Jump to content
Dogomania

Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...


Recommended Posts

Kochani! Ogromnie dziękuję Wam wszystkim za życzenia, kartki, dobre słowa... tak miło było tu zaglądnąć dzisiaj i przeczytać to wszystko :)
Dziękuję też tym, którzy pierwszy raz zawitali do naszej galerii, obiecuję, że wpadnę do Was wszystkich, z życzeniami, a później też :cool3:

Przygotowania już zapinają się na ostatni guzik, wszystko wysprzątane, stół przygotowany... w ostatniej chwili kupiliśmy rybę i choinkę :roll: Aniołek już musiał wpaść przelotem bo prezenty leżą pod choinką :p A pies razem z nimi, bo wyniuchał prezent dla siebie i trzeba pilnować, żeby go przypadkiem nie zwinął :evil_lol:

Wigilia w tym roku skromna, bo bracia rozpanoszyli się po świecie, ale są rodzice i futrzaki - jak zaczną gadać o północy to chyba się nie pozbieram :lol:

Szkoda tylko, że nie ma śniegu :( Może przyjdzie na Wielkanoc?

Jeszcze raz życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT spędzonych w gronie rodzinnym, w cudownej świątecznej atmosferze. Takie chwile są najważniejsze w życiu :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][B]W[COLOR=darkred]e[/COLOR][COLOR=yellowgreen]s[/COLOR][COLOR=royalblue]o[/COLOR][COLOR=yellowgreen]ł[/COLOR][COLOR=sienna]yc[/COLOR][COLOR=olive]h Ś[/COLOR][COLOR=red]w[/COLOR][COLOR=darkslateblue]i[/COLOR][COLOR=blue]ą[/COLOR][COLOR=indigo]t :lol: :p :p [/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

A u mnie o dziwo wszystko gotowe i tylko czeka na pierwszą gwiazdę ;)

Limoncia dziękuję i wzajemnie :)

I prosze Was raz jeszcze, w miare możliwości o podnoszenie tematu charcicy Leny z Bielska:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2649295#post2649295[/URL]

Szukamy transportu B-B - Wrocław BARDZO PILNE :(

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I]Zrodzony na sianie, w półmroku stajenki,
śpi w ramionach Marii Jezus malusieńki.
Świętą noc złocista gwiazda opromienia.
Gromadzą się wokół przyjazne stworzenia.
Lulajże Jezuniu snem cichym, szczęśliwym.
Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/jolen.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

I jak tam po Wigilii? Co przyniósł Aniołek/Gwiazdka/Gwiazdor Wam i czterołapnym? :)

Gizmo jest cały uchachany swoją nową piłeczką, zaraz po dostaniu prezentu najpierw skonsumował krokodylka, a potem bawił się piłeczką aż do momentu jak padł z wywieszonym jęzorem obok niej ;)

Jeszcze tylko 1,5 godziny i usłyszę co te zwierzaki mają mi do powiedzenia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"haska_12"']Dobry wieczór :multi:[/QUOTE]

Dobry wieczór! :) Ty już po? :cool3:

[quote name='"Chiquita"']Dobry :smile:
u nas już dawno po.. teraz dorośli sobie siedza i piją :-D
Tinka ucieszona z szeleczek a ja dostałam sweterek :smile:[/QUOTE]

Dorośli jak to dorośli :roll:
Ja wprawdzie nie sweterek, ale bluzę z kapturem pod choinką znalazłam :) A psy to są dopiero zwierzaki, obojętne co się im nie kupi, to się będą z tego cieszyć :) I niech tu ktoś śmie zaprzeczyć, że psy są lepsze od ludzi :roll:

Jestem taka happy, bo tyle osób rzuciło się do pomocy Lenie ze schroniska w BB :) Chyba uda się ją wyciągnąć i bezpiecznie zawieźć do DT :loveu: Po świętach ruszamy z wszystkimi planami :)

Ja zmykam, bo trzeba zbierać się na pasterkę :) Chyba zasnę w tym kościele, już po drugiej kawie jestem :sleeping:

Link to comment
Share on other sites

Ja też zamierzam iść na pasterke :) w tatmtym roku nie poszłam bo usnełam przed TV a teraz musze iść :)
Oczywiście ze psy są lepsze do ludzi milion razy :)
i ciesze sie z powodu suni :)
u nas jest też potrzebująca sunia, narazie jest w kojcu na mrozie a ma tylko kilka miesięcy... :(
musze sie skontaktowac z pewną osobą dowiedzieć sie wszystkiego i napisze o niej wątek na DGM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Alicjarydzewska"'][I]dobry wieczór ....chyba najedzeni dobrociami;-)[/I][/QUOTE]

Aluś i to jak... aż brzuch boli :shake: Dziękuję za pw :*

[quote name='"Chiquita"'] u nas jest też potrzebująca sunia, narazie jest w kojcu na mrozie a ma tylko kilka miesięcy... :-(
musze sie skontaktowac z pewną osobą dowiedzieć sie wszystkiego i napisze o niej wątek na DGM[/QUOTE]

Ludzie z dogo to naprawdę cudowni ludzie, oni nie tylko obiecują, ale przedewszystkim działają... Działają i dzięki nim tyle psów w całej Polsce znalazło kochających właścicieli :) Więc dowiaduj się o suni i szybko wyciągaj ją z tego zimna!

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety z dziećmi musze zostać - a tak na pasterke chciałam isc. :diabloti:

Ja czekalam az Ika przemówi ludzkim głosem, ale jakies 10 minut przed polnocą zapadla w gleboki sen i spi do teraz. Probowalam ja dobudzic, jednak tylko spojżała na mnie spod oka, poczym przewrocila sie na drugi bok. :angryy::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dobry dobry dziewczynki! :cool3:
Wyspałam się wyjątkowo - nawet Gizmo zaspał, bo po 9:00 na spacerek poszliśmy ;)

[quote name='"evaxon"']czesc :smile: jak tak brzuszki pełne??:evil_lol:
ja to sie ruszac nie moge:shake: dawno tak zmeczona nie bylam :razz: trzepnelam drinka i padam na klawiature :razz: zaraz czas do lozeczka(:crazyeye: ) chyba mi sie zegar biologiczny przestawil:evil_lol:[/quote]

O brzuchach nic nawet nie mów, od stycznia jemy same roślinki! :cool3:

[quote name='"Patkant"']Ja niestety z dziećmi musze zostać - a tak na pasterke chciałam isc. :diabloti:[/quote]

Padłam jak to przeczytałam, świetnie to zabrzmiało :lol: Ledwo 16 lat ma i już dwójka dzieci? :evil_lol:

[quote name='"Anecioreczek"']tpo ja sie nie bede chwalić co dostałam :lol::roll:[/quote]

Zamieniam się w słuch :p :p :p

Porobiłam wczoraj Gizmo zdjęcia, ale zwykłym aparatem - jak wycykam cały film to do wywołania, potem na skaner i do galerii :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']telefon komórkowy:lol:
a wczesniej aparat:lol:

:P[/quote]
Ooo super :) :)
Ja to takich wypasionych prezentów nie dostałam... (Pinczerka ciii... :evil_lol::evil_lol:)

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Padłam jak to przeczytałam, świetnie to zabrzmiało :lol: Ledwo 16 lat ma i już dwójka dzieci? :evil_lol:[/quote]
Hehe - no widzisz - swiat się zmienia. Teraz juz nawet 16-latki maja 2 dzieci. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a tak na serio to co - przeciez racje mialam :) bo z dziecmi zostawalam, a nie z psami :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...