Jump to content
Dogomania

Lola (Mimi) już na swoim w Skierniewicach :)


paula82

Recommended Posts

[quote name='Kociabanda2']cholera, ja też nie mam konta na allegro :shake: Zawsze mam z tym problem, a allegro to jednak podstawa przy szukaniu domku. Jakieś nie z tej epoki Aniu jesteśmy :D

[COLOR=Red][B]Cioteczki bardzo prosimy o allegro dla Loli[/B][/COLOR] :Rose:[/QUOTE]

tak, zaprowadzę Lolkę do naszego warzywniaka i spróbuję schandlować, albo na bazarek w sobotę :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A&Sultan, przyslij mi na pw namiary to cos wysle na szczepienia Lolsona. Psiunka jest powalajaca. A gdzie ten dt i na jak dlugo? platny czy nie? bo nie nadazam czytac watkow w calosci, przepraszam. Bardzo jej zycze powodzenia w zyciu, jest piekna, mloda i sympatyczna, polaczenie zabojcze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viola005']A&Sultan, przyslij mi na pw namiary to cos wysle na szczepienia Lolsona. Psiunka jest powalajaca. A gdzie ten dt i na jak dlugo? platny czy nie? bo nie nadazam czytac watkow w calosci, przepraszam. Bardzo jej zycze powodzenia w zyciu, jest piekna, mloda i sympatyczna, polaczenie zabojcze![/QUOTE]

DT jest w Warszawie, Loleczka będzie mieszkała z pieskiem collie przez około miesiąc. Na razie zbieram tylko deklaracje, jutro jak będę ją zawozić to wszystko ustalę z nowym DT i napiszę na wątku. DT jest niepłatny tak jak mówiłam wydaję niunię z całą wyprawką więc przez miesiąc powinno laleczce nic oprócz szczepień nie brakować.

Link to comment
Share on other sites

biegiem na pierwszą Lolasku!

Lola, jeśli nic się nie zmieni, dziś późnym wieczorem będzie już w nowym DT. Nie wiem jak ludzie mogą oddawać psy do schronisk :angryy: albo robić jeszcze gorsze rzeczy. JA po niespełna tygodniu z Lolitką mam wyrzuty sumienia, że musimy ją oddać do innego (cudownego) domku i że niunia będzie za nami tęsknić. Już zdązyliśmy ją pokochać a ona nas. Jak któreś z nas znika jej z oczu płacze jak małe dziecko. Ja się chyba dziś upiję jak wrócę z przekazania Lolusi.

Link to comment
Share on other sites

Aniu po kazdym tymczasowiczu sie placze. Taki nasz los. Wiemy, ze trafiaja do wspanialych domów, a jednak nie dajemy rady nie przezywac smutku.
Ale uratowalas sunie od ulicy. Dzieki Twoim obserwacjom i zdjęciom mała ma ogloszenia zawierajace wyczerpujące informacje na jej temat. Wierze, że to pozwoli dostrzec ją temu najwspanialszemu z mozliwych wascicieli :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneczka&Sułtan'] Na razie zbieram tylko deklaracje, jutro jak będę ją zawozić to wszystko ustalę z nowym DT i napiszę na wątku. [/QUOTE]
Przydałoby się, aby wszystkie deklaracje jakie tu padały (a trochę ich padło) były spisane na pierwszej. Tym bardziej, że DT jest tylko na miesiąc. Nie wiadomo czy mała tak szybko znajdzie domek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']Przydałoby się, aby wszystkie deklaracje jakie tu padały (a trochę ich padło) były spisane na pierwszej. Tym bardziej, że DT jest tylko na miesiąc. Nie wiadomo czy mała tak szybko znajdzie domek...[/QUOTE]

Będę musiała poprosić Paule82. Ona ma przywilej pierwszego posta. Poza tym deklaracje padały na razie ogólne.
Za wszystko się wezmę jutro jak poustalam wszystko z nowym DT. Dziewczyna, która weźmie Lolę sprawia wrażenie bardzo sympatycznej i psiolubnej. Mam wrażenie, że Lola będzie miała u niej kawałeczek swojego raju. Choć Lolitka i u nas była strasznie wdzięczna nawet za to, że ma swój kącik w łazience. W ogóle Lola sprawia wrażenie jakby wszystko rozumiała i dziękowała za pomoc. Tym jest mi trudniej :placz:

Po cichu liczę, że w nowym DT Lola skradnie opiekunce serce i nigdzie już dalej nie pojedzie:D A lola w skradaniu serc jest mistrzem! prawda Kamilo? Ty miałaś okazję spotkać to cudo na żywo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneczka&Sułtan'] A lola w skradaniu serc jest mistrzem! prawda Kamilo? Ty miałaś okazję spotkać to cudo na żywo.[/QUOTE]
Owszem :) Jest cudna :loveu: Słodki, rezolutny i bardzo przymilny z niej szczenior. Mam nadzieję, że szybko znajdzie domek, w którym będzie kochana. Trzymam za to kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']eh... musimy uzbroić się w cierpliwość... No i koniecznie dziewczynka musi mieć allegro. Wydaje mi się, że jednak tam najwięcej ludzi zagląda :/
Naprawdę nie ma na wątku nikogo, kto mógłby zrobić jej ogłoszenie na allegro?[/QUOTE]

