Jump to content
Dogomania

Psy z pod stacji benzynowej przy trasieWarszawa-Katowice,czy muszą umrzeć ?


Tymonka

Recommended Posts

[quote name='Anja2201']u nas nie ma takiej możliwości , po pierwsze jest tylko jeden schron , który bierze ogromne pieniądze od gminy za psa , a żadna gmina nie chce płacić , po drugi zabrał by oba , zresztą ja nigdy nie słyszałam u nas o jakimkolwiek hyclu .[/QUOTE]

się zacytuję

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hotelem lub schronem psy bezdomne a terenie gminy są pod opieką tej gminy
trzeba zadzwonić do urzędu gminy do wydziału rolnictwa zgłosić sprawę i zapytać dokąd odwożą bezdomne zwierzęta -choćby tak na przyszłośc musicie to zrobić , ale jeśli jest to w miarę dobre schronisko to chyba lepsze niż ulica , a ds możemy przecież szukać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']hotelem lub schronem psy bezdomne a terenie gminy są pod opieką tej gminy
trzeba zadzwonić do urzędu gminy do wydziału rolnictwa zgłosić sprawę i zapytać dokąd odwożą bezdomne zwierzęta -choćby tak na przyszłośc musicie to zrobić , ale jeśli jest to w miarę dobre schronisko to chyba lepsze niż ulica , a ds możemy przecież szukać[/QUOTE]

hahahaha... przepraszam:oops::oops:
Ale takie cywilizowane załatwienie sprawy jeszcze do nas nie trafiło!!!
nikogo w gminie takie psy nie interesują.
...ciągła walka, tak jest na "naszym" terenie!

Link to comment
Share on other sites

Anja poniewaz na atku psów ze stadionu nie jesteśmy w stanie nic zdziałać [B]niniejszym swoją deklaracje 5 zł przenoszę tutaj [/B], co z zebrana kasa w sumie 85 zl to musi zdecydować reszta. Nie jestem w stanie dyskutować z rozkapryszona damulą ktora oczekuje pomocy dla psa tylko nie wiadomo jakiej , bo jak sie okazalo hotelik to bylo samo zło , pod stadionem mial luksusy biegajac miedzy samochodami ..... na dokladke dowiedzialam sie ze jestem chamska :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']Anja poniewaz na atku psów ze stadionu nie jesteśmy w stanie nic zdziałać [B]niniejszym swoją deklaracje 5 zł przenoszę tutaj [/B], co z zebrana kasa w sumie 85 zl to musi zdecydować reszta. Nie jestem w stanie dyskutować z rozkapryszona damulą ktora oczekuje pomocy dla psa tylko nie wiadomo jakiej , bo jak sie okazalo hotelik to bylo samo zło , pod stadionem mial luksusy biegajac miedzy samochodami ..... na dokladke dowiedzialam sie ze jestem chamska :D[/QUOTE]

Czytałam , bardzo dziękuję za pomoc , a nie przejmuj się damulką , takie były , są i zawsze będą , szkoda tylko psiaka .

Link to comment
Share on other sites

DEKLARACJE STAŁE :
Anja2201- 5zł
Awit - 5 zł
Ladymonia0610 -10 zł
Atomowka - 10 zł
TZ Atomówki -10 zł
mikoada -15 zł
czerda -15 zł
patija - 10 zł (od czerwca )
Lolalola -80 zł
Kuzynka Anja2201- 20 zł
Majki1510 - 5 zł
Mama Anja2201- 30 zł
NiJaSe -5 zł
ludwa -10 zł
Mroowa -10 zł
Razem 240 zł

Link to comment
Share on other sites

ja wiem że to trudny temat z tymi gminami , ale jak nie będzie naporu naszego na przestrzeganie prawa-bo w Polsce takie jest prawo-nasze pieniądze , podatki , będą szły na co innegow mojej gminie i prawie całym powiecie urzędnicy poznają mój głos - nie mam problemu nawet z PŁACENIEM przez gminy z aHOTELOWANIE psów , sterylizację , najdłużej od zgłoszenia czekam 3 dni na zabranie psa, i możecie też tak zrobić
pierwszym krokiem jest pismo kogokolwiek do rady gminy o udzielenie informacjii publicznej czy gmina ma uchwałę w sprawie wyłąpywania i opieki nad bezdomnymi zwierzętami i z jekim schroniskiem ma na ten rok podpisaną umowę
to wstępny krok milowy
idą wybory i urzędnicy boją się wiec musicie to wykorzystać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...