Jump to content
Dogomania

SANDOMIERZ - przytulisko po POWODZI pęka w szwach. Potrzebna pomoc dogomaniaków!


Soema

Recommended Posts

  • Replies 687
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anhata']Soema, cieszę się, że doszła paczka i mam nazdieję, że się przydała. Widzę, że dużo maleństw przybyło. Ehh..Oby szybko znalazły domki.[/QUOTE]
Wykosztowałaś się. Dziękujemy! Miski, chemia wszystko się przyda!
A domów zero... 15 szczeniąt czeka i 60 dorosłych psów. Wykupiłam pakiety ogłoszeniowe, teraz muszę znaleźć chwilę wybrać foty i napisać tekst.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anhata']15 szczeniąt to sporo. Niestety ja nie robię ogłoszeń. Sama zawsze proszę innych. A faktycznie trzeba je robić jak najszybciej. Bo teraz małe mają największe szanse.[/QUOTE]

No nie wiem jak z tymi szansami - są przecież wakacje, ehh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Jakieś dobre wieści? Co z sunią któta przyrowadził pijak? Lordem ktoś się zainteresował? I co dalej z przytuliskiem?[/QUOTE]
U Lorda cisza...

Ale dobre wieści sa chyba takie, że Erma - sunia od pijaka pójdzie do domu. Przyjechał syn pani, która oddała temu pijakowi sukę, bo wyjechała do Włoch. Dowiedział się o niej, jeszcze nie wiem skąd. Podobno ostatni raz widział ją.... w 1999r. :mdleje: Erna nie wygląda na tyle lat.
Ale byli wstrząśnięci stanem suki. Mają zbudować jej teraz kojec i pomału wprowadzić do stada. W poniedziałek mają po nią przyjechać. A suka jest boska, podchodzi, trąca nosem żeby ją głaskać i tulić. Ma potworny łupież, ale załatwia się regularnie i zaczęła jeść.

Co dalej z przytuliskiem... cisza. Będzie budowali nowe wybiegi, nadal nie mamy żadnej alternatywy, żadnej ziemi :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Co dalej z przytuliskiem... cisza. Będzie budowali nowe wybiegi, nadal nie mamy żadnej alternatywy, żadnej ziemi :-( [/QUOTE]
No to mnie zdołowałaś tą informacją:-( Ja miałam taką nadzieję, że skoro sprawa była tak nagłośniona to będą jakieś konkrety...no ale może wkrótce się wyjaśni.

Oby tylko Ermy już nikt nie zawiódł, bo w sumie sprawa dziwnie wygląda a jeśli Lord nie ma ogłoszeń to ja z chęcią mu pakiecik wykupię;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']No to mnie zdołowałaś tą informacją:-( Ja miałam taką nadzieję, że skoro sprawa była tak nagłośniona to będą jakieś konkrety...no ale może wkrótce się wyjaśni.

Oby tylko Ermy już nikt nie zawiódł, bo w sumie sprawa dziwnie wygląda a jeśli Lord nie ma ogłoszeń to ja z chęcią mu pakiecik wykupię;)[/QUOTE]
Wątek Lordzia.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186893-DOG-niemiecki-zaglodzony-oslabiony-potrzebujemy-pomocy-Sandomierz./page12[/url] są nowe zdjęcia.

Dziewczyny miały zrobić wyróżnione allegro. Kupiłam 3 pakiety ogłoszeń i zastanawiam się które psiaki pierw ogłosić. Szczeniaki też mają allegra i cisza....

Link to comment
Share on other sites

Parwo znowu atakuje...
Kamelek walczy o życie :(
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDglkPbuuhI/AAAAAAAADD4/XIiaapfnIpk/P1060452.JPG[/IMG]

Ta malutka już drugi dzień w lecznicy... w ogóle nie wstaje.:shake:
Dwie jej siostry wyszły z parwo.

jest kiepsko :(
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TDR-R5G0SwI/AAAAAAAAC6U/QA-TU3ha7xg/P1060224.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Czarnulka malutka dziś w nocy odeszła [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/186165-SANDOMIERZ-przytulisko-po-POWODZI-pęka-w-szwach.-Potrzebna-pomoc-dogomaniaków!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] (*)

po co ludzie rozmnażają psy, a potem szczeniaki odbierają od matki?! Cholerny świat, cholerna bezsilność...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/186165-SANDOMIERZ-przytulisko-po-POWODZI-pęka-w-szwach.-Potrzebna-pomoc-dogomaniaków!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
[/QUOTE]
Bo im szkoda pieniędzy na karmę, co dopiero sterylizację:shake:
Bardzo mi przykro z powodu małej:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z pewną kobietą z Sandomierza, chce adoptować naszego Kaukaza, ale zobaczymy co z tego wyjdzie, ma przyjechać do przytuliska i go zobaczyć, ponadto trzeba z nią przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną. Przyjezdza też facet z Częstochowy też w sprawie Kaukazów :)

Pamiętacie Murzynke, która jest u mnie na DT? Znalazła dom i to aż w Lublinie. Ludzie przyjechali ją zobaczyć od razu na następny dzień po rozmowie telefonicznej. Odbiorą ją dopiero po urlopie 16 sierpnia, na urlop jej zabrać nie mogli bo by nie dała rady ganiać za rowerem:) Byli nią zachwyceni, zdusili i wycałowali ;)

Przedwczoraj przyjechali ludzie od Ermy, tej ONkowatej, pobitej suni i ją zabrali do domu ;) Zostały też adoptowane 3 inne suki.

Mam najnowsze wieści od Soemy-Kamel ten ze zdjecia na górze, czuje się lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

nie było mnie chwilę, bo nie mam przenośnego neta, a do pokoju na poddaszu wchodzę rzadko z powodu upału:roll: ale widzę, że szczeniorków znów przybywa, inne psiaki są podrzucane i parwo znów atakuje:(

dobrze, że choć ta czarna katowana sunia Erna ma szanse wrócić do normalnego domu:roll:

Link to comment
Share on other sites

W środę został adoptowany [B]pies od Kaukazów[/B] i [B]biało-czarny pies z wału[/B] przez małżeństwo z Częstochowy :)

Zostały jeszcze 3 sunie od Kaukazów i 2 sunie z wału, 2 psy od Hienki, 2 czarnulki, 2 psy od Uszastej, szczeniak niby zamówiony ale nikt po niego nie przychodzi juz od miesiąca, Murzynek u mnie na tymczasie i od wczoraj szczeniak przyniesiony przez jakieś panie czyli w sumie [B]14 szczeniaków!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...