Jump to content
Dogomania

Udalo się! Półdzika Goplana w domu w Warszawie jest szczęśliwa. My też! :-)))


fona

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nowe wiesci od Goplanki. Dzis przeszla znacznie wiekszy odcinek na smyczy, w dodatku po chodniku!!
:crazyeye:
W mieszkaniu nadal sie nie przemieszcza, kiedy jest z kims, natomiast kiedy Monika wrocila do domu, zastala sunie stojaca w przedpokoju, wiec pewnie zwiedzala katy. :razz:

Link to comment
Share on other sites

sorki, ze dopiero teraz, ale wszesniej nie mogłam

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSCN1854.jpg[/IMG]
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSCN1851.jpg[/IMG]
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSCN1850.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wiesci z dzis :)

Podobno chodzi po domu, nawet przybiegla do Moniki na zawolanie :crazyeye: w mieszkaniu. I podobno chodzi z podniesionym ogonem :-o

Raz sie zsikala na dywan, zeby nie bylo, ze taka bezproblemowa :eviltong:
koopy niet :roll:

Po dworze na smyczy coraz lepiej, juz ponoc coraz rzadziej na rekach, nawet przez ulice na nozkach wlasnych :multi:

Muusze to zobaczyc po prostu!!

Poniewaz piesek capil z lekka, panstwo nie wytrzymali cisnienia i wykapali mala, na szczescie bez dramatu, poszlo gladko

I co, psia wiaro, uda sie?

Link to comment
Share on other sites

Wyslalam mail z fotkami jeszcze raz. Nie wiem, czy tylko mi sie chrzani konto na wp, ale od kilu dni mam straszne problemy z poczta, a wiadomosci dostaje z 24-godzinnym opoznieniem :(

Goplana-Tiffa mieszka na Muranowie

Link to comment
Share on other sites

Witam:)
o jak ja się cieszę, że wszystko jest w porządku:)) bo nie ukrywam, że przez pierwsze dni pobytu Tiffy (wybaczcie nie mogę się do tego imienia przyzwyczaić:)) w nowym domku żyłam w obawie, że zadzwoni Fona z informacją, że trzeba po sunię jechać bo są problemy. A tu proszę pełne zaskoczenie:)) Intuicja nie zawiodła, bo nowi "pańciowie" Tiffy od pierwszego spotkania zrobili dobre wrażenie:)
Oby inne pieski miały tyle szczęścia.

Pozdrawiam

Paulina i Estorian

Link to comment
Share on other sites

Caly czas dostaje esemeski od Moniki i Marcina.

Ten jest z niedzieli:

Kola zrobila dzis kupe w parku. Jest grzeczna i daje nam znaki, kiedy chce isc na spacer. Ma apetyt na sucha karme i pije wode. Bardzo ladnie tez chodzi na smyczy z podniesionym ogonem.

:) Bardzo fajne esemeski :)
Mam nadzieje, ze juz niedlugo po tamtej przerazonej sunieczce nie bedzie sladu, ze Kola (zmiana imienia :)) bedzie radosnym i odwaznym psem!

W tym tygodniu chcemy z Estima pojechac i odwiedzic sunie.
Chcemy tez juz postanowic cos w sprawie sterylki.

Prosimy o namiary na dobrego weta. Chodzi o sterylke i ewentualnie przepukline. Sunia mieszka na Muranowie, wiec moze byc w okolicy lub godny polecenia gdzies dalej.

Link to comment
Share on other sites

Green, temat byl poruszany juz w watku Alarmowego Funduszu. Pytala Lulka.
Ja powiedzialam, ze osoby, ktore wplacaly kase na Goplane (Kole teraz),moga ja oczywiscie wycofac, ale wplate moja i estimy prosze jeszcze zamrozic. Goplanka ma przepukline i gdyby w trakcie sterylki pojawily sie jakies problemy i nieoczekiwanie duze koszty, nie chce z tym zostawiac wlascicieli suni. Sa kochani, bo zadeklarowali,ze pokryja koszt zabiegu i wtedy cala kwota bedzie do rozdysponowania na inne psiuny, ale ja bym rozliczenie zostawila na po sterylce.
Zgadzacie sie?

