Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

Witam nocnie!

Żeby przypadkiem nie było nam zbyt nudno albo w zemście za domowe porządki, Kajtun był łaskaw wieczorem zrobić sobie znowu rankę... :mad:
Po raz kolejny dokonał rozdrapania blizny po operacjach ślinianki (tych od zewnątrz), która pięknie, powoli acz sukcesywnie, zarasta mu sierścią. Swędzi go to i pomimo naszych usilnych starań, żeby tego nie drapał (my to robimy w zastępstwie w razie potrzeby - o wiele delikatniej!), udaje mu się to co jakiś czas... :shake:

Dobraaaanooooc...

Link to comment
Share on other sites

Hej
Jestem mocno niedostępna ostatnio,narazie to się nie zmieni :(
Wysłałam Ince zastępczy numer w razie czego. I maile pisałam, doszły? Nie? Mam przy sobie laptopa, zaglądam tak często jak mogę.
Co do bazarków, wspominałam - że każda sytuacja jest indywidualnie rozpatrywana, mam takie info od moderatora, więc Kajta trzeba zgłosić do rozpatrzenia, tak to zrozumiałam. Chyba tak jak to przedstawiła własnie [b]mmd[/b], wersja się więc nie zmieniła.

Link to comment
Share on other sites

No więc tak:

[B]Rozmawiałam już z p. Dudą.[/B]
W poniedziałek ma mieć czas na przeczytanie całej mojej epistoły o Kajtunie i ma się ze mną (albo ja z nim) skontaktować. Wtedy też może uda mu się oszacować, ile spotkań z nami i zbójem może być potrzebnych. Na pierwsze spotkanie będzie miał wolny termin najprawdopodobniej na przełomie stycznia i lutego. Jak się okazało, ma do nas "rzut beretem". W związku z tym odpadną koszty dojazdu :multi: i godzina ("wychowawcza" :mad: ) ma kosztować dzięki temu *mniej.

*) Miałam zamiar wpisać tutaj kwotę, ale się zreflektowałam, że może p. Duda sobie nie życzyć, żebym podawała to tak publicznie. Jak nie będzie miał nic przeciwko temu, to Wam napiszę - zwłaszcza, że przecież będzie to potrzebne do rozliczenia.

[I]Wiecie, czasem tak sobie myślę, że ze względu na moją sytuację finansową może nie powinnam się decydować na psiaka po przejściach i z problemami zdrowotnymi albo może nawet na żadnego psa w tej chwili... :-(

Ale sami chyba rozumiecie - miłość od pierwszego wejrzenia... :oops: To wszystko przez ankę-szklankę i jej fotki! :diabloti: Poza tym, to dla mnie taka, hmm, dogoterapia... :oops:[/I]

[B]alice_midnight[/B], ok. 19:30 dotarły do mnie mail oraz sms od Ciebie. Dziękuję za kontakt i pozdrawiam! Jutro zadzwonię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Jakby każdy nie brał psa, bo ma jakieś przeszkody, to wszystkie by siedziały w schroniskach :) Nie martw się. [/QUOTE]

Dziękuję... :oops:

[quote name='mmd']Alice - kiedy byś mogła wystawić bazarek?[/QUOTE]

Rozmawiałam z Alice. Ma zgłosić zgłosić moderatorkom Kajta. Będziemy czekać na decyzję.
Jeśli będzie pozytywna, to zapewne chętnie przyjmiemy pomoc w wystawieniu, bo:
- ja bez umiejętności :oops: i chyba nawet jeszcze bez uprawnień :(, a
- alice raczej bez stałego dostępu do netu...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli rozliczenie na 1 str. jest aktualne to Kajtunio ma w zapasie ponad 400 zł. Gorzej, jeśli nieaktualne :/ Gdybym dostała na PW koszt jednej wizyty to bym wiedziała z czym walczymy :)
W kwestii bazarku - wyjeżdżam niedługo i wszystkie bazarki pokończyłam. Na razie nie pomogę.

Link to comment
Share on other sites

Mam taką propozycję:
- fanty, które naszykowałam na ew. Kajtowy bazarek przekażę na bazarek znajomych psiaków z Noska.

Mam tu na myśli: [B]Dosię[/B],[B] Basta[/B],[B] Łatka[/B],[B] Sarę[/B],[B] Lanę[/B],[B] Szarika [/B]i ew.[B] Mundzię[/B] (której nie znam).
Chyba o nikim nie zapomniałam...?!

Powiedzcie, które z nich są najbardziej potrzebujące finansowo, to pomyślę nad podziałem. O ile będzie co dzielić...
Może po prostu najlepiej wszystkim po równo? Chociaż nie ma tego dużo i kokosów bym się nie spodziewała.

No i kto byłby chętny do zrobienia? I czy mam te "skarby" przekazać czy zająć się ew. wysyłką?

A może macie inny pomysł? Może na którąś akcję czy skarbonkę...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Kto zbiera na "Kajtunową Przyjaźń z p. Grudą" ?;-)[/QUOTE]

... p. Dudą...! :diabloti:

Zasadniczo kontem dysponuje alice_midnight, ale chwilowo jest prawie niedostępna internetowo, więc nie wiem... :oops:

[B]PS.[/B]
A zbójnik Kajtun nie dość, że sam jest teraz w gościnie, to jeszcze musiał w nocy z wczoraj na dziś znosić niezapowiedzianego :mad: gościa za drzwiami od łazienki...! :angryy:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218152-Otwock-psie-piekie%C5%82ko...?p=18464907&viewfull=1#post18464907"]http://www.dogomania.pl/threads/2181...1#post18464907[/URL]

...i o dziwo, dość dzielnie to zniósł! [I][B]Wszyscy przeżyliśmy!!![/B][/I] :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Oj tam, oj tam...Pomylić się nie można;-)
To podeślę parę zł na konto Alice na pana...Dudę.[/QUOTE]

Można, można - przecież ja się nie czepiam, tylko diabełek! :diabloti:

[U]BARDZO DZIĘKUJEMY[/U] razem z Kajtunem! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[U]Po pierwsze:[/U]
Jesteśmy umówieni z p. Dudą na wtorek 31.01. na godz. 18.
Spotkanie ma trwać ok. godziny. :mad:

[U]Po drugie:[/U]
Zapomniałam (chyba?!) Wam przed feriami napisać, że dr Gugała po obejrzeniu paszczy stwierdził, że wygląda bardzo ładnie i po tym drobnym stanie zapalnym (pleśniawka?) nie ma śladu. :multi:

[U]Po trzecie:[/U]
Rozdrapana szyja ładnie się goi, ale to oznacza, że swędzi!, więc żeby się nie drapać w to miejsce, chodzimy w plasterku. :roll:

[U]Po czwarte:[/U]
Przez łakomstwo Kajtun dorobił się drobnych (!) problemów żołądkowych, które już się kończą. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...