Jump to content
Dogomania

Uzi - pies gorszego Boga?


leonarda

Recommended Posts

Niestety - z ogłoszeń (po tamtym jedynym telefonie) nadal cisza absolutna:puppydog:

Miałam ostatnio bardzo mało czasu, ale od przyszłego tygodnia ponownie zacznę Uzisia wszędzie ogłaszać (poza tym, co jest). I pojadę do niego, niestety, też dopiero w przyszłym tygodniu...

Myślę, jak on tam sobie żyje - w sumie to niewesołe takie życie... Strasznie mi go żal. A ludzie głównie chcą szczeniaki albo rasowe psy:-(:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=blue]Pozdrowienia dla Uziaczka przesyłam wraz z małżonką oraz, przebywającym u nas obecnie w DT, Homerkiem :) (D.)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]P.S. Szukaj pilnie domku, piesku, nie poddawaj się !!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Maciaszek[/B] - no, możesz. Ja zamierzam wpłacić na dniach. Z tego, co wiem, wpłata za hotelik za czerwiec ma być w weekend, ale oczywiście wpiszę, jak już będę miała info, że wpłacone.

Homer na DT, no, no:) To się nazywają wolontariusze schroniskowi - [B]protzlav z żoną:ylsuper:[/B]

[B]A może po Homerku Uziś...??:)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Homer ma wątek:)

A ja wyjeżdżam w czwartek do rodziny za granicę, i tak sobie pomyślałam, że poproszę szwagra i damy tam parę ogłoszeń o Uzim. Oni tam mieszkają na stałe, pod Zurychem, gdyby jakiś porządny Szwajcar chciał psiunia, to przecież dałoby się to legalnie pozałatwiać? To może głupi pomysł, ale cóż mi szkodzi spróbować, skoro tu nikt o niego nie pyta?
Zresztą, może tam też nie będzie chętnych.... Ale tak zrobię - co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187285-Pilnie-przygarnę-kochającego-ludzia-!!!-Homer-(wątek-Homera"][B]http://www.dogomania.pl/threads/187285-Pilnie-przygarnę-kochającego-ludzia-!!!-Homer-(wątek-Homera[/B][/URL][B])[/B]

[B]Pozdrowionka !!![/B]

[B](D.)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Że się wtrącę ... Homerek też jest starszy, z tym że zddrowy, no i w miare ułożony ... mam nadzieję,że wczoraj to był jego jednorazowy wybryk ... więc może, leonardo, i jego ogłoszenia porozwieszasz pod Zurychem? Masz możliwość druku kilku jego firmówek? Podesłałbym Ci na @ ... Acha, a będziesz jutro w schronisku? (D.)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie będę już w tym tygodniu w schronisku. I niestety - nie wiem nawet, czy uda mi się wyprosić ogłoszenia dla Uziego (bo muszę podać kontakt tamtejszy, ja mogę mieć problem z porozumieniem się dokładnym, sprawdzeniem domu - więc jak już, to będzie na zasadzie grzecznościowej pomocy). No i ja nie chcę rozwieszać ogłoszeń, tylko wejść w odpowiednie strony w internecie. Nie, żebym nie chciała pomóc Homerkowi, ale może być z tym niezależny ode mnie problem:( Zobaczę zresztą na miejscu, jak to będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda']Ha, maciaszek - a to dobre!! :megagrin: Stare, schorowane psy.... i Uziś....:diabloti:[/QUOTE]No wiesz, to był taki skrót myślowy... Że skoro biorą chętnie psy starsze i schorowane to i może problematycznego/demolującego wezmą :)

A a propos psów starszych i schorowanych, to może by tam Zulusika ogłosić?

Link to comment
Share on other sites

No, wiem, że skrót:) Ale fajnie zabrzmiało:)

Słuchajcie, ja tylko mogę obiecać, że spróbuję przywieźć jakieś linki do ich stron ogłoszeniowych z psami. Jak mi pomoże w tym rodzina, do której jadę (ale oni w żaden sposób nie są zaangażowani w psy i czasem też ogólnie nie dysponują).
Ale potem - raz, że ogłoszenia trzeba by robić po niemiecku - ja nie umiem. Dwa - kontakt podawać na kogoś, kto jest biegły w tym języku (nie mówię o dialekcie) - czyli na kogo? No i jeszcze transport i sprawdzenie domu... też kłopotliwe, delikatnie mówiąc. Ale zrobię, co się da, może i z Zulusikiem się uda. Tylko, że to nie zależy tak całkiem ode mnie:(

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Leonarda - nie pomyślałem, że te firmówki by trzeba przetłumaczyć, ha ha !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Ale żaden problem - mogę pisać firmówki po angielsku, rosyjsku i niemiecku, nie ma sprawy :)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Pozdrowionka :)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff](D.)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłam w fundacji i u Agnieszki (właścicielki hoteliku). 625 zł to koszty hotelowania Uziego od 28 maja do dzisiaj (6 lipca) włącznie. Fakturę otrzymała fundacja. Dopisuję do rozliczeń.

W tym tygodniu - jutro lub w piątek najprawdopodobniej wybieram się w odwiedziny do Uziego. Wtedy też dokładnie sprawdzę, co ze szczepieniami. No i, oczywiście, będą fotki i może jakiś film.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...