Jump to content
Dogomania

Malutka , starsza Otka odeszła za TM


borysus

Recommended Posts

Nie wiem ile w tym prawdy(narazie próbujemy sie wszystkiego dowiedzieć), Pani która ją znalazła, została poinformowana przez pracownika schroniska, że małej udzielą pomocy i zrobią durne RTG, jak sama podkreśliła w innym wypadku by jej nie zostawiła(jej weterynarz podała tylko leki przeciwwstrząsowe, bo nie ma sprzętu). Jestem w stanie zrozumieć, że mają za mały personel, pewnie też góniany sprzęt, ale to tak jakby położyć sobie 5-cio letnie dziecko z obrażeniami w korytarzu i czekać na cud. Bez względu na to kto tego dziecka nie przypilnował czy kto doprowadził do tych obrażeń powinna zostac mu udzielona pomoc!
Czemu zwierzęta w zasranej, śmierdzącej Polsce są traktowane w ten sposób

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W tym durnym kraju ludzie młodzi i starsi umierają przez bezduszność lekarzy, niedouczenie, opieszałość, co jest głównie konsekwencją braków finansowych w opiece zdrowotnej.
A my chcemy, żeby psu takiej udzielono pomocy, jaka powinna zostać udzielona potrzebującemu człowiekowi.
Ktoś spoza dogo, nazwałby mnie/nas czubkiem, zwyczajnym nawiedzonym świrem.
Ale my swoje wiemy. I wiemy, że tak właśnie powinno być. I wiemy, że mamy rację w naszych przekonaniach.
Stanowimy mniejszość.
Mam nadzieję, że dożyję czasów, gdy o życie bezdomnego chorego psa będzie walczył człowiek. Nie tylko dogomaniak.
Bo będzie ono wartością, tak jak życie rasowego pupilka.

Link to comment
Share on other sites

Nie no nie wierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( i napewno nie rozgrzeszam tak jak Wy tej pani Agnieszki bo co z tego , ze zawiadomiła o ucieczce, ze szukała Otki , ze płaciła za Jej leczenie.Gdyby miała troche wyobrazni wcześniej niunia by żyła i to wszystko co wymieniłam było by niepotrzebne!!!!!!!!!!!Wyć mi sie chce .

Link to comment
Share on other sites

Przykre jest to ze tyle osób walczylo i sie zaangażowało w to zeby jej pomoc, te operacje, badana, leczenie...a nowej wlascicielce zabrakło faktycznie trochę wyobrazni, tymbardziej ze juz Borysuowi uciekła tez kiedyś wiec jakby było to ostrzeżeniem i nauczką ze ona jak jest w nowym miejscu moze próbować ucieczek. No przykro, szkoda bardzo ze tak sie zakończyła jej historia :(

Link to comment
Share on other sites

To tak jak i ja .Wchodzę na wątek chociaż wiem , ze Jej już nie ma i nic nowego nie przeczytam, typu,ze ma sie się dobrze w nowym domku i ,że tam spędzi swoje ostatnie dni , miesiące a nawet lata. Żal cholerny żal, ze musiała odejść od nas w taki sposób!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Ja suczkę brałam, ale powiedzieli mi ze suczka nie ma numerka bo nie zdążyli jej zapisać i tak mam ją wziąć. nie dali mi książeczki, żadnej umowy nie podpisywałam, zapłaciłam za nią 30zł ale też nie dostałam zadnego pokwitowania ani nic. O ile się nie mylę wydawała mi ją ta Pani Monika, bo p.Hania była na urlopie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...