Jump to content
Dogomania

Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...


Recommended Posts

[quote name='"Tina.Sara"']No to co chcesz od świętego mikołaja? zastępuje go chwilowo :cool3:[/quote]

Hmm... cyfrówkę, bo moja jest zepsuta i nową komórkę bo obecna ma zepsuty joystick, no i może jeszcze nowy monitor bo mi się podobają takie płaskie a mój to taki nie jest... i 140zł na usuwanie kamienia z zębów Gizmo bo tak zbieram i zbieram od wiosny i nazbierać nie mogę bo się kasa rozpływa :cool3: i może jeszcze... albo dobra wystarczy :razz:

[quote name='"haska_12"']Dobry wieczorek! :multi: Fotki miodzio :loveu: Napewno będę tu częściej zaglądac :cool3:[/quote]

Dziękuję za odwiedziny :) Już lecę do Twojej galerii bo też tam pewnie same cudne pyski widać ;)

[quote name='"Marta_Ares"']swietne fotki:multi: :multi: :multi:[/quote]

Dziękuję :*

[quote name='"Chiquita"']Dobry wieczór :-D jak tam dzionek minął ??:>:smile::smile::smile:[/quote]

Cześć, cześć! :multi: A jak tam Twoja warga? Dzisiaj dzień minął w miarę szybko i bez większych atrakcji i chyba będę się do spania szykować bo jutro rano do schroniska :razz:

A więc dobranoc! =*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Hmm... cyfrówkę, bo moja jest zepsuta i nową komórkę bo obecna ma zepsuty joystick, no i może jeszcze nowy monitor bo mi się podobają takie płaskie a mój to taki nie jest... i 140zł na usuwanie kamienia z zębów Gizmo bo tak zbieram i zbieram od wiosny i nazbierać nie mogę bo się kasa rozpływa :cool3: i może jeszcze... albo dobra wystarczy :razz:[/quote]

To się nazywają wymagania :cool3: :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Chiquita"'] a już o wiele lepiej już się uśmiechac moge :-D tak szerooooko :-D:-D:-D[/quote]

To uśmiechaj się za każdym razem jak wejdziesz do mojej galerii :p

[quote name='"Anecioreczek"'] Oj Kochana My braterstwem jestesmy!:smile:
Na zawsze Ukochane Me druzyny :loveu:
Zagłebie :loveu:Olimpia :loveu:Legia :loveu:BKS:loveu:

ja z Sosnowca:loveu:[/quote]

Sąsiadka moja droga! :multi: :loveu:

[quote name='"Tina.Sara"'] To się nazywają wymagania :cool3: :cool3: :cool3:[/quote]

To jak będzie? :cool3:

Dzisiaj w schronisku nie było kierowniczki więc nie musiałam dodatkowo się denerwować. Był za to kierownik, którego lubię ;)
Z 6 szczeniaków zostały tylko 3. Dwie suczki i jeden strachliwy piesek. Tzn. w zasadzie to nie wiem czy strachliwy. Biegał dookoła mnie, szczekał, merdał ogonem, jak byłam odwrócona to na mnie skakał jak dwa inne maluchy, ale jak wystawiałam do niego rękę to odskakiwał i trzymał się z daleka :roll: Potem kociarnia - zamiatałam całe pomieszczenie kotek chyba z 30 min, a przez [B]cały [/B]ten czas jedna z kotek siedziała mi na karku ;) Kotka sama w sobie śliczna - rudo biała z niebieskimi oczami :loveu: Ciągle mruczała mi do ucha i lizała po policzku ;) Tylko trochę czerwonych śladów mi na karku zostało :roll:
Do boksów psów nawet się dzisiaj nie zbliżałam :( O spacerach nie mówiąc. Za to przeszłam sobie koło kwarantanny - Boże jakie tam biedactwa siedzą, wcześniej nie zauwazyłam tych boksów. Np. pudelek, prawie cały wyłysiały i trzęsący się ze strachu :( Muszę powypytwać o te psy.
No i w boksach przy szczeniakarni były 4 suczki w 2 boksach. Dwa kundelki i przy moim zaskoczeniu - suczka wyżła(tzn.jakaś mieszanka, bo wyglądała jak wyżeł tylko jest taka czarno-czekoladowa) - wprost śliczna, jak będzie jeszcze za tydzień to nie odpuszczę kierowniczce/kierownikowi póki nie pozwoli mi iść z nia na spacer! drugą suczką była suczka setera irlandzkiego. Rasowa, z papierami. Że też i takie cudeńka trafiają 'za kratki' :(

Tak z innej beczki to ruszył hotel w naszym schronisku. Jedna pani przywiozła nawet swojego psa Aresa na jakiś czas bo wyjeżdża. Najśmieszniejsze było to, że pies wspiął się po siatce gdy ona już pojechała i przez szparę 50cm (duży pies) przecisnął się i trzeba go było łapać :roll:

A Gizmo od rana wymiotuje :( Eh znów go ktoś dokarmił przy stole :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A to dwie fotki z mojej komórki (proszę się na mnie nie patrzeć tylko na kota :cool3: ):

'karkowa' kotka ;)

[IMG]http://images2.fotosik.pl/295/3a18150cb9c4bf9f.jpg[/IMG]

czekoladowa 'łyżewka'

[IMG]http://images1.fotosik.pl/304/143f2cd9adc96015.jpg[/IMG][/quote]

[B][I]Oba śliczne:loveu: . Ale ta kotka ma śliczne niebiowe oczka:loveu:[/I][/B] .
[B][I]A Ty gdzie tam zaglądasz:cool3: ?[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Bonita"'][B][I]Oba śliczne:loveu: . Ale ta kotka ma śliczne niebiowe oczka:loveu:[/I][/B] .
[B][I]A Ty gdzie tam zaglądasz:cool3: ?[/I][/B][/QUOTE]

No kotka wyjątkowa, jakby mój pies kotolubny by był to napewno bym ją zabrała stamtąd ;)

A ja... patrzyłam na komórkę, czy aby napewno będzie nas widać po zrobieniu zdjęcia :cool3:

[quote name='"Chiquita"'] To Twoja sunia :>:>:>[/QUOTE]

Taka miłość od pierwszego wejrzenia.... ale ja mam Gizmo :eviltong:

[quote name='"Behemot"']Pinczerka, Ty m i przypominasz jakąś aktorkę, tylko zupelnie nie mogę sobie skojarzyć, którą... :hmmmm:
Edit: chyba wiem! :PROXY5:Agata Buzek :lol:[/QUOTE]

Ojejku, nie pomyślałabym :evil_lol: Ale to pewnie tylko tak na tym zdjęciu, tu naprzykład wyglądam już inaczej :razz:

[IMG]http://images4.fotosik.pl/251/fe732573e76a0758.jpg[/IMG]

[IMG]http://images2.fotosik.pl/295/4992d36e062a1a89.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Tina.Sara"']a więcej fotek dasz? :cool3:[/QUOTE]

Nie :eviltong:

[quote name='"Marta_Ares"']Hej Justyna swietne fotki, a ta czekoladka sliczna:loveu: :loveu:[/QUOTE]

Wiem, że śliczna mam nadzieję, że szybko domek znajdzie :)

[quote name='"bonita"'][B][I]Teraz to jak Cię spotkam, będę wiedziała że to Ty ;-) ;-) ;-)[/I][/B][/QUOTE]

Myślę, że prędzej to już mnie będzie można po boorku poznać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...