Jump to content
Dogomania

Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...


Recommended Posts

[quote name='":: FiGa ::"'] A no ja Gizmusiowi takiej ładnej panci zazrdoszcze :cool3:
Nie żeby mi się dziewczyny podobały :evil_lol:[/QUOTE]

Zacznę się Ciebie bać :evil_lol:

[quote name='"Behemot"'] No, no, no, uroda i figura modelki :loveu:[/QUOTE]

Ej nieprawda :oops: :oops: :oops:

[SIZE=1]Normalnie aż zapaść się z rumieńców pod ziemię, taki komplement od Moderatora :oops:

[SIZE=2]Jak się nowy bannerek podoba? :) [/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Potem kociarnia - zamiatałam całe pomieszczenie kotek chyba z 30 min, a przez [B]cały [/B]ten czas jedna z kotek siedziała mi na karku ;)
[/QUOTE]

Heh, u nas też jest mnóstwo takich kotów. Plamka wskakuje na kolana, Ludwiczek obsikuje nałogowo ściany (które, my biedne wolontariuszki musimy potem sprzątać.. Ale jako, że jesteśmy tak jakby przełożonymi wolontariuszkami to tę gorszą robotę wciskamy młodziakom. ]:-> Muszą przejść chrzest bojowy, nie? :D ).
Dziś byłyśmy na 2h spacerze - ja tradycyjnie Piegusa, Ania taką wyżełkę. Mam mnóstwo fotek, część z nich opublikuje ... dzis, albo jutro, ewentaulnie w poniedziałek. :P
Buziaki Siostra! :*

P.S. A Twój nowy bannerek mi się nie podoba... ]:-> Poprzendi był ładniejszy. Syriusz ma większą głowę od Gizma. Dopiero po chwili zauważyłam, że te hieroglify to aniołek. ]:->
To była konstruktywna krytyka. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Tina.Sara"']A banerek boski :loveu:[/quote]

Dziękuję :loveu:

[quote name='"Bonsai"']Heh, u nas też jest mnóstwo takich kotów. Plamka wskakuje na kolana, Ludwiczek obsikuje nałogowo ściany (które, my biedne wolontariuszki musimy potem sprzątać.. Ale jako, że jesteśmy tak jakby przełożonymi wolontariuszkami to tę gorszą robotę wciskamy młodziakom. ]:-> Muszą przejść chrzest bojowy, nie? :-D ).
Dziś byłyśmy na 2h spacerze - ja tradycyjnie Piegusa, Ania taką wyżełkę. Mam mnóstwo fotek, część z nich opublikuje ... dzis, albo jutro, ewentaulnie w poniedziałek. :P
Buziaki Siostra! :*

P.S. A Twój nowy bannerek mi się nie podoba... ]:-> Poprzendi był ładniejszy. Syriusz ma większą głowę od Gizma. Dopiero po chwili zauważyłam, że te hieroglify to aniołek. ]:->
To była konstruktywna krytyka. :-D[/quote]

Ola! :multi: :multi: :multi:
Jak tam Piegusek? Idzie do Twojej kuzynki? Czekam na zdjęcia ze schroniska :)

Jesteś okropna, ale za to Cię kocham :loveu: Wiem, że był ładniejszy, ale wakacje już dawno za nami :roll: Skąd wiesz, że to Syriusz - nie Bulik? (dobrze trafiłaś)
Gdybym miała robić prawidłową proporcję zwierzaków, to by tych koszy wogóle widać nie było :roll:
A co do 'aniołka' to jest to hieroglif dla mądrych :D

Po świętach zrobię kolejny :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
A co do 'aniołka' to jest to hieroglif dla mądrych :D
[/quote]

Cześć sąsiadeczko:cool3:

Bardzo fajny bannerek:lol: nawet w tym czymś wypatrzyłam aniołka, choć uczciwie się przyznam, że nie od razu:evil_lol:;)

Nie ma szans na aparat? Eeeee to ja lepiej oszczędzać umiem:cool3: Tylko kilka dni dzieli mnie od nowego nabytku, musi mi się tylko jeszcze chcieć do BB po niego jechać... ah... ten leń:p

