Jump to content
Dogomania

Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...


Recommended Posts

[quote name='bonita'][B][I]Oj to musi być już nerwowy, bo sylwester tuż, tuż, biedny. [/I][/B]
[B][I]Wiele psów boi się wystrzałów, dobrze że w łazience nie masz okienka, ma tam swój schronik :).[/I][/B][/quote]

Okres przedsylwestrowy to jest masakra, psa nie można ze smyczy spuszczać... a jak już jest luzem i huknie to dzięki Bogu leci do domu... Ale w Sylwestra nawet ta łazienka nie pomaga, żadne tabletki, nic :shake:


[quote name='"BBeta"'] A moge wiedzieć gdzie ??[/QUOTE]

Tak jak napisała okropna Bonsai jeżdżę w "Mustangu" w Łodygowicach :) I wcale tam nie jest okropnie, tylko Bonsai się tam nie podobało bo w Kaliszu inaczej jeździć uczą :cool3: A wcześniej jeździłam w Kozach, ale tamtej stajni akurat nie polecam :roll: Może jednak się przekonasz do jazdy konnej BBeta? :)

[quote name='"Bonsai"'] W okropnej stajni Mustang. :]

Poza tym Justuś, kiedy ostatnio byłaś na konikach, przyznaj się? ? ?
Ja, yyy.. w wakacje. :P[/QUOTE]

Bo my tu tak Ola po ułańsku jeździmy i dlatego Ci się nie podba :lol:

Ostatni raz byłam pod koniec sierpnia :oops: Ale jak będzie jutro taka pogoda jak dzisiaj to jadę jutro z Dragonem :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Tak jak napisała okropna Bonsai jeżdżę w "Mustangu" w Łodygowicach :) I wcale tam nie jest okropnie, tylko Bonsai się tam nie podobało bo w Kaliszu inaczej jeździć uczą :cool3: A wcześniej jeździłam w Kozach, ale tamtej stajni akurat nie polecam :roll: Może jednak się przekonasz do jazdy konnej BBeta? :)[/quote]
Pytam, bo właśnie zaczęłam się ostatnio nad tym zastanawiać :cool3: Póki co gram w tenisa :) Kiedyś w Bielsku na Grand kortach, potem na Beskidzkim, a teraz przeniosłam się do Pszczyny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"BBeta"'] Pytam, bo właśnie zaczęłam się ostatnio nad tym zastanawiać :cool3: Póki co gram w tenisa :smile: Kiedyś w Bielsku na Grand kortach, potem na Beskidzkim, a teraz przeniosłam się do Pszczyny :smile:[/QUOTE]

W takim razie polecam "Mustanga" W Łodygowicach :) choć podobno w Żywcu są też dobre stajnie.
Beskidzkie moje osiedle :evil_lol: długo już grasz? :) w Pszczynie mieszkasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']W takim razie polecam "Mustanga" W Łodygowicach :) choć podobno w Żywcu są też dobre stajnie.
Beskidzkie moje osiedle :evil_lol: długo już grasz? :) w Pszczynie mieszkasz?[/quote]
Już ponad 4 lata, a mieszkam w Czechowicach-Dz. ;) A Ty jak długo jezdzisz ?? w ogóle cięzko się jest nauczyć ??

Link to comment
Share on other sites

Justa, to nie w Kaliszu inaczej uczą tylko w Mustangu, bo jeżdziłam w 4 różnych stajniach i tylko u Ciebie było tak dziko . :P :)
BBeta, dla chcącego nic trudnego - na każdej lekcji konnej odkrywasz coś nowego, ciekawego i jest to czysta przyjemność. Cały czas możesz uczyć się czegoś nowego, na początku zacnziej o kłusu anglezowanego, ćwieczebnego itd. Potem galop, skoki, hubertus... ;D Nigdy nie powiesz, że umiesz wszytsko, jazda konna to sztuka, której uczysz się latami i... dlatego jest to takie wciągające., :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Już ponad 4 lata, a mieszkam w Czechowicach-Dz. ;) A Ty jak długo jezdzisz ?? w ogóle cięzko się jest nauczyć ??[/quote]


