Jump to content
Dogomania

101 dalmatyńczyków - DOGOMANIACY POMOCY - DT dla mikrusków na cito potrzebne


Guest monia3a

Recommended Posts

[quote name='Randa']A może warto spróbować pogadać na temat wsparcia finansowego sterylizacji z tą sponsorką z USA? Przecież ona finansuje sterylki nie tylko w Białymstoku, słyszałam, że również w Bielsku Podlaskim, i jeszcze chyba współpracuje ze schroniskiem w Hajnówce. Może zgodziłaby się na współpracę z tym miejscowym wetem. Pieniądze i tak trzeba zbierać na karmę, leczenie, itp, a to mogłoby być duże odciążenie.[/QUOTE]

Będziemy i z nią rozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 817
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

Na naszej stronie jest informacja gdzie są sterylizowane bezpłatnie suczki na koszt p.Alicji.

Będziemy z nią rozmawiać i prosić o jakąś pomoc, jeśli zapłaci za sterylizacje to będzie bardzo dobrze. Zostaną tylko szczepienia, odrobaczenia, odpchlenia i to co najpilniejsze czyli DT i DS

Psów narazie nie będziemy odbierać prawnie tej kobiecie, ponieważ sami wiecie ile to trwa a i tak nie ma pewności czy sąd odbierze jej te zwierzęta. Póki kobita chce współpracować to skorzystajmy z tego i pomóżmy tym psiakom.

[B]Akrum[/B] w pierwszym poście - ostatnie zdjęcie to są szczeniaczki do oddania na już.

Link to comment
Share on other sites

Rozmowy w sprawie sterylek w toku. Mam nadzieję, że wynik będzie pozytywny.
Na cito potrzebujemy dt/ds, banerka, ogłoszeń.
Odbierać sądownie tzn,. gdzieś te psy trzymać do wyniku sprawy a to nie realne.
Pani finansowo nie daje rady, ale ona z tych co to sobie odejmie a psom odda. Tam nie ma bud, kojców, łańcuchów bo psy chodzą luzem, a śpią z panią w domu. Warunki mieszkaniowe tragiczne. Wyobraźcie sobie jakie szkody czynią psy w ilości 100szt.. tam nie ma mebli tylko oszczane osrane graty, wszystko cuchnie, pchły skaczą po ścianach. Pani nie ma wody bo rury zimą popękały. Nie jest zmotoryzowana, teraz dowozi wszystko rowerem ale zimą (w tym roku wyjątkową) wszystko nosiłą przez zaspy.

Link to comment
Share on other sites

A skąd ta pani w ogóle ma te psy? Miała 2 i się rozmnożyły? :cool3: Czy tak jak pani Helenka z Warmii przyjmuje wszystkie wyrzucone biedaki? W to akurat wątpię, patrząc na maści piesków ;) Ale pomyślę, jak mogę pomóc. Sprawdzę swoje pustki na koncie i może poratuję groszem chociaż.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/188831"][IMG]http://i30.tinypic.com/bg5wlh.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/188831"][IMG]http://i29.tinypic.com/1zwogno.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/188831"][IMG]http://i31.tinypic.com/205tdua.jpg[/IMG][/URL]

matko co za koszmar ...

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='paulinken']A skąd ta pani w ogóle ma te psy? Miała 2 i się rozmnożyły? :cool3: Czy tak jak pani Helenka z Warmii przyjmuje wszystkie wyrzucone biedaki? W to akurat wątpię, patrząc na maści piesków ;) Ale pomyślę, jak mogę pomóc. Sprawdzę swoje pustki na koncie i może poratuję groszem chociaż.[/QUOTE]

Psiaki niestety rozmnożyły się u Pani, wszystkie są identyczne.

[B]Bliss[/B] dziękuję za banerki :)

Link to comment
Share on other sites

Jezuuu,co za koszmar.Rozmawiałam teraz z pewną panią,która chętnie przygarnie dwa szczeniaki-jeden sobie,drugi córce.Jedyny warunek,żeby nie urosły duże.Kobieta mieszkała u mnie na ulicy,zawsze miała psy i nigdy nic złego się nie działo.Teraz mieszka na ulicy Lisiej.Pani pracuje obecnie dorywczo w związku z czym będę pokrywała koszty szczepień i odrobaczeń.Jeśli któraś z dziewczyn TOZowych chce sprawdzić dom adres i telefon u mnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Umie może ktoś robić plakaty??

Pomyślałam sobie o takim jak banerki ze zrywkami z danymi do przelewów i kontaktu, a na plakacie wyszczególnione czego potrzebujemy najpilniej: kasy na szczepienia, obrozy i smyczy, karmy, wolnych DT
Plakaty porozwieszałabym w mieście w lecznicach i sklepach zoo.

Mamy pozwolenie od Prezydenta na zbiórkę karmy i pudła można by okleić takimi plakatami i rozstawić w sklepach.

co jeszcze mozna zrobić??

Link to comment
Share on other sites

dalam ogloszenia w kilku miejscach na nk
pomoc jest ewidentnie potrzebna rowniez dla tej kobiety (meble, sprzety, ubrania, moze zywnosc)

ja jestem daleko, ale wiem, ze mnostwo ludzi w Polsce ma gory rzeczy do wyrzucenia, moze ktos by sie mogl zajac taka zbiorka, zaluje ze nie moge sama tego zorganizowac, ale wiem ze to mozliwe

na razie jestem w szoku, dochodze do siebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Umie może ktoś robić plakaty??