Mizianko dla Gizmunia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"haska_12"'] Ps.A bannerek cuuudny :loveu:[/quote]
[quote name='":: FiGa ::"'] Bannerek i av :multi: SUPER :klacz: [/quote]

[quote name='"Dobcia"'] Bardzo fajny bannerek:lol:[/quote]

[quote name='"Gufi"']Śliczny bannerek:multi:[/quote]

Dzięki dziewczyny :loveu:

Bonsai widzisz, te to się znają na fachu, kosze większe od głowy Gizmo im nie przeszkadzają :diabloti:

[quote name='":: FiGa ::"'] A masz ku temu podstawy?? :diabloti: Przecież ja jestem grzeczna :lol:

Sama robiłaś?? :cool3:[/quote]

Hm... narazie zbieram dowody :p
Bannerek i av robiłam sama, choć przyznam, że średnio zadowolona z efektu jestem :roll:

[quote name='"Dobcia"'] Cześć sąsiadeczko:cool3:

Nie ma szans na aparat? Eeeee to ja lepiej oszczędzać umiem:cool3: Tylko kilka dni dzieli mnie od nowego nabytku, musi mi się tylko jeszcze chcieć do BB po niego jechać... ah... ten leń:p

Mizianko dla Gizmunia:smile:[/quote]

Cześć, cześć! :multi:

Na aparat w tym roku nie mam co liczyć :shake: Ale odkryłam, że mój wujek chrzestny, który mieszka nademną ma bardzo ładną cyfróweczkę :diabloti:

A kiedy jedziesz do BB? :siara:

Gizmo wymiziany! Wzajemnie dla Negrulka of course ;)

[quote name='":: FiGa ::"']A ja się domagam zdjęć koszy :lol: :loveu:
[B]JUŻ! :evil_lol:[/B][/quote]

A kosze gdzieś tu się pałętają po galerii :roll: Ale proszę bardzo, [B]SYRIUSZ & BULIK[/B](pod koniec stycznia 3 latka będą mieć :) ):

[IMG]http://images1.fotosik.pl/305/c7921d2f56059ccb.jpg[/IMG]

[IMG]http://images3.fotosik.pl/295/6c39e8815d59af23.jpg[/IMG]

[IMG]http://images4.fotosik.pl/251/698f18e097b416b2.jpg[/IMG]

[IMG]http://images3.fotosik.pl/295/e32e92db8d96151f.jpg[/IMG]

Ja tymczasem idę spać, dobranoc ! :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']

[IMG]http://images1.fotosik.pl/305/c7921d2f56059ccb.jpg[/IMG]
[/quote]
Śliczne koszatniczki! Też kiedyś miałam mieć, ale wtedy zdecydowałam się na szczurka:loveu: . Kupiłaś je "Gufusiu"? Tam jest ich strasznie dużo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Ola! :multi: :multi: :multi:
Jak tam Piegusek? Idzie do Twojej kuzynki? Czekam na zdjęcia ze schroniska :)

Jesteś okropna, ale za to Cię kocham :loveu: Wiem, że był ładniejszy, ale wakacje już dawno za nami :roll: Skąd wiesz, że to Syriusz - nie Bulik? (dobrze trafiłaś)
Gdybym miała robić prawidłową proporcję zwierzaków, to by tych koszy wogóle widać nie było :roll:
A co do 'aniołka' to jest to hieroglif dla mądrych :D

Po świętach zrobię kolejny :eviltong:[/QUOTE]
Nie... Kuzynka nie chce Piegusa....

Ja po prostu wyrażam szczerą opinię... Ja nie z tych co mydlą innym oczy... :evil_lol:

Jak poznałam Syriusza i Bulika..? No Bulik jest Bulikowaty... :) Sama miałam ( :( ) koszatniczki i od tego momentu nie ma dla mnie dwóch takich samych tych gryzoni... A syriusz i Bulik różnią się od siebie trochę, mimo że są braćmi. ;)

Tylko nie wiem czyj to nochal. :D Stawiam na... Bulika. :P
[img]http://images3.fotosik.pl/295/6c39e8815d59af23.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...