próbuję zrobić lasce allegro, będzie to moje 1 :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Allegro super, tym bardziej, że pierwsze!!! Zdolna jesteś. ;)
Jeśli chodzi o zamieszczenie deklaracji w pierwszym poście, oczywiście, że mogę wstawić z tym, że dobrze by było gdyby ktoś mógł zebrać je w jednym wątku, bo nie chciałabym nikogo pominąć, albo zamieścić kogoś kto napisał to pod wpływem chwili. Tak jak Aneczka pisała deklaracje w dużym stopniu padały ogólne. Prosiłabym o ponowne zgłoszenie się osób, które takie deklaracje składały i je podtrzymują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Co słychać, czy Lolusia już w nowym DT?

... czy cos się zmieniło?

Mizianko dla słodkiej suczynki :)[/QUOTE]

Suczynka już w nowym, cudownym DT:loveu: Jak ją wczoraj zawoziłam ją do nowego domku ryczałam jak głupia a TZ na mnie krzyczał, że wypadek spowoduję jadąc i rycząc. Nawet miałam myśli, żeby zawracać i Loli nie oddawać, ale rozsądek wziął górę nad sercem i Lola pojechała.
Nowe DT jest cudowne a psiaki zapałały do siebie miłością od pierwszego wejrzenia. Małej będzie tam cudnie.

O Lolka miałam wczoraj jeden telefon, Pan chciałby ją przyjąć od sierpnia. Dziś mam do niego zadzwonić, bo wczoraj nie byłam w nastroju i o wszystko wypytam i wszystkiego się dowiem. Lola ma mieć dom z diamentowymi klamkami!

Link to comment
Share on other sites

ja się na DT nie nadaję! :placz:

wieści od Lolinki:
[quote name='"Scarlet"']Lola już w nowym DT, czyli u mnie :) właśnie kotłują się z Shughartem w dużym pokoju - dom mi rozniesie tez wariacki duecik :) Obydwoje przypadli sobie do gustu na tyle, że poszła już listwa przypodłogowa (od szaleńczych gonitw) i właśnie wycierałam wylaną w klatce wodę z miski :twisted: coś czuję, że jutro nie poznam mieszkania ;) niestety jak wspominałam w wątku Shugiego nie mam aparatu, więc zdjęcia będą za jakiś czas. Jutro dostanę od Ani info, gdzie sunia jest poogłaszana i będę bardzo prosić o pomoc w poogłaszaniu małej w jeszcze kolejnych miejscach i jak najaktywniejszym szukaniu jej domu.
Ani i Kamilowi bardzo dziękuję za przygarnięcie małej mimo regresu Buleta ;) gdyby każdy psiak trafiał na taki zaangażowany i odpowiedzialny DT to do domów stałych szłyby tylko super-hiper bezproblemowe psiaki.[/quote]

[quote name='"Scarlet"']Lola noc spędziła osobno, tj. Shugi spał ze mną w sypialni, a mała została "na pokojach" - raz że dzikie harce doszły do fazy skakania po meblach, dwa Lola musi uczyć się zostawania solo żeby utrapieniem nie stały się lęki separacyjne. Troszkę popiszczała pod drzwiami, a o 3 nad ranem jak to zwykle u szczeniaków, uznała że jest to świetna pora na zabawę (już zapomniałam, że szczenięcy zegar ma trochę inaczej poustawiane wskazówki [IMG]http://collie.info.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] ), czym nawet zmusiła mnie do wstania i przestawienia wiadra z folią malarską gdzieś wyżej [IMG]http://collie.info.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Rano zastałam ją śpiącą pod stołem i tam też przeniosłam jej dawne Shughartowe posłanie (5 razy większe od niej [IMG]http://collie.info.pl/images/smiles/icon_razz.gif[/IMG] ) Od rana uczyłyśmy się, że posłanie jest lepsze niż kanapa i mimo, iż w/w mebel jest cały w psiej sierści, a Shugi traktuje go jak swoje legowisko, to jednak zasady muszą być [IMG]http://collie.info.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] po 40 minutowym spacerze, Lolson wpadł do domu, pokręcił się po rozłożonych kartonach i wypluł z siebie koopę większą niż ona sama [IMG]http://collie.info.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] stawiam na stres i tymczasową niechęć do okolicznych trawników, bo też i konstystencja nie była zachwycająca. Shugiego nagminnie trymuje włażąc mu pod brzuch i łapiąc za pióra, a potem chodzi i pluje sierścią. Jest rozkoszna [IMG]http://collie.info.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] na szczęście po chwilach takich zabawa potrafi się zwinąć spokojnie w kłębek i odpoczywać, a nie ganiać bez przerwy po ścianach. Tyle z porannych i pierwszodniowych wieści. Ok 14 jadę do domu, sprawdzić teren po tornadzie [IMG]http://collie.info.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] i wracam do pracy. Będę skrobać na bieżąco [IMG]http://collie.info.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] .[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...