Pomyślałam sobie o takim jak banerki ze zrywkami z danymi do przelewów i kontaktu, a na plakacie wyszczególnione czego potrzebujemy najpilniej: kasy na szczepienia, obrozy i smyczy, karmy, wolnych DT
Plakaty porozwieszałabym w mieście w lecznicach i sklepach zoo.

Mamy pozwolenie od Prezydenta na zbiórkę karmy i pudła można by okleić takimi plakatami i rozstawić w sklepach.

co jeszcze mozna zrobić??[/QUOTE]

przygotuję wam taki plakat do wydrukowania
postaram się jeszcze dzisiaj, jak mi się nie uda, to jutro będzie
tylko poproszę zdjęcia w większej rozdzielczości na maila [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Finansowo to nie bardzo mogę pomóc :(
Jeśli będzie trzeba mogę pojechać, pomóc w robieniu zdjęć, dorzucić się trochę do paliwa lub porozwieszać plakaty.
Podpowiedzcie proszę, jak banerki się wstawia - pewnie jest gdzieś opis ale znaleźć nie mogę

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, a gdyby tak zebrac rzeczy dla tej kobiety i jej psow i przewiezc odcinkami, wg trasy, jaka sie rozne osoby przemieszczaja w swoich sprawach lub zawodowo, jest taki pan na dogo, p Adam, ktory sie oglosil na jednym watku ze moze wozic psy bo kursuje po calej Polsce poludniowej, oczywiscie Bialystok to polnocny wschod, ale jakby ktos umial skoordynowac trasy zglaszane przez chetnych, to by moglo wypalic, w koncu co za problem przewiezc pare paczek jezeli jest w samochodzie miejsce, a z miejsca docelowego dla osoby A odebralaby to osoba B z tej miejscowosci, ktora jedzie dalej na wschod, doslownie sztafeta i wszystko bezplatnie, bo przy okazji przejazdu tych osob, sa wakacje i ludzie sie przemieszczaja.

Podaje namiary na p Adama od transportu

mail: [email][email protected][/email]
tel 781-10-01-76

jego wpisy pod nickiem adascbr:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/185757-Pies-b%C5%82akaj%C4%85cy-si%C4%99-przy-quot-Gierk%C3%B3wce-quot/page19[/url]

w poniedzialek siostra pchnie przelewem 50 zl na konto podane w 2 poscie

Link to comment
Share on other sites

Moniu może pisz w drugim poście deklaracje, żeby były w kupie np. ktoś tam oferuje swój czas, zdjęcia, pomoc w zbiórkach, transport itd.
Media też poruszymy.
Bardzo proszę wszystkich o dt dla suk po sterylkach. Choćby tygodniowe tak żeby mogły wydobrzeć po zabiegu. Psy zostaną zabezpieczone na miejscu, ale te pierwsze dni po zabiegu dobrze by było żeby spędziły pod jakimś czujnym okiem.
Gdyby powiedzmy było 15 dt "tygodniowych" to moglibyśmy sterylizować 15 suk co dwa tygodnie, po zabiegu wracałyby do siebie, gdzie będzie zapewniona karma i tam czekały albo na ds albo na dt adopcyjny. Dziewczyny to może się udać!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viola005']Sluchajcie, a gdyby tak zebrac rzeczy dla tej kobiety i jej psow i przewiezc odcinkami, wg trasy, jaka sie rozne osoby przemieszczaja w swoich sprawach lub zawodowo, jest taki pan na dogo, p Adam, ktory sie oglosil na jednym watku ze moze wozic psy bo kursuje po calej Polsce poludniowej, oczywiscie Bialystok to polnocny wschod, ale jakby ktos umial skoordynowac trasy zglaszane przez chetnych, to by moglo wypalic, w koncu co za problem przewiezc pare paczek jezeli jest w samochodzie miejsce, a z miejsca docelowego dla osoby A odebralaby to osoba B z tej miejscowosci, ktora jedzie dalej na wschod, doslownie sztafeta i wszystko bezplatnie, bo przy okazji przejazdu tych osob, sa wakacje i ludzie sie przemieszczaja.

Podaje namiary na p Adama od transportu

mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel 781-10-01-76

jego wpisy pod nickiem adascbr:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/185757-Pies-b%C5%82akaj%C4%85cy-si%C4%99-przy-quot-Gierk%C3%B3wce-quot/page19[/URL]

na jakie konto pomoc finansowa?[/QUOTE]

Konto podane w drugim poście. Dla przypomnienia jest to konto przeznaczone na pomoc dla psów, jeśli chodzi o pomoc dla Pani to znajdziemy inne konto prywatne bo z TOZowego nie będzie można tego wypłacić. Choć podejrzewam, że na początek będzie to raczej pomoc rzeczowa. Myślę, że z czasem wyjdą nam rózne kwiatki np. zaległe rachunki za prąd.
Kobieta też potrzebuje pomocy, w pierwszej kolejności naprawa rur i doprowadzenie wody, której od zimy nie ma, ale to mam już w miarę opanowane.
Potrzeba remontu i wymiany wszystkich mebli ale to dopiero po wyprowadzeniu psów z domu, póki one tam są nie ma sensu nic robić. Na razie wstrzymałabym się ze zbieraniem odzieży.
Za wszystkie podpowiedzi dziękujemy.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...