Jump to content
Dogomania

Szczeniaki w nowym domach, suka wysterylkowana. Dziękuję pięknie wszystkim!!


Piromanka

Recommended Posts

  • Replies 404
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak. Pan ma 71 lat i nie chodzi, więc On nie zajmuje się sunią. Wychodzi z nią zawsze ta sąsiadka.
A to przypuszczalnie może oznaczać koleją ciążę, skoro raz nie upilnowała...
Pan za żadne skarby nie zgodzi się oddać suni. To jego oczko w głowie.
Ale nad sterylką wrto się zstanowić. ja jestem jak najbardziej za. Tylko fundusze...

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem, Ciocia ależ masz śliczne dziewczynki na stanie ;)
muszę się przyznać, że w mojej ocenie ta Pani z Pomocy Społecznej to wyjątek klasy zero, podziękowania dla niej za postawę i chęci :loveu::loveu:
Ciociu jak mogę Wam pomóc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']muszę się przyznać, że w mojej ocenie ta Pani z Pomocy Społecznej to wyjątek klasy zero, podziękowania dla niej za postawę i chęci :loveu::loveu:[/QUOTE]
To prawda. Czy wiesz, że ona od kilku tygodni przychodziła karmić i wyprowadzać te psy, mimo że OSP nie płaciła jej za to?
Pan trafił do szpitala, więc usługi z punktu widzenia Ośrodka się skoczyły. Ale ona przychodziła... Szacunek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']Jakbyś miałą z tą Panią kontakt, to przekaż, że ma kibiców ;)
Wyczytałam, że karma chwilowo jest, na szczepienia też, więc zostaje sprawa sfinansowania ogłoszeń i sterylka dla mamusi, czy tak?[/QUOTE]

Mam z Panią kontakt, bo jesteśmy umówione, że jak ta pijaczka-sąsiadka odda tego drugiego szczeniaka (co zdaniem opiekunki bardzo prawdopodobne) to ma mnie zawiadomić. Przekażę jej, że mam kibiców :loveu:
Jeśli chodzi o ogłoszenia, to głównie chodzi o sfinansowanie Allegro.
No i pozostaje trudna sprawa sterylki mamusi, bo nie chcemy ratować z tego przybytku różnych rzeczy, co cieczkę miotu nowych szczeniaków.
Mała Kropka pogryzła mi już w domu masę różnych rzeczy, więc jakieś zabawki muszę jej sprawić, bo mając w domu psiego staruszka nie mam na stanie takich udziwnień ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']Mam z Panią kontakt, bo jesteśmy umówione, że jak ta pijaczka-sąsiadka odda tego drugiego szczeniaka (co zdaniem opiekunki bardzo prawdopodobne) to ma mnie zawiadomić. Przekażę jej, że mam kibiców :loveu:
Jeśli chodzi o ogłoszenia, to głównie chodzi o sfinansowanie Allegro.
No i pozostaje trudna sprawa sterylki mamusi, bo nie chcemy ratować z tego przybytku różnych rzeczy, co cieczkę miotu nowych szczeniaków.
Mała Kropka pogryzła mi już w domu masę różnych rzeczy, więc jakieś zabawki muszę jej sprawić, bo mając w domu psiego staruszka nie mam na stanie takich udziwnień ;)[/QUOTE]


Piromanko, ile to Allegro wyniesie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...