Jump to content
Dogomania

Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!


AGA35

Recommended Posts

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja dopytuje o samopoczucie Hesi...


przy okazji zapraszam na bazarek (mój pierwszy samodzielnie zrobiony), tam między innymi pas masujący (na cellulit), hantle, ciuszki dla kobitek o rozmiarach 42-46 - nowe, dla TZtów też się coś znajdzie :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191001-Hantle-pas-wyszczuplaj%C4%85cy-nowe-ciuszki-w-rozmiarach-42-46!-Do-31.08-godz.-22-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim wspierającym i trzymającym kciuki za Heśkę w imieniu tego kurdupelka baaaardzo dziękuję.
Mała jest przefajna i wyjątkowo wesolutka jak na taka biedę. Niestety trzy paluchy straciliśmy. Niby łapki są ukrwione i rana na wierzchu łapki prawej goi się nie najgorzej, o tyle opuszki paluchów w prawej łapce są w opłakanym stanie. Strasznie były zmiażdżone i nie dało rady ich uratować. Jeśli stracimy opuszek centralny, mała nie będzie w stanie chodzić i na prawej łapce i trzeba ja będzie amputować. Na razie walczymy, bo z amputacją zawsze zdążymy... Bardzo dzisiaj była u weta dzielna. Już nie płakała tak bardzo i przestała urządzać histerie, bo przedwczoraj wrzeszczała zanim wet ja dotknął. Dzielna jest dziewuszka. Po domu biega na rękawicach bokserskich, bo tam terakota i parkiet. A u mnie w biurze wykładzina dywanowa z dłygim włosiem to się dziewczyna czołga, zabawnie kręcąc doopką.
Trzymajcie kciuki za prawą łapsię.
Opatrunki jeszcze nie doszły, ale już dziękuje za wysłanie, bo nie wiem czy będę miała chwilkę żeby tu zajrzeć. Na bieżąco relacjonuje Aga, bo jednak telefon jest trochę szybszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kago']Wszystkim wspierającym i trzymającym kciuki za Heśkę w imieniu tego kurdupelka baaaardzo dziękuję.
Mała jest przefajna i wyjątkowo wesolutka jak na taka biedę. Niestety trzy paluchy straciliśmy. Niby łapki są ukrwione i rana na wierzchu łapki prawej goi się nie najgorzej, o tyle opuszki paluchów w prawej łapce są w opłakanym stanie. Strasznie były zmiażdżone i nie dało rady ich uratować. Jeśli stracimy opuszek centralny, mała nie będzie w stanie chodzić i na prawej łapce i trzeba ja będzie amputować. Na razie walczymy, bo z amputacją zawsze zdążymy... Bardzo dzisiaj była u weta dzielna. Już nie płakała tak bardzo i przestała urządzać histerie, bo przedwczoraj wrzeszczała zanim wet ja dotknął. Dzielna jest dziewuszka. Po domu biega na rękawicach bokserskich, bo tam terakota i parkiet. A u mnie w biurze wykładzina dywanowa z dłygim włosiem to się dziewczyna czołga, zabawnie kręcąc doopką.
Trzymajcie kciuki za prawą łapsię.
Opatrunki jeszcze nie doszły, ale już dziękuje za wysłanie, bo nie wiem czy będę miała chwilkę żeby tu zajrzeć. Na bieżąco relacjonuje Aga, bo jednak telefon jest trochę szybszy.[/QUOTE]
Kago dzięki za relację,nie jest za wesoła,ale bądźmy dobrej myśli:)
Trzymajcie sie dziewczyny,obydwie jesteście dzielne:loveu:

Link to comment
Share on other sites

nie ma możliwości zrobienia cegiełkowego allegro? Zafir nazbierał już bardzo dużo w ten sposób i spokojnie można się skupić na leczeniu psa bez ciągłego martwienia się o finanse. Ale podobno są jakieś ograniczenia jeśli chodzi o takie aukcje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...