Jump to content
Dogomania

KLAN CZARNYCH czyli świat według JAMBI


jambi

Recommended Posts

a dziś w Klanie Czarnych mały powód do świętowania :) ... taki... miniaturowy właściwie :lol:

[CENTER]Bo dziś [B]BALBINA kończy 12 lat[/B]! [/CENTER]

[CENTER][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/4/bibico.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3205/bibico.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ola :calus:

Biba jest obecnie najstarsza w Klanie. Słoneczko moje malutkie, mam nadzieje, że jeszcze dłuuuuuuugo cieszyć nas będzie sobą :)
choć, nie do końca jest tak jak być powinno niestety. Znowu pojawiły się gruczolaki - na drugiej listwie, chudnie, no i jeszcze coś. Bibka ślepnie.

ale, co będzie to będzie - dziś cieszę się z tej "dwunastki" :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Balbina 100 lat!!!! :laola: i ZDROWIA!!!!!


kurde apropos ślepnięcia - to ja ostatnio zauważam u Luny, że coraz słabiej, a ona przecież młodsza :shake: po ciemku słabo widzi, obejrzałam jej oczy i widać, że nie są już takie krystaliczne... bleh nie lubiętego upływającego czasu :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam bardzo za miłe słowo dla seniorki :calus:


[quote name='malawaszka']ostatnio zauważam u Luny, że coraz słabiej, a ona przecież młodsza :shake: po ciemku słabo widzi, obejrzałam jej oczy i widać, że nie są już takie krystaliczne... bleh nie lubiętego upływającego czasu :shake:[/QUOTE]

u Balbiny to wygląda troche inaczej - oka mętne to ona ma juz od jakiegoś czasu, ale ostatnio zaczęła patrzec jakby bokiem - gdy coś upadnie ona na to patrzy pod kątem, nie wprost, ale jakby łapała ostrość (albo wogóle obraz) bokiem...

a wogóle to Panna Balbina z okazji urodzin zrobiła sobie coś w łapine - kuleje, chodzi na trzech i wiem napewno że nie symuluje, bo pierwsze primo - łapka jest mocno opuchnięta i widać że bolesna , drugie primo Bibka to silna baba :) nie wiem czy pamiętacie ale po obu operacjach dochodziła do siebie zawsze nadzwyczaj szybko, ona to nie jest typ "rozczulacza" ;)



[quote name='Saththa']Czy ja już mówiłam ze choruje na kociaka?:lol:[/QUOTE]


nie :) ale myślę, że to się da załatwić, szepnij słówko przy najbliższej wizycie u Tekli i myślę że masz załatwione :megagrin:



[quote name='wilczy zew']strajk kociastych świetny :) wystrajkowały coś?[/QUOTE]

no ba, jasne :roll:
po trzech dniach takiego widoku w kuchni i tych oskarżycielskich min pod tytułem "wsadź se suche, chcemy puche" karnie powędrowałam do sklepu gdzie nabyłam puszeczki...
one zresztą co jakiś czas siedza jak takie wyrzuty sumienia i próbują wzbudzić moją litość i wstyd - naprzemian...

ale i tak nie dorównują swojemu poprzednikowi Michałowi, ten to dopiero odstawiał strajki :shake: on do takich min dołączał jeszcze pełną akustyke - nie dało się przejść niezauważenie obok kuchni bo to to siedziało przy misce i morde darło za każdym razem jak się człowiek pojawiał w zasięgu jego wzroku... tyle, że on był fanatykiem surowej wątróbki - takie strajki urządzał średnio raz na 2 - 3 tygodnie, wtedy nie było innego wyjścia tylko trza było się wyekspediowac do pobliskiego sklepu celem zaopatrzenia w wątróbkę drobiową, co kot witał mruczącą aprobatą i potem na jakiś czas był spokój...



[quote name='WATACHA']Ten to z pysia bandyta normalnie ;)
[URL]http://img259.imageshack.us/img259/3033/kicir.jpg[/URL][/QUOTE]

pozory mylą, w jego przypadku nawet bardzo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']
ale i tak nie dorównują swojemu poprzednikowi Michałowi, ten to dopiero odstawiał strajki :shake: on do takich min dołączał jeszcze pełną akustyke - nie dało się przejść niezauważenie obok kuchni bo to to siedziało przy misce i morde darło za każdym razem jak się człowiek pojawiał w zasięgu jego wzroku... tyle, że on był fanatykiem surowej wątróbki - takie strajki urządzał średnio raz na 2 - 3 tygodnie, wtedy nie było innego wyjścia tylko trza było się wyekspediowac do pobliskiego sklepu celem zaopatrzenia w wątróbkę drobiową, co kot witał mruczącą aprobatą i potem na jakiś czas był spokój...[/QUOTE]

hhahaha to mój Dzikus takie cuda odstawia 3 razy dziennie i to o suchą karmę :D wrzeszczy, skacze, wkurza wszystkich

trzymam kciuki za bibkową łapkę!

Link to comment
Share on other sites

no własnie z łapinką nie bardzo wiadomo o co chodzi :niewiem:
wczoraj odbyłyśmy małą wycieczkę do weta - Biba ostro walczyła okazując swą dezaprobatę co do pomysłu gmerania przy jej łapie, ale została szybko spacyfikowana za pomocą bandaża, robiącego za prowizoryczny (acz skuteczny ;) ) kaganiec;
wet obejrzał, pomacał, powyginał, stwierdził że nic nie widać - zażądałam wykonania rentgena - wet wykonał ale RTG nic nie wykazało - przynajmniej tyle dobrego, że nie ma żadnego złamania palca czy cuś; ciała obcego także nie stwierdzono, za to stwierdzono dziwną deformację dwóch innych palców, ale to może być kwestia wieku już;
wet zaaplikował antybiotyk, lek przeciwbólowy i przeciwzapalny i mamy czekac i zobaczyć jak będzie dalej.
więc czekamy

Link to comment
Share on other sites

ii tam zagadka ;) miejmy nadzieję, że to po prostu jakiś "stan zapalny" - w sumie nie byłoby nic dziwnego, Bibka juz nie młodka, takie rzeczy się zdarzają ;)

a czy mam farta? ... heh... jakby to powiedzieć, mając kilka spów w podobnym wieku, trzeba się spodziewać, że jak przyjdzie co do czego, wszystkie one zaczynają się starzeć i niedomagać w podobnym wieku...

farta to ma Fred... bo wyzdrowiał... przynajmniej fizycznie... heh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']a czy mam farta? ... heh... jakby to powiedzieć, mając kilka spów w podobnym wieku, trzeba się spodziewać, że jak przyjdzie co do czego, wszystkie one zaczynają się starzeć i niedomagać w podobnym wieku...[/QUOTE]
Wiem to niestety. Moje baby dzieli 3 lata i rok. Jakbym tak zostawiła Ryjca, to byłoby 3, 1 i 0,5.... strach się bać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...