Jump to content
Dogomania

Malutka Żabka,już bezpieczna i ma swój domek - dziękujemy


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pipi- bo Żabcia pewnie pierwszy raz w życiu widzi człowieka, który nie dośc że nie bije itp to jeszcze nakarmi, napoi, pielęgnuje, wygłaszcze, wycałuje itp. Pewnie jeszcze do końca nie może uwierzyc, że to co się wokół niej dzieje to dzieje się naprawdę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']I ja zaglądam co jakiś czas. Od wczoraj mam też swoją nową biedkę, ale o tym później, założę jej wątek w wolnej chwili...
Nie dowiedziałam się - ma allegro, czy nie?
Wyobrażam sobie jak pocieszna jest Żabcia, mam sentyment do jamniśków z osobistych względów:roll:.[/QUOTE]

to podeślij wątek co tam ciekawego znalazłaś, a skąd sentyment do jamników? w avatarku nie widzę żadnego, za to trzy inne;)

chyba jednak widzę, czarny to jamniczek;)

Link to comment
Share on other sites

Evita,w jej oczach widać, spokój i szczęście.Ona cały czas leży,albo śpi,z przerwami na siusiu i zaglądaniem do miski.A jaka ja jestem szczęśliwa,że widzę jej szczęście,to już nie wspomnę.
Aniu,na początku było nieciekawie,bo warczała,a nawet rzucała się na wszystkie psy.Drugiego dnia tylko do dużych warczała,a trzeciego dnia już zaufała wszystkim i jest dobrze.Na wszelki wypadek,jak wychodzę z domu,to nie zostawiam jej ze wszystkimi,tylko zamykam w kuchni.Na podwórku biega i bawi się wspólnie i już warczenia nie ma.Ona tak reagowała ze strachu na pewno.

Link to comment
Share on other sites

trzeba ładne fotki jej zrobić, na ładnym tle itp. do ogłoszeń to podstawa - może agaciaa by miała chwilkę? ona tak ładnie fotografowała Pipi psy.......
a po sterylce będzie smuklejsza i bardziej może jamnikowata? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']to podeślij wątek co tam ciekawego znalazłaś, a skąd sentyment do jamników? w avatarku nie widzę żadnego, za to trzy inne;)

chyba jednak widzę, czarny to jamniczek;)[/QUOTE]



Jamniczka, miałaby 15 lat, gdyby w listopadzie nie przekroczyła niewyobrażalnej przeze mnie granicy TM...
A to wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187627-Co-zrobić-z-zaciążoną-sunią-NAJPROŚCIEJ-WYWIEŹĆ!-Oto-nasza-Polska-rzeczywistość[/url]...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']trzeba ładne fotki jej zrobić, na ładnym tle itp. do ogłoszeń to podstawa - może agaciaa by miała chwilkę? ona tak ładnie fotografowała Pipi psy.......
a po sterylce będzie smuklejsza i bardziej może jamnikowata? :)[/QUOTE]

Dokładnie, wyraźne, ładne zdjęcia to podstawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']:razz:Jak to nie ma ogłoszeń, już dwa razy gościła na bialystokonline... Skromnie, ale zawsze coś. Allegro jutro wystawię bez problemu.[/QUOTE]
Przegapiłam jak tak,raździawa jestem,przepraszam najmocniej i dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Nawet Mietek jest na zdjęciach :D :D :D[/QUOTE]
Mietek jest bardzo towarzyski i zawsze sie pcha do ludzi :)
a swoją drogą Pipi też mu szuka dobrego domu.....raz poszedł do adopcji ale nie udała się niestety........
może znacie kogoś kto chce kozła na 3 nogach do podziwiania, kochania, i dogadzania mu? baaardzo towarzyskiego i wścibskiego Miecia?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Mietek jest bardzo towarzyski i zawsze sie pcha do ludzi :)
a swoją drogą Pipi też mu szuka dobrego domu.....raz poszedł do adopcji ale nie udała się niestety........
może znacie kogoś kto chce kozła na 3 nogach do podziwiania, kochania, i dogadzania mu? baaardzo towarzyskiego i wścibskiego Miecia?:loveu:[/QUOTE]

to Pipi ma tam mini zoo, biedny Koziołek, ale nawet nie zauważyłam, że trójłapek, ładnie wygląda:)a Pipi pewnie trawy nie musi kosić:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']to Pipi ma tam mini zoo, biedny Koziołek, ale nawet nie zauważyłam, że trójłapek, ładnie wygląda:)a Pipi pewnie trawy nie musi kosić:)[/QUOTE]
gorzej zimą, sianko, owoce i warzywa trzeba mu kupować....
tak myślalam o agroturystyce , czasami mają tam ludzie mini zoo.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...