Jump to content
Dogomania

Bleki bardzo prosi o deklaracje na mieszkanie i jedzenie.Cały czas szuka Domu Stałego


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z Panią Ewą powiedziała,że u naszego pupila wszystko w jak najlepszym porzadku.Jest w dobrej kondycji zrzucił troszkę tłuszczyku :) jest grzeczny,słucha się...śpi razem z Panią Ewą w łóżku ;) czeka tylko na moment aż zgaśnie światło i daje nura pod kołdrę...z innymi psiakami,mieszkańcami hoteliku żyję z zgodzie i harmonii :) Pani Ewie naprawili internet obiecała,że wpadnie w niedziele i napisze parę zdań jak ja spędzili


podczas rozmowy został poruszony także temat pieniążków Pani Ewa poprosiła mnie czy byłaby taka możliwość abym przelewała jej pieniążki za cały miesiąc z góry gdyż najwięcej wydatków jest na poczatku miesiąca...opłaty za dom itp,jedzenie dla psiaków.
Co sądzicie o tym cioteczki?
z deklaracji stałych nie uzbieramy całej miesiecznej kwoty ale może udałoby sie na poczatku lutego i każdego innego miesiaca przesłać chociaż 200zł jednorazowo a pozniej gdyby były wpłaty jednorazowe dosłać resztę kwoty czyli 80zł.
Co o tym sądzicie?
W cenie 280zł będzie zapewniona karma takie zdanie dziś usłyszłam podczas rozmowy :)


PYTANIE KIERUJE DO CIOTECZEK KTÓRE WPŁACAJĄ DEKLARACJE STAŁE
Czy byłybyście w stanie przelewać pieniążki dla blackusia na początku miesiąca np. do 3go dnia miesiąca?

Wyślę jeszcze zapytania na wiadomosci prywatne.
Bardzo proszę dajcie znać...bardzo Wam dziękuję za pomoc i za to że mam się do kogo zwrócic z tym problemem

Link to comment
Share on other sites

NA PIERWSZEJ STRONIE WPISAŁAM OSOBY KTÓRE REGULARNIE NAM POMAGAJĄ I WPŁACAJĄ PIENIĄŻKI NA KONTO BLACKIEGO.
Bardzo proszę sprawdźcie zestawienie osób zrobiłam patrząc kilka miesiecy wstecz..wydaję mi się,że nikogo nie pominęłam.
Jeśli coś będzie nie tak dajcie znać,bo być może ktoraś ze wpisanych w osób nie chcę się w żaden sposób deklarować.
Gdyby było coś nie tak dajcie znać.

Dobrej nocki cioteczki :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli o mnie chodzi to mam wypłatę każdego 5-go dnia miesiąca. Jeżeli 5-ty przypada w niedzielę lub sobotę to wtedy wypłata jest w piątek. Myślę że nie ma takiej możliwości aby nazbierać 200 zł na początku miesiąca. Anula42 nie deklarowała stałej. Pomaga w miarę możliwości a ta pomoc jest bezcenna:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donata']Dziewczyny, nie mogę uwierzyc że taki psiak nie może znaleść domku. Dorzucę Blekiemu trochę kaski - jakoś bardzo mi ten psiak przypadł do serca i jestem zawiedziona jak czytam że on jeszcze w DT.[/QUOTE]
Blekuś bardzo dziękuje cioteczce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...