Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bakusiowa']Bleki ma allegro wyróżnione. Jeszcze jest 5 dni do końca i ani jednego telefonu:shake:[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1863967892[/URL][/QUOTE]

[quote name='bakusiowa']Zrobiłam pierwsze ogłoszenie w życiu. Blekuś będzie miał wyróżnione na gumtree warszawskim.

[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=326258447&Guid=13354a0e-b660-a20b-2736-2845ffff7171[/URL][/QUOTE]

Jakie dane kontaktowe można podawać w ogłoszeniach? W allegro są inne, niż w ogłoszeniu na gumtree.

Link to comment
Share on other sites

Nie do uwierzenia, taki śliczny psiak a tak długo czeka na swój domek. Weszłam na jego wątek pierwszy raz i od razu Blekuś wywarł na mnie ogromne wrażenie, te jego śliczne oczy i ten jego smutny wyraz .. . A co najgorsze że tak mi przypomina swoją posturą oraz ten jego krawacik mojego psiaka, który ma domek a ten tak długo na niego czeka....

Co mogę dla niego zrobić? Dorzucę się finansowo na razie i będe trzymac za niego kciuki aby w końcu ktoś się w nim zakochał. Bo jeśli ta podobizna do mojego psiaka jest nie tylko fizyczna ale i jego osobowość to naprawdę jest to wyjatkowy pies i szkoda żeby żył w takiej niepewnosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rajska Babka']Dzień dobry wszystkim wielbicielkom wielkiego pieszczocha, słodkiego Blacka. Jak zwykle rano próbował się wsunąć pod kołdrę. Jak mu się nie uda to chociaż daje mordeczkę do głaskania. A przytula się jak dziecko. i oczywiście wszystko rezerwuje dla siebie na wszelkie sposoby. Siłą mu nie wychodziło, to teraz próbuje uległością. Straszny z niego manipulant[/QUOTE]

Taki fajny piesek jest z naszego Blekusia a domku nie widać. Miałby ktoś z niego pociechę.

[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3569/dscf1228.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Wielki Łowczy, z wielkim zapałem, zamiast korzystać z możliwości pobiegania na spacerze, wykopał tak wielki dół, że tylko mu ogon sterczał z dziury. A potem triumfalnie wyciągnął kreta. Był strasznie z siebie dumny. Ale stracił zainteresowanie zdobyczą i spoko oddał go Maksi do zabawy. Ale chyba wiedzą, że zostały zaostrzone przepisy ustawy o ochronie zwierząt więc puściły kreta luzem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Zróbcie Blekiemu allegro i poproście [URL="http://www.dogomania.pl/members/110974-CatAngel"][B]CatAngel[/B][/URL] o ogłoszenia (robi 130 ogłoszeń za 15zł).[/QUOTE]
Bazarek ogłoszeniowy u CatAngel był dawno. Bleki ma odnowione wyróżnienie na gumtree warszawskim. Allegro robiła fochu więc poproszę o odnowienie. Później poszukam może jest jakiś bazarek ogłoszeniowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Bazarek ogłoszeniowy u CatAngel był dawno. Bleki ma odnowione wyróżnienie na gumtree warszawskim. Allegro robiła fochu więc poproszę o odnowienie. Później poszukam może jest jakiś bazarek ogłoszeniowy.[/QUOTE]

CatAngel robi ogłoszenia stale - nawet w podpisie ma taką informację. :)

Link to comment
Share on other sites

witam cioteczki w ten jakże zimny i pochmurny dzionek.
i jak tam były jakies telefony?

ciotki niestety mam zła wiadomosc....przez ostatni okres nie płaciłysmy za jedzonko dla blackusia tylko za sam pobyt,jakos to bylo ale dzis Pani Ewa napomknela mi o pieniazkach za jedzenie także niestety trzeba bedzie dokonac wplaty w wys 50zł za miesiac :( poki co na koncie mamy 10zł bardzo proszę o pomoc :(

Link to comment
Share on other sites

Bleki ma już drugi raz w tym miesiącu ogłoszenie wyróżnione na gumtree warszawskim. Jestem też w trakcie załatwiania dla Blekusia pakietu ogłoszeń które robi CatAngel.
[B]Nasz ulubieniec bardzo dziękuje cioteczkom które mają swój udział w tym, że grzeje teraz doopkę w ciepłym domku tymczasowym:loveu::loveu::loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...