Link to comment
Share on other sites

Goplanka malymi kroczkami sie cywilizuje.

Wyobrazcie sobie, ze pies z lasu na spacerach zaczal chodzic wylacznie sciezkami i na trawnik zbacza tylko za potrzeba. Warsiawianka :)

W domu tez coraz lepiej, troche sie przemieszcza, ale tez wiele rzeczy ja jeszcze przeraza (podobnie na zewnatrz).

Reaguje na dzwiek domofonu i cieszy sie, jak Monika lub Marcin wchodza do domu.

Je sobie normalnie, zlatwia sie normalnie, wola na siku, koo tez juz robi bez krepacji.

Zaczynam sie tylko martwic jej dlugasna jakos cieczka. U nas byla tydzien, a w Warszawie w niedziele mina dwa tygodnie. Czy to juz nie powinno sie skonczyc? Zeby ropo... nie bylo. Tfuu! Ale by sie zle czula, trzy tygodnie przy tej chorobie zrobilyby swoje, nie myle sie?

Bardzo prosze dogomaniaków z Warszawy - poradzcie, gdzie dobrze ja ciachnac. Mieszka niedaleko kina Muranów.
Ewentualnie gdzie dalej, zawsze mozna skombinowac transport

Link to comment
Share on other sites

Witam:)
jak ja się cieszę, że wszystko jest w porządku:) A z tą cieczką to myślę, że to albo efekt stresu, albo ten typ tak ma:)
Ponieważ macie większe doświadczenie w sprawach adopcji piesków i na bieżąco śledzicie forum to podam Wam nr telefonu Pani, która przedwczoraj skontaktowała się ze mną wyrażając chęć adopcji Goplany. Jako że jest juz za późno powiedziałam jej, że są inne pieski, które czekają na nowy dom. Jest zainteresowana też innym pieskiem, ale takich samych gabarytów jak sunia. Nie pamiętam imienia i nazwiska, ani skąd jest: nr tel.: 692 508 229.
W przypadku Goplany był to mój pierwszy kontakt z adopcjami piesków i jestem zszokowana ilością osób zainteresowanych. Wiem, że inne psy nie mają tyle szczęścia...

Pozdrawiam

Paulina i Estorian

Link to comment
Share on other sites

[quote name='estima'] nr telefonu Pani, która przedwczoraj skontaktowała się ze mną wyrażając chęć adopcji Goplany. Jako że jest juz za późno powiedziałam jej, że są inne pieski, które czekają na nowy dom. Jest zainteresowana też innym pieskiem, ale takich samych gabarytów jak sunia. Nie pamiętam imienia i nazwiska, ani skąd jest: nr tel.: 692 508 229.[/quote]

oj przyda się, przyda...
moja sunia miała cieczkę trzy tygodnie, w tym plamienia dwa tygodnie.
jeśli chodzi o weta na żoliborzu, to polecam przychodnię hematowet
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#003300][SIZE=3][B]Warszawa ul Krasińskiego 33a
tel. 639 80 82

[/B][COLOR=Black][SIZE=2]mają bardzo osobiste podejście do psów, ale nigdy tam sterylizacji nie robiłam.
strasznie się cieszę, że kola będzie teraz szczęśliwym psem, że będzie bezpieczna i zawsze nakarmiona :loveu:
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

a własnie chciałam ten numer wkleic na watek Tusi :lol:
daj znac co pani powiedziala

A wet Czerwiecki przyjmuje na placu Hallera i na Gagarina
a blisko Muranowa to jest klinika na Ksiazecej, ale czy dobra to nie wiem, moze zapytaj Doddy albo Rybon36 (to wetka-pewnie cos poleci)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']a własnie chciałam ten numer wkleic na watek Tusi :lol:
daj znac co pani powiedziala[/quote]

Pani powiedziała, że szuka psa dla swojej mamy i zapyta się, czy zechce psa z trzema łapami. Głos jednak był mało entuzjastyczny.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...