Jump to content
Dogomania

Jamnik Bruno odszedl juz za TM :( spij spokojnie kruszynko


conceited

Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak naprawde smuce sie codziennie-bo codzien jestem na dogo i nie tylko i widze te biedactwa,a zal sciska serce,bo chocby sie robilo nie wiem co to nie pomoze sie wszystkim. Tesknie tez codzien za moimi odeszlymi psiakami, dzis mija dokladnie 3 miesiac od odejscia juraska...
Jakby tego wszytskiego bylo malo przeczytalam, ze odszedl i bruno. Czuje niezmierny smutek, zal,ze nie udalo sie go uratowac. Szczerze w to wierzylam-bo przy takiej opiece i pomocy jaka mial z waszej strony-wydawalo mi sie,ze ma spora szanse. Wierzylam,ze nasze wsparcie, cieple mysli,modlitwy za niego sprawia cud.niestety, nie tym razem, widocznie byl doprowadzony do takiego stadium wycienczenia?ze juz nawet cud nie pomogl.a szkoda, mysle,ze po tych kilku dniach nadzieja rosla u kazdego z nas.myslalam, przezyl pierwsze dni,zaczal jesc,nie wymiotowac.. Widocznie za malo wiem,bo zaczynalam byc pewna sukcesu.
Tak mi przykro.. Chyba nie mozna juz nic dodac...
:,(
badź szczęśliwy bruncio za tęczowym mostem i przekaż juraskowi by w końcu mi się przysnił!

[*]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj mnie nie było, dziś weszłam i zobaczyłam i spłakałam się okrutnie:-(
Bidulek był już wstanie agonii jak trafił do lecznicy:-(
Myślę, że on czuł, że wszyscy tak myślimy o nim:-(

Cioteczki, wiem co myślicie o jego właścicielach, każda z nas by biegała po wielu wetach, szukała pomocy...
Ale ci ludzie są tak nieświadomi, że można coś więcej zrobić, że im do głowy nie przyszło iść do innego weta.
To jest straszne, ale tak jest.
Śpij dobrze maleńki....

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][B]I jak mantrę powtórzę - NIE ZOSTAWIAJMY GONI.P z DŁUGIEM[/B][/SIZE]
[/CENTER]


[quote name='Isadora7'][CENTER][U][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6800/bruno2copy.png[/IMG][/U]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188196-CENTRUM-HANDLOWE-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-w-lecznicy-i-jamnicz%C4%85-skarpet%C4%99-do-4-lipca?p=14942205#post14942205[/URL]

[FONT=Arial Black][SIZE=4]Ten bazarek jest przeznaczony na spłatę długu w lecznicy za jamnika Bruna ['] oraz na jamniczą skarpetę.[/SIZE][/FONT]

Ewentualny dochód ma być przeznaczony w 85% na dług jamnisia a 15% na jamniczą skarpetę w której zaczyna być widoczne dno. Wierzyłam do końca, że Bruno przeżyje. Zrobione zostało wszystko co możliwe, wszelkimi dostępnymi środkami. Niestety nie udało się, pozostał smutek i.... dług w klinice w Śremie.

[SIZE=4][B][SIZE=3]Serdecznie proszę nie zostawiajmy GoniP i poznańskiego Oddziału Fundacji EMIR z długiem.[/SIZE] [/B][/SIZE]
[/CENTER]
[/QUOTE]


[CENTER][video=youtube;bUxPZ_wfqYo]http://www.youtube.com/watch?v=bUxPZ_wfqYo[/video][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Isadora - a jaka to jest kwota... setki czy tysiace? takie przyblizenie by pomoglo.:oops:

ja na dniach cos przeleje, musze tylko wymienic euro. moze tez znajde cos na bazarek. niech tylko moja mama pojedzie (przyjechala na 3 dni, dzis wyjezdza) i sie tym zajme :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']..Pies jest jak dziecko-do końca ponosimy odpowiedzialność za niego......Dobranoc-Braciszku..........
E/W[/QUOTE]

