Jump to content
Dogomania

Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...


Recommended Posts

Czołem dziewczyny!

[quote name='"Kamcia_14"'] To życzymy szybkiego powrotu nogi do zdrowia. [/quote]

Dziękuję za miłe słowa i odwiedziny :)

[quote name='"Chiquita"'] Troche mnie nie było i musiałam nadrabiać 4 strony :angryy:
ale udało sie :-D
mizianko dla Gizmusia :-D :loveu:[/quote]

Gizmuś wymiziany, dziękuję :)

[quote name='"Dobcia"']Cześć :cool3:

Eh... wciąż jeszcze nic niewiem... może jutro będe już lepiej doinformowana;-)

Psiolubców powiadasz?:evil_lol: Ciekawe co robi... ?:cool3:[/quote]

Rozjaśniła się cuś sytuacja? :cool3:

A co robi... hm... tajemnica :eviltong: Nie no on jest porządny psiak, raczej do pieszczochów nie należy... za to jak już raz się z nim pobawisz to Ci nie odpuści :)


[quote name='"Anecioreczek"']bry^^
co Tam u was?:>
oprócz tej kostki...
(zdrówka:calus:)[/quote]

Anetko :*
U nas śnieg dzisiaj spadł ^^ ale już go nie ma :angryy:

[quote name='"Evaxon"']eee co tak malo fotkow z tej pozyczonej cyfrowki :mad:[/quote]

Bo już jej nie ma :evil_lol:

[quote name='"BBeta"'] A co się stało ??[/quote]

Parę stron wcześniej się żaliłam. Niefortunny upadek ze schodów ;) Tylko ja to potrafię się tak załatwić :placz: Jutro idę do chirurga, zobaczymy czy gips dostanę :shake:

Powiedzcie mi jedno - boli mnie w lewej nodze lewa kostka - to czy jeżeli przy rentgenie robili mi zdjęcie prawej kostki u lewej nogi, to to jest logiczne? Bo mam iść do chirurga ze zdjęciem, a przecież wg mnie na tym zdjęciu widać nie tą kostkę co trzeba :roll:

[quote name='"Bonita"'][B][I]Dobry, już wieczór :smile:[/I][/B][/quote]

Dobry, dobry Bonita! :loveu:

[quote name='"Guffi"']Aj, te wieczory tak wcześnie teraz:mad: .[/quote]

No tak... 16:00 w lecie tożto początek dnia prawie :evil_lol:


Chciałam się Wam pochwalić, że właśnie dzisiaj doszła do mnie chusta dogomaniacka :) Zamówiłam ją chyba 2 lata temu i był taki zamęt, że mnie pominięto :evil_lol: Ale się doczekałam, jak znów zwinę komuś aparat to zobaczycie Gizmo z niebieskim logiem dogo na szyi :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Parę stron wcześniej się żaliłam. Niefortunny upadek ze schodów ;) Tylko ja to potrafię się tak załatwić :placz: Jutro idę do chirurga, zobaczymy czy gips dostanę :shake:
[/quote]
Aha. Sorry, nie miałam czasu wszystkiego czytać. W takim razie współczuje :calus:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='BBeta']Chyba aż, ja już chce żeby był 31 grudzień :eviltong:[/QUOTE]
A ja nie :evil_lol:. Przecież trzeba jak najlepiej wykorzystać przerwę świąteczną :evil_lol:.
Oj lunhienko wakacje by się przydały :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"wiq"'] i jak leci? już prawie weekend:eviltong:[/quote]

No wiem, wiem... choć wyjątkowo tego weekendu nie chcę, jeszcze nic w domu wysprzątane poza oknami nie jest :shake:

[quote name='"Luthien"'][B][I]Ale tylko 10 dni:-([/I][/B][/quote]

Ale niedługo ferie ;)

[quote name='"BBeta"'] Chyba aż, ja już chce żeby był 31 grudzień :eviltong:[/quote]

A Ty dziwna jesteś, przerwy od nauki nie chcesz, świąt nie chcesz, dzieci nie lubisz... :shake: :cool3:

[quote name='"Anecioreczek"']U nas też dzisaj śnieg rano spadł.... było dużo. o godzxinie 6.00
ale o 7.00 kiedy wyszłam z Atosem żeby mu pokzać śnieg to go WCIEłO...
(śnieg nie Atosa xD)[/quote]

Ahaaa... to Atos jeszcze nie widział nigdy w życiu śniegu? :) Gizmo szaleje na pierwszym śniegu co roku, ale nie zapomnę ile radości było za pierwszym razem :lol:

[quote name='"KaRa_TC"'] Taki przystojniak i spi na podlodze?no nie:lol: :lol: :lol:[/quote]

Dla piękna trzeba cierpieć :evil_lol:

Zdecydowanie bardziej podobała mi się nazwa 'galeria' ^^ Foto blogi mi się z dziećmi NEO kojarzą :D

Ja wyruszam do chirurga, zobaczymy co z tego wyniknie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Podobnoz śniegu nie bedzie na święta ;(
a tak chciałam zobvaczyć jak Atos bedzie szalał..:placz:
Jak Miną ferie..?:placz: to nie wyjce z nim na taki duzzyy spacer np.rano..żeby sie wyszalał :placz:

hce tak śnieg :placz:
i zobaczyć jego radośc..:loveu::loveu:
Kora dostała prawie zawału jak zobaczyła nagle biały dwór:lol:

Link to comment
Share on other sites

Z nogą PODOBNO nic mi nie jest, chirurg stwierdził, że jak chodze z bolącą nogą zamiast siedzieć w domu to niech się nie dziwię, że mnie boli :roll: został więc tylko bandaż elastyczny.

[quote name='"Marta_Ares"']Witam i oz dorwie pytam:evil_lol: Jak tam swiatezne zakupy i porzadki???[/QUOTE]

Nawet mi nie mów :angryy: Nic jeszcze nie posprzątane, jutro biorę się za jakieś porządki, nie wiem jak się z tym wyrobię :shake: A co do prezentów to jeszcze animalsy zostały do uszczęśliwienia :razz: Tylko jutro mam Wigilię w szkole, zamówiłam dla koleżanki, którą wylosowałam kubek z Pink Floyd na Allegro priorytetem w PON i nie doszedł :angryy: Bo jest taki zamęt na Poczcie, normalnie zapadnę się pod ziemię jutro :placz:

[quote name='"Anecioreczek"']Podobnoz śniegu nie bedzie na święta ;(
a tak chciałam zobvaczyć jak Atos bedzie szalał..:placz:[/QUOTE]

Nie martw się, jeszcze się doczekasz śniegu :) choćby na Wielkanoc :evil_lol:

Dobry wieczór witaczki :)

Zaraz wkleję dwa(normalnie można paść z wrażenia ilości fotek :diabloti: ) zdjecia Gizmo, które robiłam na komórce, żebyście zbytnio nie narzekały :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...