Jump to content
Dogomania

Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...


Recommended Posts

[quote name='wiq']nie no,z tym brakiem aparatu coś trzeba zrobic.. nie masz kolegów w dresach, którzy mogliby coś szybko załatwić?..:evil_lol:[/quote]

ja mam takich kolegow:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
zalatwic Ci ?? :D
chociarz sama jeszcze nie mam hehe :)
a fotki nowe sliczne :D
ta twarz jest boska :evil_lol::evil_lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Patka, Limoncia[/B] ktoś bardzo mądry powiedział kiedyś - szukajcie a znajdziecie, w tej galerii już był mini show właścicielki :p Zresztą Ty Patuś już się dość w wakacje naoglądałaś :evil_lol:

[quote name='"wiq"']nie no,z tym brakiem aparatu coś trzeba zrobic.. nie masz kolegów w dresach, którzy mogliby coś szybko załatwić?..:evil_lol:[/QUOTE]

Cóż za spec od czarnych interesów się odezwał :cool3: :cool3: :cool3: Dresy się kręcą, ale jednak wolę nadal robić maślane oczka do rodzicieli :roll: Albo do jakiś Dogomaniaków, co by na spacerek nie chcieli się umówić :cool3:

Chiquita dziękuję za linka, pewnie, że pamiętam! Będę zaglądać - mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny na tymczas, sunia jest prześliczna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Cóż za spec od czarnych interesów się odezwał :cool3: :cool3: :cool3: Dresy się kręcą, ale jednak wolę nadal robić maślane oczka do rodzicieli :roll: Albo do jakiś Dogomaniaków, co by na spacerek nie chcieli się umówić :cool3:
[/QUOTE]
Dogomaniaków chcesz okraść? Nieładnie. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Dogomaniaków chcesz okraść? Nieładnie. :evil_lol:[/quote]

Ty nie czytaj cwaniaku między wierszami :evil_lol:
Chodziło mi o wykorzystanie aparatu jakiejś dobrej duszyczki do uchwycenia mojego psa :oops: Teraz przez Ciebie nikt nie będzie chciał ze mną na spacer iść! :siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Chodziło mi o wykorzystanie aparatu jakiejś dobrej duszyczki do uchwycenia mojego psa :oops: Teraz przez Ciebie nikt nie będzie chciał ze mną na spacer iść! :siara:[/QUOTE]
I tak nikt nie chciał. :p
A na serio - oj, przejeżdżać ja będę w styczniu przez B-B i zamierzam wpaść do pewnego pinczerka i mu foty porobić..... :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
[IMG]http://images4.fotosik.pl/262/30b866171bef08f1.jpg[/IMG]

[IMG]http://images4.fotosik.pl/262/ab0c011fb230f51d.jpg[/IMG]

[IMG]http://images2.fotosik.pl/306/32698589db1861cc.jpg[/IMG]

[IMG]http://images3.fotosik.pl/306/a8ad66fc9c4a8152.jpg[/IMG][/quote]
No wiesz, co? Ale miałaś minę :eviltong: :eviltong: :eviltong: Ale Gizmo wyszedł na foteczkach jak zwykle cudnie :p :p :p
A Ty to lepiej szybko zawoź swoją cyfrówę do naprawy, bo ja chcę oglądać Gizmusia :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Odsłoniłam swoje oblicze ileśtam stron wcześniej, nie będę Was narażać na kolejny szok :evil_lol:

A czemużto nic? Czyżbyś nie zasłużyła? :roll:

Choć w zasadzie liczy się rodzinna atmosfera, nie prezenty :)[/quote]Co nie znaczy że nie możesz odsłaniać swego oblicza częściej :eviltong:

A nic nie dostałam bo nie chcialam :eviltong: Powiedziałam że wolę kasę zamast glupich prezentów :evil_lol:
Hmmm w takim razie źle się wyraziłam - dostałam kaske :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Bonsai"'] I tak nikt nie chciał. :p
A na serio - oj, przejeżdżać ja będę w styczniu przez B-B i zamierzam wpaść do pewnego pinczerka i mu foty porobić..... :-D[/quote]

