Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

[quote name='kizimizi']widac nie nastal jeszcze lisiowy czas.
Dopytuje tak o ta akite bo dziewczyny od akit z dogo naszej suce pomogly (zabraly na dt) a z niej tez taka sobie akita byla ;)[/QUOTE]
Rozumiem.
Lisia raczej nie zabiora, poniewaz w Azylu jest pies powiedzmy w typie akity, chociaz bardziej husky i nie wziely bo maja pozapychane dt. A pies mlody, adopcyjny i gdyby byl poza schronem mysle, ze szybko poszedlby na ds.
Myszko, nie wiem czemu tak sie dzieje, ze Lisio nie cieszy sie zainteresowaniem. Sa psy mniej urodziwe, ogloszenia z enigmatycznym tekstem i jakos znajdują sie ds.
Wiec ja juz nic nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']. Sa psy mniej urodziwe, ogloszenia z enigmatycznym tekstem i jakos znajdują sie ds.
Wiec ja juz nic nie wiem...[/QUOTE]

a jakie to sa enigmatyczne teksty? ja wogole nie umiem tekstow pisac (przyznaje sie bez bicia) ale zanim cos sama sklece to wchodze na ogloszenie innych psiakow i czytam .... i mysle .... i szczezre przyznaje, ze jeszcze mi sie nie zdazylo enigmatycznego tekstu przeczytac. Bo niektorzy wola na smutno (tzw. wyciskacza) inni na wesolo. Mysle, ze to jest jednak kwestioa gustu i kazdy pies musi trafic w ten swoj dom.

Link to comment
Share on other sites

Chocby moje teksty do ogloszen, suche, bezbarwne, pokretne bez ładu i składu :)
Kiedys dostalam "piekne" PW nt allegra i od tamtej pory oglaszam ze swoim "masłem maślanym" wylacznie moje psy, za "cudze" sie nie biore, musze dostac gotowca i wtedy dzialam. Nie ukrywam, ze jestem wdzieczna jak i dla moich, ktos miły napisze tekst :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ossa98']Może na Lisia nie przyszedł jeszcze czas? a może dla niego pobyt u Kikou jest spełnieniem psich marzeń?
Lisiuniu, przesyłam mizianki na dobranoc![/QUOTE]
Że mu tam dobrze to pewne. A jeszcze jak porównać z ty co miał, sam bez człowieka obok.
Ale domek by się przydał.

Link to comment
Share on other sites

Tak, allegro ma wystawiane caly czas. Niedawno mial robiony pakiet ogloszen ale jakbys miala chwile, to kazde nowe ogloszenie na wage zlota.
Link do allegro, podane sa dane kontaktowe i ew. tekst:

[url]http://allegro.pl/mix-akity-z-owczarkiem-i1528740590.html[/url]

dzisiaj wznowilam allegro z dodatkowa opcja promowania na stronie kategorii, koszt 18zł - ale moze cos pomoze.

Link to comment
Share on other sites

Ja te ogłoszenia które robiłam też stale odnawiam. Dzięki Edytko.

Edytko przed chwilą przelałam z bazarku Lisiowego 190 zł dodaj do tego 26 zł (twoje zakupy) [SIZE=3][B][COLOR=red]= 216 ZŁ[/COLOR][/B][SIZE=2][COLOR=black] (CALKOWITY DOCHÓD Z BAZARKU)
jak wpłyną to napisz proszę na watku [url]http://www.dogomania.pl/threads/202630-koniec-rozliczamy-ciuszki-ksi%C4%85zki-dla-Lisia-do-01.03.2011-godz-22-00/page8[/url]


Żegnam się na weekend, bardzo proszę podnoście bazarek z mojego podpisu :):)
[/COLOR][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...