Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Szelki odpadają dla masywnego psa który potrafi ciągnąć bo wtedy zapiera się na szelkach całym swoim ciałem więc siła ciągnięcia rośnie;)
Cóż- trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć...
A tak poza tym on nie wygląda na takiego łobuza jak piszesz:loveu:
Co to za kwiatki?

Link to comment
Share on other sites

witamy się:)

Oscar ma taki charakter jak jego tatuś,z wyglądu aniołek,a to ukryty diabeł:evil_lol:
Dużo ćwiczymy i jest lepiej,najgorzej jest jak Oscar nie znosi i nie cierpi jakiegoś psa,w tedy takie cyrki odprawia że normalnie aż strach się bać,cały czas staram się nie denerwować,i go uspokajać,a Synek ma problemy ze skupieniem się,wszystko go rozprasza,ma za dużo energii i za wielki temperament.Jak już pisałam wcześniej Synek do 3 metrów grzecznie"toleruje"czy to psy czy zwierzęta,bliżej to już mowy nie ma,a kolczatki nie może nosić za uszami bezpośrednio,gdyż On ma bardzo "wrażliwe uszy",od małego,jak nie raz jakiś piesek chciał go właśnie po uszkach powąchać albo z tyłu,to zawsze Księciunio się ogromnie wściekał,a ma właśnie też taką kolczatkę,miał ją parę razy na spacerze(jest ona zapinana jak zwykła obroża),ale źle na nią reaguje,cały się trzęsie,ogon ma miedzy nogami i skomli.A Ja nie mam serca aby ją mu zakładać.


a kwiatki to róże mamincie,które je uwielbia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Wcale nie wygląda grubo ;)[/QUOTE]

u Niego nie widać wagi nawet jak ważył 35 kg,On ma taką limfatyczną budowę,i chyba przez to,już sama nie wiem,czytam,i czytam i jest różnie na różnych forach,jedna Osoba mi stwierdziła że Oscar powinien ważyć te 35 kg,bo mu to pasuje,a inna mi psiała że jak Oscar waży te 28 kg to dobrze wygląda,wiec sama już nie wiem:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Ja bym miała w nosie opinię Innych. Ty znasz psa najlepiej i widzisz czy mu służy taka waga i wygląd czy nie ;)[/QUOTE]
Oscar to zawsze miał taką grubą kość,jak go do domu przywiozłam,to mama i brat,mówili że On będzie dużym mocnym psem,nie ma żadnych zdrowotnych problemów nigdy nie kulał,a biodra i łokcie ma zdrowe,jak miał skończone 3 lata to miał robione badania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']zagladamy i witamy sie:-)nasza rezydentka tez nie lubi obcych psow ,szczegolnie kiedy nad nia szczekaja albo biegna w naszym kierunku...jednak gdy powiem zostaw i sciagne smycz(Buba chodzi w szelkach)to odpuszcza :eviltong:[/QUOTE]

no to dobrze,że wie o co chodzi,bo Oscar nie kuma,i dla niego "nie" i "nie wolno"itd nie istnieje:angryy:,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Może spróbuj faktycznie połączyć obrożę i halti?[/QUOTE]

skoro nie dają sobie rady z psem na obroży , boją się szelek , zacisków( te faktycznie się do takich psów nie nadają )to halti może stac się narzędziem zbrodni ...niestety nie każdy pies i nie każdy właściciel daje radę z halti

Nie jest możliwym , by Oskar zerwał ci 4-5 cm obroże z Pitmana:shake:nie ma bata
[URL]http://www.pitman.pl/obroze/parciane/5cm_szerokosci-1-2[/URL]
a

tu specjalnie dla was
[url]http://www.pitman.pl/obroze/obro_zaciskowa_zielona[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']skoro nie dają sobie rady z psem na obroży , boją się szelek , zacisków( te faktycznie się do takich psów nie nadają )to halti może stac się narzędziem zbrodni ...niestety nie każdy pies i nie każdy właściciel daje radę z halti

Nie jest możliwym , by Oskar zerwał ci 4-5 cm obroże z Pitmana:shake:nie ma bata
[URL]http://www.pitman.pl/obroze/parciane/5cm_szerokosci-1-2[/URL]
a

tu specjalnie dla was
[url]http://www.pitman.pl/obroze/obro_zaciskowa_zielona[/url][/QUOTE]

Ladne te obroze :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bira']Ladne te obroze :-)[/QUOTE]

ładne , wytrzymałe i stosunkowo niedrogie

Ozzyego szelki będą chyba na dożywocie , obroża dwukolorowa troszkę się sprała ale Ozzy w niej pływał , prana w pralce w proszkacj , wycierana w trawie ;) , druga z okuciem wygląda jak funkel nówka , bo jednokolorowa khaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']skoro nie dają sobie rady z psem na obroży , boją się szelek , zacisków( te faktycznie się do takich psów nie nadają )to halti może stac się narzędziem zbrodni ...niestety nie każdy pies i nie każdy właściciel daje radę z halti

Nie jest możliwym , by Oskar zerwał ci 4-5 cm obroże z Pitmana:shake:nie ma bata
[URL]http://www.pitman.pl/obroze/parciane/5cm_szerokosci-1-2[/URL]
a

tu specjalnie dla was
[URL]http://www.pitman.pl/obroze/obro_zaciskowa_zielona[/URL][/QUOTE]

ekstra te obroże, ja dla Cezara też muszę kupić jakąś solidną obroże.

Link to comment
Share on other sites

dzień dobry sobotnie:)

Dzisiaj założyłam dwie obroże,a potem kolczatkę,że tę ostatnią miał za uszami,ale Oscarowi się to za bardzo nie podobało,cały czas na spacerku był spięty i się rozglądał,odwracał głowę i gapił się na szyję.Miałam trochę przysmaków,aby odwrócić jego uwagę ,poskutkowało.A to pewnie dla tego,że już pisałam,Oscar ma bardzo wrażliwe uszy i okolicę koło nich:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']dzień dobry sobotnie:)

Dzisiaj założyłam dwie obroże,a potem kolczatkę,że tę ostatnią miał za uszami,ale Oscarowi się to za bardzo nie podobało,cały czas na spacerku był spięty i się rozglądał,odwracał głowę i gapił się na szyję.Miałam trochę przysmaków,aby odwrócić jego uwagę ,poskutkowało.A to pewnie dla tego,że już pisałam,Oscar ma bardzo wrażliwe uszy i okolicę koło nich:roll:[/QUOTE]

naprawdę nie rozumie sensu zakładania 2 obroży i kolczatki ...jedynym momentem kiedy pies ma 2 obroże to czas kiedy nosi obrożę p/pchelną i zwykłą ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...