Jump to content
Dogomania

Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...


Recommended Posts

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
[IMG]http://images3.fotosik.pl/302/1af88a53cebd42ec.jpg[/IMG][/quote]

Dziękujemy i nawzajem:loveu:
śliczna kartka:)

Żałuje, że odwiedzinki nie wypaliły, ale mam nadzieje, że to tylko chwilowo;) i że nam się w końcu uda, może i psiaki będą mieć okazje na bliższą znajomość?:cool3:
Aparat już mam, tylko obsługi się jeszcze ucze, ale to przejściowe trudności:razz:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5]:loveu:[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#006400] :loveu: :loveu: Wesołych Świąt :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#006400][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20670"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5936/kartka1ba2.png[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Sylwuś jak tak ładnie po imieniu prosisz to będzie... ale tylko jedno, przedstawiające Gizmo w swoim nowym nabytku :eviltong:

[IMG]http://images2.fotosik.pl/302/4c48cca48c679cc4.jpg[/IMG][/quote]
Bardzo ładnie mu w nowym nabytku nawet gdy śpi:lol:

Link to comment
Share on other sites

HEY!

Przepraszam, że wczoraj już nic nie napisałam, ale tak mnie wciągnął wir tych świątecznych przygotowań, że nie mogłam się z niego wydostać :placz: Dzisiaj zrobiłam zakupy dla zwierzaków - dla psa dodatkowe 1,5kg Puriny na święta, mięsnego krokodylka do obgryzania i piłkę piszczącą do zabawy. Dla koszy tradycyjnie poidełko i ziółka Herbal Pets ;)

Dziękuję wszystkim za kartki i życzenia, jesteście kochani :loveu:

[quote name='"Dobcia"'] Żałuje, że odwiedzinki nie wypaliły, ale mam nadzieje, że to tylko chwilowo;) i że nam się w końcu uda, może i psiaki będą mieć okazje na bliższą znajomość?:cool3:
Aparat już mam, tylko obsługi się jeszcze ucze, ale to przejściowe trudności:razz:[/QUOTE]

Ja również mam nadzieję, że w końcu uda nam się spotkać :) A aparat w ruch i rób jak najwięcej fotek Negrusiowi! ;)

[quote name='":: FiGa ::"'] Szkoda że jestem zielona w sprawach obróbki obrazów bo też z chęcia bym dla Was coś zrobiła :smile:[/QUOTE]

Wiesz, że liczą się przedewszystkim dobre chęci i to, że nas odwiedzasz :*

[quote name='"Behemot"'] A skąd masz taką fajną chustę? Ja też chcę! :placz:[/QUOTE]

A od Diany14 :) Bo parę latek temu jeszcze były sprzedawane dogomaniackie chusty. Ale teraz wszystko upadło i nie ma ich :-( Udało nam się cudem trafić na jedną z ostatnich sztuk.

[quote name='":: FiGa ::"']Chyba Ci tę bandankę ukradnę :loveu:[/QUOTE]

Nie oddamy, nasze i już! :diabloti: :diabloti: :diabloti:


Dzisiaj jak zwykle byłam w schronisku. Tylko przyczepiła się do mnie i pracownika kierowniczka, ciągle sprawdzała kociarnię i szczeniakarnię czy aby napewno nie będzie się miała do czego doczepić :angryy: Spacery nadal niemożliwe. Wyżełka już została zabrana - okazało się, że uciekła właścicielowi. Z tych boksów, które zdąrzyłam oblookać zauważyłam, że doszedł jeden PONopodobny psiak, jeden mieszaniec z zabandażowaną łapką i jeden roczny ONek, którego właścicielka oddała, bo sobie z nim nie radziła.
Szczeniaków przybyło bardzo dużo :shake: W szczeniakarni jest ich 5 w boksie (ok. 3 miesięczne), w klatce obok boksu 3 maluchy zbyt wcześnie odebrane matce - 3 trzęsące się kuleczki i wtulone w siebie :-( Byłam też dzisiaj pierwszy raz u szczeniaków na kwarantannie. 2 suczki, 2 psy.
Ale w kuchni schroniska mieszka sobie teraz młoda charcica Lena. Charty w swojej urodzie są psami szczupłymi, ale jej można policzyć wszystkie kości. Jest ponoć bardzo chora, ma coś z jelitami, wszystko co zje to odrazu wymiotuje :( Na początku stycznia mają rozstrzygnąć, czy zrobią operację czy ją uśpią :( Sunia jest śliczna, chyba dam ogłoszenia na necie, bo wierzę, że suńka jest do odratowania :(

No cóż, ja wracam do świątecznych porządków... miłego dnia! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']PInczerka zrób mi też taką ładną kartke bo ja nie umiem ;( :placz:
u mnie perzygotowanie do świat? xD
wsyztko robi sie na ostatnia chwile hehehe xD
nowe fotki dałam^^ :P ze spacerku z Asiunia i Ambra.. i jesio z Mateuszem(kolega) i jakims Kolesiem z Dobkiem młodym xD[/quote]

Zaglądnij na off topic tam dużo osób robi kartki i to ładniejsze od mojej :)
Później oglądnę fotki, napewno prezentują się świetnie :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...