Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

Aj, ja tez mialam przerwe i nie zagladalam, ale juz jestem. Zaleglosci nadrobilam i tak: wplynela deklaracja od bela51, za co serdecznie dziekuje :)
Zaplacilam za kolejny miesiac hotelowania, czyli do 20stego marca Lisio w spokoju dupke grzeje.
Stan konta sie systematycznie zmniejsza, deklaracji mamy malutko i w tej chwili zapas wynosi 796zl. Dwa miesiace i zostaniemy z niczym. Pomozcie cioteczki rozsylac watek i zbierac deklaracje, moze ktos dolaczy w poczet darczyncow :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']parę ciuchów i ja bym znalazła, ale chwilowo bez aparatu jestem ...[/QUOTE]
pożycz gdzieś, albo ciuszki podeślij

A ja zaproszę na bazarek dla Amorka. Amorek też z Dzierżoniowa to mi Lisio wybaczy
[url]http://www.dogomania.pl/threads/202465-w-przygotowaniu-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87?p=16328216#post16328216[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korespondentka']Ciekawe co cioteczki chętnie by kupowały ? Jakieś ciuszki dla dzieci, czy inne ciuchy ? Zabawki pluszowe ? Książki ?
Mogę wysłać paczkę, tylko podpowiedzcie z czym.[/QUOTE]
Wg Twojego uznania, nie ma reguły. Ciuszki dla niemowlaczków bardzo słabo się sprzedawały jak kiedyś wystawiałam, ale dla trochę starszych maluszków to chyba by poszły. Inne ciuchy też. Książki i maskotki też.
wyślę ci adres do wysyłki na pw, a może bywasz w Katowicach albo ktoś z Twoich znajomych to mogłybyśmy się umówić na "odbiór własny" ?

Link to comment
Share on other sites

Bela51 już mi przysłała zdjęcia na bazarek, Monika83 i PelasiaLala też trochę obiecały i Korespondentka.
Zaczekam na wszystkie fanty. nie będę wcześniej uruchamiać i dorzucać po trochu, bo jak się już roześle wątek to ktoś wejdzie raz kupi co ma kupić i drugi raz raczej nie obejrzy.
Jak myślicie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Bela51 już mi przysłała zdjęcia na bazarek, Monika83 i PelasiaLala też trochę obiecały i Korespondentka.
Zaczekam na wszystkie fanty. nie będę wcześniej uruchamiać i dorzucać po trochu, bo jak się już roześle wątek to ktoś wejdzie raz kupi co ma kupić i drugi raz raczej nie obejrzy.
Jak myślicie[/QUOTE]

Ja dopiero w przyszłym tygodniu jadę po nowy, taki wiosenno - letni towar, więc ode mnie wysyłka może być trochę późno. Jeżeli z tym bazarkiem nie śpieszy się tak na zapalenie płuc, to można jeszcze poczekać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...