolice Radomia
9. Papper w DS w Warszawie
10. Whisky jeszcze u Lady ( 22.10.2010 idzie do DS w Lublinie)
11. Łosia w klinice
12.Pinata w klinice
13Frisco w klinice
Mam nadzieję,że są wszystkie jeśli nie proszę krzyczeć.
Pamiętacie pierwszy tytuł wątku? Piątek trzynastego.... zabraliśmy w sumie 13 psów, mam nadzieję,że ta liczba nie wzrośnie.

Link to comment
Share on other sites

Przeanalizowałam fundusze i z przykrościa stwierdzam,że jest tragicznie...
Bardzo proszę o choć najmniejsze wpłaty na utrzymanie psiaków, robienie bazarków, podnoszenie i zapraszanie na wątek.
Oczywiście najważniejsze jest szukanie domów,a z tym ostatnio krucho.

Link to comment
Share on other sites

Ty o to pytasz:evil_lol:
Z dopiskiem np. psy Zdzisławice
[B]FUNDACJA
Lubelska Straż Ochrony Zwierząt [/B] [B]24-204 Wojciechów, Romanówka 22[/B] [B]KRS 0000343426[/B]
[B]adres korespondencyjny:[/B]
[B]20-015 Lublin, Wschodnia 2[/B][FONT=arial][B][COLOR=#ff0000]
BOŚ BANK S.A. O/Lublin: 02 1540 1144 2114 6406 6770 0001

[/COLOR][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysioo']Chciałam przypomnieć, że tam zostały jeszcze psy. Jak zostaną odebrane, będzie min 15...


Na I stronie warto umieścić listę psów, którą podałaś powyżej i zaznaczyć na czerwono psy, które nadal szukają domów.[/QUOTE]
Pysioo nie musisz przypominać bo ten mały kundelek tam nie wrócił, tak jak wspominałam mężczyzna jak nas zobaczył uciekł z sunią mix DONka na szczęście sunia była w bardzo dobrej kondycji.
Mam nadzieję,że ten koszmar niebawem się skończy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysioo']Fajnie, bo teraz dobrze widać, która bieda szuka domku.



Nie mogę przeżałować tej długowłosej ONki, że gdzieś tam się poniewiera :([/QUOTE]
Ja też ale co zrobić skoro mamy dziurawe prawo i mało chęci współpracy np. ze strony gmin?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Dzięki wielkie, nie rozumie było tyle osób jak powstawał wątek, a teraz cisza.
Zachęcam chociaż do podnoszenia.[/QUOTE]

Normalka = psy zaopiekowane, nie umrą = idziemy do następnych, a Ty se radź ;)

Ile jesteście za nie na minusie?

Link to comment
Share on other sites

Robiłam tylko wstępne rozliczenie wszystko oprócz wydatków na podkłady jest na pierwszej stronie. Podobno była jeszcze jakaś wpłata ale nie mam wyciągu z konta.
Fakt jest taki,że trzeba będzie opłacić pobyt psów w klinice, w piątek szczepienie i dwie suki do wysterylizowania.
Jestem bardzo wdzięczna za pomoc bo bez niej nie da się działać, ale jest ona nadal potrzebna. Wstyd to pisać ale taka jest prawda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Robiłam tylko wstępne rozliczenie wszystko oprócz wydatków na podkłady jest na pierwszej stronie. Podobno była jeszcze jakaś wpłata ale nie mam wyciągu z konta.
Fakt jest taki,że trzeba będzie opłacić pobyt psów w klinice, w piątek szczepienie i dwie suki do wysterylizowania.
Jestem bardzo wdzięczna za pomoc bo bez niej nie da się działać, ale jest ona nadal potrzebna. [B]Wstyd to pisać ale taka jest prawda[/B].[/QUOTE]

Żaden wstyd. Po prostu taka mentalność dogo - gdybyś napisała, że psy umierają w jakiejś wsi, to na wątku byłaby masa osób mówiąca, co masz zrobić i dająca na to pieniądze. Jako, ze psy są bezpieczne, każdy wychodzi z założenia, że kasę "jakoś" załatwisz - bo przecież są psy bardziej potrzebujące.

Link to comment
Share on other sites

Podrzucę dziewczynki.

I mały Off-Top
Faduś ma prawie 10 lat, guzy i chore serce! Jakby tego było mało mamy ponad 1 500 długu do spłacenia. Pomocy! :shake:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189365-Staruszek-Fado-z-guzami-i-chorym-sercem-(-pom%C3%B3%C5%BCcie!"][B]KLIK![/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarolineS']Podrzucę dziewczynki.

I mały Off-Top
Faduś ma prawie 10 lat, guzy i chore serce! Jakby tego było mało mamy ponad 1 500 długu do spłacenia. Pomocy! :shake:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189365-Staruszek-Fado-z-guzami-i-chorym-sercem-%28-pom%C3%B3%C5%BCcie%21"][B]KLIK![/B][/URL][/QUOTE]
Dzięki,że zaglądasz:loveu:
Szkoda tylko,że ze smutną informacją:shake:

Link to comment
Share on other sites

Kto ma doświadczenie z adopcją do Niemiec?
Fajna kobieta, Polka prozwierzęca. Powiedziałam ,że Sara będzie wysterylizowana i nie przeszkadza jej to.
Może to jej życiowa szansa? Bardzo mi sie dobrze rozmawiało z ta osobą.
Pisze tutaj bo podeślę Pani wątek Sary do poczytania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Kto ma doświadczenie z adopcją do Niemiec?
Fajna kobieta, Polka prozwierzęca. Powiedziałam ,że Sara będzie wysterylizowana i nie przeszkadza jej to.
Może to jej życiowa szansa? Bardzo mi sie dobrze rozmawiało z ta osobą.
Pisze tutaj bo podeślę Pani wątek Sary do poczytania.[/QUOTE]

Jest kilka osób tutaj, naet żeby przedadopcyjną zrobić. A który to rejon?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...