Jump to content
Dogomania

Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...


Recommended Posts

[quote name='Anecioreczek'][URL="http://dogomania.pl/forum/member.php?u=7626"]Patkant[/URL]

niby takk,k:P
ale pod choinką wczoraj miałam tylko czekolade xD[/quote]
Ooo czyli to dzisiaj - jako taki nieprzedwidywalny bonus - dostałaś telefon? Widać bardzo grzeczna byłaś, że Aniołek tak o Ciebie dba. ;) Może jutro samochód dostaniesz. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale mi chołotre do galerii przywiało :evil_lol:

Komórki, aparaty, laptopy... ja też chcę :placz: Ja to się dowiedziałam, że laptop dostanę jak się do Krk na studia dostanę :razz:

[quote name='"Patkant"'] Hehe - no widzisz - swiat się zmienia. Teraz juz nawet 16-latki maja 2 dzieci. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a tak na serio to co - przeciez racje mialam :smile: bo z dziecmi zostawalam, a nie z psami :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Tylko dziwne, że ojcem jest Twój tata :roll: :lol:
Jak nie z psami? Wiesz co, jak ja tylko do Ciebie przyjadę to poskarżę się Ice jak Ty ją zaniedbujesz :p

[quote name='"Patkant"']Siostra a dlaczego nie pozyczysz aparatu od Dragona i nie porobisz nim fotek? :mad:[/QUOTE]

Hmm... bo to nie Dragona aparat, a jego taty, a jego tata robi fochy i nie chce dać aparatu :shake:
Zresztą odezwała się ta, co już od paru tygodni nie 'wsadziła' ani jednego zdjęcia do galerii Ikusi :diabloti:

[quote name='"Patkant"'] U nas (Nowy Targ, między Krk a Zakopanem) cały czas sypie śnieg... :shake:[/QUOTE]

A u mnie deszcz :placz: A wczoraj była pogoda jak na wiosnę :roll: Słoneczko świeciło, chodziłam w jesiennej kurtce... nie ma to jak iście zimowa Wigilia :roll:

[quote name='"Madzia_19"']Chcemy więcej fotek Gizmusia! :mad:[/QUOTE]

Będą pod paroma warunkami:
1)gdy załatwię sobie kabelek do komórki i będę mogła robić aparatem w telefonie dużo zdjęć i spokojnie ściągać je na kompiter
2)gdy ktoś weźmie moją cyfrówkę do serwisu Canona w Warszawie do naprawy :evil_lol:
3)gdy wujek pożyczy mi aparat, ale on teraz pojechał na święta do rodziny
4)gdy pożyczę od kogoś innego aparat, ale to graniczy z cudem
5)gdy ktoś będzie tak łaskaw i kupi mi cyfrówkę :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ale mi chołotre do galerii przywiało :evil_lol:

Komórki, aparaty, laptopy... ja też chcę :placz: Ja to się dowiedziałam, że laptop dostanę jak się do Krk na studia dostanę :razz:



Tylko dziwne, że ojcem jest Twój tata :roll: :lol:
Jak nie z psami? Wiesz co, jak ja tylko do Ciebie przyjadę to poskarżę się Ice jak Ty ją zaniedbujesz :p[/quote]

Ja Ci dam chołotre! :mad:

Kochana - to już całkiem niedługo! Jeszcze tylko 3 (no dobra - 4) lata i idziesz na studia. :evil_lol::evil_lol: Przynajmniej będziesz miała motywacje. :cool3::cool3:

A czy ja napisala, że to moje dzieci? :shake: Bracia też ludzie, a że malutcy to ich dziećmi można w skrócie określać. :eviltong:

Siostra, Ty już się tyle nie tłumacz tylko zalatwiaj zdjęcia i wrzucaj coś. :mad: (a co do mojej galerii... wolę egzystować w Twojej bądź Bonsai'owej, dlatego też nie dbam o moją :p)

Link to comment
Share on other sites

Bonsai cofnij te słowa bo Ci się nazbiera u mnie i będziesz mieć przekichane :mad:

To macie parę zdjęć jeszcze z pożyczonej cyfrówki... Moje zdjęcie z Gizmo(twarz tym razem zamazana, bo pancia wyszła okropnie :evil_lol:) i monotonne zdjęcia kopiącego pinczera :roll:

[IMG]http://images4.fotosik.pl/262/30b866171bef08f1.jpg[/IMG]

[IMG]http://images4.fotosik.pl/262/ab0c011fb230f51d.jpg[/IMG]

[IMG]http://images2.fotosik.pl/306/32698589db1861cc.jpg[/IMG]

[IMG]http://images3.fotosik.pl/306/a8ad66fc9c4a8152.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Witaj Justyna :multi:
No nieładnie że się przed nami ukrywasz :evil_lol: Ale z ta niebieską twarzyczką też nie jest Ci źle :evil_lol:

Gizmo odkrył gdzie pancia schowala jego prezent świąteczny i go wykopał? :lol:

Co do prezentów - ja nie dostałam nic :shake:[/quote]

Odsłoniłam swoje oblicze ileśtam stron wcześniej, nie będę Was narażać na kolejny szok :evil_lol:

A czemużto nic? Czyżbyś nie zasłużyła? :roll:

Choć w zasadzie liczy się rodzinna atmosfera, nie prezenty :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']nie no,z tym brakiem aparatu coś trzeba zrobic.. nie masz kolegów w dresach, którzy mogliby coś szybko załatwić?..:evil_lol:[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: aż sie poplułam ze śmiechu :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...