A to niedaleko :)

Ja jeżdzę 1,5 roku. Nauka jazdy konnej jak każdego innego sportu - jest trudna, żmudna, na początku monotonna i w zasadzie odechciewa nam sie tego co robimy bo nas to przerasta, ale potem jest cudownie i z każdym dniem coraz lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Okres przedsylwestrowy to jest masakra, psa nie można ze smyczy spuszczać... a jak już jest luzem i huknie to dzięki Bogu leci do domu... Ale w Sylwestra nawet ta łazienka nie pomaga, żadne tabletki, nic :shake:[I][COLOR=Blue]
[/COLOR][/I][/quote]
wiem coś o tym :shake:przeżywałam to z Harleyem ...masakra
Całe szczęście ze Ozzulek nie zwraca uwagi na strzały

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']

Wiadomo, że robimy :cool3: Zapraszamy wszystkich psiomaniaków ;) I do umywalek zapraszamy :diabloti:

Dobcia, może z Negro przyjedziesz? :evil_lol:

[/quote]


[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
[IMG]http://images2.fotosik.pl/250/299f3f729fa4b5f2.jpg[/IMG]

Tu z koleżanką z podwórka :cool3: dobermanką Sarą

[IMG]http://images3.fotosik.pl/250/abdc26edaea33a30.jpg[/IMG]
[/quote]


Jasne, czemu nie?:evil_lol: Tylko rezerwuje wanne, bo nie widzi mi się kupno nowej umywalki, gdyby Negro próbował do niej wejść:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Choć widze, że wanna też zajęta:roflt::roflt::roflt:No to chyba nici z Sylwestra8-)

Gizmo i dobcia:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"BBeta"'] Dzieńdobry, jestem dzisiaj troche do tyłu, bo późno wstałam :cool3:[/QUOTE]

Ja dzisiaj o 11:00 wstałam, więc nie tylko Ty miałaś ogromne zaległości :evil_lol:

[quote name='"Korenia"']Przyszłam się przywitać :multi: :multi:[/QUOTE]

Hey hey! :)

[quote name='"Bonsai"'] A właśnie!!! JUSTA!!! Byłaś wreszcie w schronisku????[/QUOTE]

Tożto pisałam przecież, że dopiero od 20 listopada przychodzić mogę bo się przeprowadzają :razz: Czyli w następną sobotę jadę :p

[quote name='"Pianka"'] Co jak idzie?
Konie? Nie jeżdże juz od dość dawna i nie mam zamiaru jeździć......[/QUOTE]

Co się stało, że nagle zmieniłaś decyzję? :crazyeye:


A ja dzisiaj pojechałam na qnie, niestety pogody ładnej nie było, ale załapaliśmy się do krytej ujeżdzalni... Trafił mi się Impasek, a Dragonowi wredna w galopie Tara :diabloti: Ale i tak galop poszedł mi beznadziejnie, Marta(instruk.) powiedziała, że ona już nie wie jak sobie poradzić z tym galopem. Nie moja wina, że nie mam zupełnie kontroli wtedy nad koniem i nie umiem sobie usiąść w siodle tylko ciągle półsiadem :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Dobicia"'] Jasne, czemu nie?:evil_lol: Tylko rezerwuje wanne, bo nie widzi mi się kupno nowej umywalki, gdyby Negro próbował do niej wejść:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Choć widze, że wanna też zajęta:roflt::roflt::roflt:No to chyba nici z Sylwestra:cool:

Gizmo i dobcia:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Masz jeszcze do dyspozycji musze klozetową :cool3:

Bo Gizmo w dobciach gustuje :razz:

Zaraz jakieś foteczki wstawię ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...