Jump to content
Dogomania

WHEN DREAMS COME TRUE: DT STAŁ SIĘ DS !!! Homer (wątek Homera)


protzlav

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=blue]To ja, Wasz Homerek, hau hau !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Przede wszystkim dziękuję ślicznie maciaszkowi za ogłoszenia !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]A w ogóle to dziś jest dla mnie bardzo leniwy dzień, chodzę z kąta w kąt i leniuchuję.... Wczoraj dostałem wielkie (świńskie?) ucho, ale jeszcze się z nim nie rozprawiłem - będzie na potem ... AAA, ok kończę bo spać mi się chcę ... hau hau [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziękujemy, Budrysku, hau hau !!![/B]

[B][COLOR=teal]A dziś mija kolejny, leniwy dzień ... jak zwykle nie robię nic ... nic nie robię ... chodzę z kąta z kąt ... drzemię ... bawię się z moim Ludziem ... generalnie jest ok ... W przyszłym tygodniu może w końcu zostanę nieco obcięty - uff jak gorąco -oczekujemy na zakup maszynki i całego oprzyrządowania :) [/COLOR][/B]
[B][COLOR=teal][/COLOR][/B]
[B][COLOR=teal]Pozdrowionka dla Wszystkich, hau hau hau !!!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='protzlav'][B]Niee, niee!!! Ja nie chcę !!!! Nie róbcie mi tegoooo !!!!![/B]

[B](ktoś obeznany z tematem powiedział mi aby go nie kastrować, że niepotrzebne mu to już .... -D.)[/B][/QUOTE]

Potrzebne, żeby się chłopak nie męczył.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='protzlav'][B][B](ktoś obeznany z tematem powiedział mi aby go nie kastrować, że niepotrzebne mu to już .... -D.)[/B][/QUOTE]Nie żartuj normalnie, bo zaraz tu lincz będzie ;).

A dlaczego kastracja miałaby nie być już potrzebna?

Polecam: [URL]http://www.katowice.schronisko.net/strona-10-.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Nie że temat niewygodny... Homerek po prostu nie wykazuje żadnego zainteresowania suczkami)nawet tymi w czasie cieczki), nie wiem co z nim jest... może rzeczywiście jest już sporo starszy niż 5 lat(takie są podejrzenia), no albo przyczyna tkwi gdzie indziej ... Ja w każdym razie nie kastrowałbym go ... Najchętniej to śpi, je, albo się bawi :) A generalnie to ma się dobrze :) A zdjęć nie potrafie tu jeszcze wrzucać... Zapraszam na:[/B]
[B][COLOR=red]http://picasaweb.google.pl/psiwolontariusz/Homer38210OpiekunkaKarina# - szukamy domku dla tego malutkiego kudłaczka :)))[/COLOR] [/B]

[B]Pozdrowionka (D.)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ale kastracja to nie tylko rozwiązanie problemu zainteresowania suczkami. To również eliminacja kilku chorób, które spotykają psiaki, w tym przerost prostaty, z którym większość psów ma problemy na starość (i wtedy, często, i tak trzeba kastrować, a ryzyko jest o wiele wiele większe). Że już o nowotworach nie wspomnę...

Wcale się nie upieram przy wykastrowaniu Homera. Jeśli trafi się dom, który na milion procent będzie go pilnował i nie przydarzy mu się nigdy żadna miłosna przygoda, efektem której byłyby małe homerkopodobne to ok. Ale to musi być taki dom, który w tym względzie na pewno nie zawiedzie!

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=deepskyblue]Witam !!! To ja, Wasz Homerek :)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=deepskyblue]Dzień jak co dzień - jedzonko , spacerek , spacerek , jedzonko - norma :) [/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]No i spanie, spanie, spanie :) A zainteresowania moją skromną osobą póki co żadnego ... Taki już mój psi los, hi hi :)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Nowe wieści!!![/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]Dziś w schronisku rozmawiałem z pewną kobietą, która twierdzi, że chyba zna Homerka! Jest On niby z jednego z ościennych Katowicom miast. Zainteresowanym(znajomym)mogę podać szczegóły na pw. Wspomnę tylko, że znam Jego prawdopodobne imię i wiem mniej więcej ile ma latek:)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]Pozdrawiam !!![/COLOR][/B]

[B][COLOR=red](D.)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda']No, Homerek na tymczasie pewnie nieźle się miewa, nawet tu nie zagląda, tylko pewnie leży na poduszkach, pogryza lód i czeka, aż go powachlują w ten upał:)[/QUOTE]

No właśnie,jemu to dobrze...:loveu:
A zdjęcia ?
Możemy liczyć na jakieś?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://picasaweb.google.pl/psiwolontariusz/Homer38210OpiekunkaKarina"][B][COLOR=red]http://picasaweb.google.pl/psiwolontariusz/Homer38210OpiekunkaKarina[/COLOR][/B][/URL][B][COLOR=red]#[/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue][/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]Tu znajdziecie moje zdjęcia !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue][/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]Moi Ludzie nie umieją jeszcze wstawiać fotek bezpośrednio na wątek ...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue][/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]A w ogóle przepraszam, że milczałem tyle dni, ale upał mamy niemiłosierny, no i jakoś nie mogłem tu zasiąść.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue][/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]A więc: Mam się dobrze, tylko ta temperatura mi doskwiera, wciąż szukam cienia i chłodu jakiegoś, ale z tym ciężko... Jestem grzeczny, zostaję coraz częściej i dłużej sam, nie rozrabiam, staram się :)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]Niemniej pamiętajcie, ze nadal szukam DS, może ktoś mnie w końcu na stałe przygarnie? Jestem naprawdę grzecznym
i bezproblemowym chłopakiem !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue][/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]A w najbliższy weekend być może pójdę znów na kolejną Akcję Adopcyjną do katowickiej SCC !!! Zapraszam Wszystkich :)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Ojej, ale burza, grzmoty i błyskawice !!! A ja sobie leżę w kącie i mam to w nosie, hau hau !!![/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]No i wciąż szukam DS, pomóżcie, podrzucajcie, ogłaszajcie mnie !!![/COLOR][/B]

[B]klaudiaaa:[/B]
[B]tak, mam nieco ogłoszeń tu i tam, jak również rozwieszane są papierowe firmówki oraz prezentuję się ludziom osobiście !!![/B]

[B]Pozdrawiam - Wasz Homer[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...