Jump to content
Dogomania

Psy z pod stacji benzynowej przy trasieWarszawa-Katowice,czy muszą umrzeć ?


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O ..jest NiJaSe-to zaraz zbiorka ma szanse nabrać lepszego tempa,bo tchnie w to swoją energię.;) A ja mam pewne plany wątkowe wobec tej cioteczki ,ale to już w ciagu tygodnia -dziś już dam spokoj -narazie ..:evil_lol: Dziś już tak dlugo nie posiedzę -jak tej nocy ..zaraz zmykam..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']O ..jest NiJaSe-to zaraz zbiorka ma szanse nabrać lepszego tempa,bo tchnie w to swoją energię.;) A ja mam pewne plany wątkowe wobec tej cioteczki ,ale to już w ciagu tygodnia -dziś już dam spokoj -narazie ..:evil_lol:[/QUOTE]
o matko jak słowo bedziecie mi kiedys rente placic ;p

Link to comment
Share on other sites

A ja mam do wypchnięcia co najmniej 2 fajne psy,ale teraz nie mogę pisać za dlugo-muszę zwolnic kompa..I coś tam knuję -plany wobec cioteczki jednej :razz:- jej energii. Jednak ze względu na jej stan -nie mogę tez za dlugo nie dawać jej spać Zdrowie NiJaSe ważniejsze.:p
No i inne chętne cioteczki też chętnie zaproszę do pomocy-bardzo przyda się każda pomoc.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']A ja mam do wypchnięcia co najmniej 2 fajne psy,ale teraz nie mogę pisać za dlugo-muszę zwolnic kompa..I coś tam knuję -plany wobec cioteczki jednej :razz:- jej energii. Jednak ze względu na jej stan -nie mogę tez za dlugo nie dawać jej spać Zdrowie NiJaSe ważniejsze.:p[/QUOTE]
tak sie domyślałam że ktos coś knuje
zobaczycie ja naprawde kiedys tej pałki użyje :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']tak sie domyślałam że ktos coś knuje
zobaczycie ja naprawde kiedys tej pałki użyje :mad:[/QUOTE]
heheh ... aż tak zle to chyba z nami nie będzie ..mam nadzieję ..:evil_lol:
ale widzę ,że znow jakiś maly terrorek na wątku szykuje się -jeśli nie spory terror .. ? do 2 -ej w nocy jeszcze dużo czasu mamy ...;) ale mnie gonią - dziś nie dam rady maratonik pociagnąć nocny ..:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...