Nieprawda! Bo dwie Dogomaniaczki się skusiły w maju tego roku :eviltong:
To jednak nie będę musiała wieźć psa aż do Korbielowa? :cool3: (nie no jeszcze by mnie na granicy chapsnęli, że psa wściekłego transportuję :diabloti: ) Trzymam za słowo! I za walczenie o moje spacery w schronisku też! :razz:

[quote name='"Marta_Ares"'] o czyli beda fotki:multi: :multi:[/quote]

Ale do tych fotek jeszcze daleko :roll: Chociaż jak Ola zacznie zdjęcia Gizmo robić, to będę ich mieć tyle, że na cały rok wystarczy :evil_lol:

[quote name='"Pianka"'] Ale nawaliłas tej tapety na twarz. Teraz nic nie widać:evil_lol:[/quote]

No bo ja taka pink lady jestem. O przepraszam - blue :lol:

[quote name='"Madziu_19"'] A Ty to lepiej szybko zawoź swoją cyfrówę do naprawy, bo ja chcę oglądać Gizmusia :p[/quote]

Pomijając fakt, że Bielsko i Warszawę dzielą 2/3 Polski, a nigdzie bliżej nie ma serwisu Canona to chętnie bym pojechała :roll:

[quote name='":: FiGa ::"'] A nic nie dostałam bo nie chcialam :eviltong: Powiedziałam że wolę kasę zamast glupich prezentów :evil_lol:
Hmmm w takim razie źle się wyraziłam - dostałam kaske :diabloti:[/quote]

A ja już myślałam, że tak nagrzeszyłaś, że nic nie dostałaś - ale Ty cwana bestia jesteś :p

[quote name='"Bonsai"']Justa - padłam. :-D[/quote]

AAAA!!! Ola, kasować linka, kasować, kasować!!!! :-o :mad: :mad: :mad:
Nikt tu nie pozwolił promować moich zdjęć gdy byłam mała i głupia ! :placz: :p

[quote name='"Moniś"']Witam :lol:
długo mnie nie było, ale już powracam obżarciuchy :evil_lol:[/quote]

Hey Moniś! :multi:
Tylko nie mów, że Ty pościłaś w Wigilię :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Nieprawda! Bo dwie Dogomaniaczki się skusiły w maju tego roku :eviltong:
[/QUOTE]
a potem ślad po nich zaginął.... :p

[quote]To jednak nie będę musiała wieźć psa aż do Korbielowa? :cool3: (nie no jeszcze by mnie na granicy chapsnęli, że psa wściekłego transportuję :diabloti: ) Trzymam za słowo! I za walczenie o moje spacery w schronisku też! :razz:
[/quote]
Masz to jak w banku! :D

[quote]Chociaż jak Ola zacznie zdjęcia Gizmo robić, to będę ich mieć tyle, że na cały rok wystarczy :evil_lol:[/quote]
Eeee, coś Ty, co to jest 1000 zdjęć.

[quote]AAAA!!! Ola, kasować linka, kasować, kasować!!!! :-o :mad: :mad: :mad:
Nikt tu nie pozwolił promować moich zdjęć gdy byłam mała i głupia ! :placz: :p[/quote]
Tego linka? [url]http://dogomania.pl/forum/showpost.p...36&postcount=8[/url]

Link to comment
Share on other sites

Bonsai, zabiję, zagryzę(idę w Twoje ślady :evil_lol:), poszczuję psem, koszami, wyłaskotam, ześlę grzmoty, ulewy, śnieżyce, grady... Jednym słowem masz u mnie przesrane za everything! :mad: :p :p :p

[quote name='"Moniś"'] jaaaaaaaaaaa? :evil_lol: NIGDY W ŻYCIU! :cool1::lol::evil_lol:[/QUOTE]

Mądra Dogomaniaczka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Bonsai, zabiję, zagryzę(idę w Twoje ślady :evil_lol:), poszczuję psem, koszami, wyłaskotam, ześlę grzmoty, ulewy, śnieżyce, grady... Jednym słowem masz u mnie przesrane za everything! :mad: :p :p :p
[/QUOTE]
Ja? :lilangel::lilangel::lilangel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja mam na kompie dowody, że Ty wcale na takiego Aniołka nie wyglądasz :evil_lol:[/QUOTE]
:shocked!::chaos::shocked!:

Pragnę publicznie oświadczyć, że wyżej napisane posty są wynikiem przekomarzania się Sióstr z Wyboru. Założycielka tejże galerii jest osobą godną zaufania, prawdomówną, szczerą, uczciwą, miłą, grzeczną, ładną, sympatyczną, charyzmatyczną, lojalną itd. idp. Oświadczam to ja, Aleksandra z Kalisza, śmiałek, który spędził z pinczerką bite dwa tygodnie, dzieląc ten sam pokój i wspólnie czyniąc w nim bałagan. :D Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że pozostawiłam po wizycie w apartamencie Justyny swoją kurtkę, płytę i karty, które w trybie natychmiastowym zostały odesłane drogą helikopterową do mojej chatki.
Z poważaniem,
Aleksandra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']:shocked!::chaos::shocked!:

Pragnę publicznie oświadczyć, że wyżej napisane posty są wynikiem przekomarzania się Sióstr z Wyboru. Założycielka tejże galerii jest osobą godną zaufania, prawdomówną, szczerą, uczciwą, miłą, grzeczną, ładną, sympatyczną, charyzmatyczną, lojalną itd. idp. Oświadczam to ja, Aleksandra z Kalisza, śmiałek, który spędził z pinczerką bite dwa tygodnie, dzieląc ten sam pokój i wspólnie czyniąc w nim bałagan. :D Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że pozostawiłam po wizycie w apartamencie Justyny swoją kurtkę, płytę i karty, które w trybie natychmiastowym zostały odesłane drogą helikopterową do mojej chatki.
Z poważaniem,
Aleksandra.[/quote]

Oluś Ty to umiesz zmiękczyć ludzie serce :loveu: Aż normalnie się wzruszyłam :loveu:
Jako, że ta kochana osóbka, twórczyni tylu cudownych słów(szczerych? :razz:) jest moją najdroższą siostrą z wyboru, to oczywistym jest, że cechy naszych charakterów w dużej mierze muszą być niemalże takie same z tym wyjątkiem, że Ola ma większy talent do języka polskiego, jedzenia ptasiego mleczka i zamiłowanie do gryzienia - zwłaszcza ludzi. Jest też najkochańszym diabełkiem w ludzkiej osobie jakiego znam ;) ;) ;)

Ja tak skromnie, bo zmykam z kompa, ale Ty Bonsai i tak wiesz, że Cię kocham :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Oluś Ty to umiesz zmiękczyć ludzie serce :loveu: Aż normalnie się wzruszyłam :loveu:
Jako, że ta kochana osóbka, twórczyni tylu cudownych słów(szczerych? :razz:) jest moją najdroższą siostrą z wyboru, to oczywistym jest, że cechy naszych charakterów w dużej mierze muszą być niemalże takie same z tym wyjątkiem, że Ola ma większy talent do języka polskiego, jedzenia ptasiego mleczka i zamiłowanie do gryzienia - zwłaszcza ludzi. Jest też najkochańszym diabełkiem w ludzkiej osobie jakiego znam ;) ;) ;)

Ja tak skromnie, bo zmykam z kompa, ale Ty Bonsai i tak wiesz, że Cię kocham :eviltong:[/QUOTE]
Jaknajbardziej szczerych. :D
Mój "talent" do języka polskiego jest niczym w porównaniu do Twojego talentu z zakresu historycznego, a w szczególności z dziejów AK. :D No, ale w końcu jesteśmy rodzinką, nasze talenty są dziedziczne. ;) Jedzenie ptasiego mleczka... no cóż, to nawyk wrodzony. Co do gryzienia - urgyzłam tylko jedną osobę, a moje Siostry taką wielką aferę z tego robią. =D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ty nie czytaj cwaniaku między wierszami :evil_lol:
Chodziło mi o wykorzystanie aparatu jakiejś dobrej duszyczki do uchwycenia mojego psa :oops: Teraz przez Ciebie nikt nie będzie chciał ze mną na spacer iść! :siara:[/quote]

Może jadnak ktoś się znajdzie... gdzie wiara w ludzi, w ich chęć pomocy, w ich aparaty?:razz:

Ponawiam zaproszenie na spacerek po pięknych terenach i na kawke:cool3:;):cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...