Jump to content
Dogomania

Uzi - pies gorszego Boga?


leonarda

Recommended Posts

Zaczynają się wakacje.
Zawsze myślałam, że to dobry czas, żeby przygarnąć psa.
Od czasu jak jestem zalogowana na Dogo wiem, że jest zgoła inaczej.
To właśnie w wakacje najwięcej psów TRACI domy..
Trzymam kciuki, żeby Uziemu się udało, mimo wakacji, mimo tego dziwnego pecha który mu towarzyszy, mimo tego co już przeszedł..
Co do ogłoszenia - można spróbować w takim telegraficznym skrócie.
Nie wiadomo co ludzi chwyta za serce..może właśnie fajne zdjęcie i krótki, trafny opis?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, spróbuję.. I tak nie zaszkodzi.
Co do książeczki - wyrobiona już w hoteliku. Koszt szczepień (nie za duży, bo podstawowych) ma być dołączony do pierwszej faktury. Nie wiem, czy można je pokryć z wpłat, które wpłynęły na konto? Razem z pierwszą opłatą za hotel? Jak macie coś przeciwko, to jakoś zapłacę sama. Jeśli nie - to wpiszę do wydatków, jak będzie wystawiona faktura.

Link to comment
Share on other sites

na pewno nikt nie ma nic przeciwko temu! książeczka ze szczepieniami to podstawa przy adopcji, nie mówiąc o bezpieczeństwie Agnieszki, gdyby ktoś do niej przyszedł i zażądał aktualnych szczepień. Uziego trzeba też wg mnie wykastrować, może łatwiej będzie wówczas o domek????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda']No, spróbuję.. I tak nie zaszkodzi.
Co do książeczki - wyrobiona już w hoteliku. Koszt szczepień (nie za duży, bo podstawowych) ma być dołączony do pierwszej faktury. Nie wiem, czy można je pokryć z wpłat, które wpłynęły na konto? Razem z pierwszą opłatą za hotel? Jak macie coś przeciwko, to jakoś zapłacę sama. Jeśli nie - to wpiszę do wydatków, jak będzie wystawiona faktura.[/QUOTE]

Przepraszam, że dawno się nie oddzywałam, ale miałam kłopot z moim erdelkiem. Myślę, że spokojnie możesz zapłacić koszt szczepień z pieniążków, które wpłynęły dla Uziego...Mam nadzieję, że Uzi znajdzie szybko domek, chociaż zbliżają się wakacje i z pewnością przybędzie porzuconych zwierzaków :(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam telefon w sprawie Uziego. Konkretny. Wysłałam Panu linka do wątku, umówiłam się jeszcze na telefon na jutro.
Na razie wszystko wygląda raczej dobrze, ale muszę mieć pewność, że tak będzie. Sprawę nieco komplikuje fakt, że to bardzo daleko (transport oczywiście załatwię, znaczy sama pojadę, jak będzie trzeba). Raczej mam na myśli możliwość "trzymania pieczy" nad Uzim. To też do załatwienia.
Rozmowa z Panem, który zainteresował się Uzim, była miła i sensowna, ale moje wątpliwości muszą się rozwiać. A mam je. Jeśli Pan to przeczyta, proszę się nie gniewać. Po prostu za dużo widziałam, a przede wszystkim za dużo Uzi przeżył, bym nie dopilnowała wszystkiego, co możliwe. Cieszę się bardzo z powodu telefonu. Naprawdę. Może to właśnie będzie TEN właściwy domek.
Ale... muszę to wiedzieć na 100%. Myślę, że jutro coś więcej się wyjaśni, na razie wysłałam smsa (bo już późno) i czekam na odpowiedź. Zobaczymy, co się podzieje.

Link to comment
Share on other sites

Chyba po przejrzeniu wątku i po moim ostatnim pytaniu Pan stwierdził, że Uzi może być zbyt trudnym przypadkiem. Bardzo mądrze napisał, że Uzi potrzebuje przyjaciela, nie tylko pana. Natomiast w związku z tym chyba znalazło się miejsce dla młodego - około roku - wilczurowatego psa do stróżowania. Pan gotów zasponsorować transport. Niemal nad morze... Jeszcze z nim porozmawiam na ten temat i się upewnię, wtedy dam znać na wolontariackim wątku.

Link to comment
Share on other sites

No, ja też nie miałam dogo do teraz.
I na razie tonę w papierach do piątku, więc się za bardzo nie poudzielam na razie..
Uziś, trzymaj się, spotkamy się za jakiś tydzień:)

[B]Jasza[/B] - mam nadzieję, że wszystko będzie jak najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku uzbierało się 65 PLN.
Ale wiem, że będzie troszkę więcej, bo niektóre ciotki wpłacają "nadwyżkę" np.Sonikowa.:loveu::loveu:
Zawsze to jakiś grosik dla Uzjusza.

A ja przesyłam uściski.:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...