Ostatni na forum mojej gminy porownalam koty do dzieci i omalo mnie z forum nie zbanowano. Przeczytalam, ze "ktos tu sie zagalopowal" i ze "uprasza sie o interwencje moderatora", ze "dzieci sa nasza przyszloscia, a koty nie ".
To tak dla zobrazowania, ze wiele ludzi (i to wyksztalconych, mlodych rodzicow - nie rdzennych mieszkancow wsi) mysli zgola inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Ja swego czasu porównałem moją malutka wówczas chrześnicę do mojej suni-oczywiście nieobraźliwie-i wówczas mnie mój brat wraz z bratową(byłą)
z rodziny niemal chcieli wyklnąć, ha ha !!! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Dołączam do pytania: ile wynosi dług w klinice?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff](D.)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='conceited']Przed budynkiem stala Pani (dziewczyna), ktora w naszej szkole sprzata ze swoim psem. Pies stal w stanie agonalnym, nie ruszal sie, szkielet obciagniety skora , ktora jest sztywna i zebrana w faldy.kregoslupik wygiety. Stoi i sie nie rusza, ma mokre oczy, patrzy tepym wzrokiem i nnie reaguje na bodzce[/QUOTE]

Cały czas zaglądałam do Ciebie maluszku,Tak mi strasznie przykro:-(:-(

Nie moge pojąć,jak ona-właścicielka,mogła ciągać ze sobą gdziekolwiek!,psa w TAKIM stanie.......................

A ludzie, którzy go widywali, ślepi?! przecież on nie zmienił wyglądu na TAK dramatyczny z dnia na dzień .Znieczulicy nie brakowało i nie zabraknie,ale w tym przypadku.... nie wiem nawet jakimi słowami to opisać
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Tak-opinie o tym,że psy sa jak dzieci sa podzielone.Niemniej dla ludzi odpowiedzialnych-za dziecko ponosi się odpowiedzialność,za zwierzę,któremu dało się dom-ponosi się odpowiedzialność do końca.
Wszystko zależy od człowieka,tylko,że mało jest człowieczeństwa w ludziach..
E/W

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']Cały czas zaglądałam do Ciebie maluszku,Tak mi strasznie przykro:-(:-(

Nie moge pojąć,jak ona-właścicielka,mogła ciągać ze sobą gdziekolwiek!,psa w TAKIM stanie.......................

A ludzie, którzy go widywali, ślepi?! przecież on nie zmienił wyglądu na TAK dramatyczny z dnia na dzień .Znieczulicy nie brakowało i nie zabraknie,ale w tym przypadku.... nie wiem nawet jakimi słowami to opisać
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Totalna znieczulica...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Tak-opinie o tym,że psy sa jak dzieci sa podzielone.Niemniej dla ludzi odpowiedzialnych-za dziecko ponosi się odpowiedzialność,za zwierzę,któremu dało się dom-ponosi się odpowiedzialność do końca.
Wszystko zależy od człowieka,tylko,że mało jest człowieczeństwa w ludziach..
E/W[/QUOTE]

[B][COLOR=gray]Nieraz mam wrażenie, że w zwierzętach tkwi więcej człowieczeństwa niż w ludziach ... (D.)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][B]I jak mantrę powtórzę - NIE ZOSTAWIAJMY GONI.P z DŁUGIEM[/B][/SIZE]
[/CENTER]


[quote name='Isadora7'][CENTER][U][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6800/bruno2copy.png[/IMG][/U]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188196-CENTRUM-HANDLOWE-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-w-lecznicy-i-jamnicz%C4%85-skarpet%C4%99-do-4-lipca?p=14942205#post14942205[/URL]

[FONT=Arial Black][SIZE=4]Ten bazarek jest przeznaczony na spłatę długu w lecznicy za jamnika Bruna ['] oraz na jamniczą skarpetę.[/SIZE][/FONT]

Ewentualny dochód ma być przeznaczony w 85% na dług jamnisia a 15% na jamniczą skarpetę w której zaczyna być widoczne dno. Wierzyłam do końca, że Bruno przeżyje. Zrobione zostało wszystko co możliwe, wszelkimi dostępnymi środkami. Niestety nie udało się, pozostał smutek i.... dług w klinice w Śremie.

[SIZE=4][B][SIZE=3]Serdecznie proszę nie zostawiajmy GoniP i poznańskiego Oddziału Fundacji EMIR z długiem.[/SIZE] [/B][/SIZE]
[/CENTER]
[/QUOTE]


[CENTER][video=youtube;bUxPZ_wfqYo]http://www.youtube.com/watch?v=bUxPZ_wfqYo[/video][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...