Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

no to chłopak postanowił może urodziny u kikou urządzić:)

cholirka a ja dopiero sie zorientowałam że zapomniałam w marcu wysłać dekalrację na Lisia, tak se wchodzę, klikam i o kasie zapominam
wybaczcie. Czy mogłoby tak być że w połowie kwietnia wyślę za 2 miesiące?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Zaglądam ale nie piszę.
Zastanawia mnie czemu on dotąd nie miał szczęścia na DOM[/QUOTE]
Ja też się zastanawiam. Zero odzewu z ogłoszeń. To jest tekst z którym jest ogłaszany. Może coś zmienić, Jak myślicie
Nazwali mnie Lisek. Jestem 8 letnim ale bardzo żywiołowym i wesołym psem.
Życie nauczyło mnie szanować i kochać panie, do panów zachowuję lekki dystans.
Uwielbiam suczki, za towarzystwem samców nie przepadam.
Jestem łagodny i towarzyski – spójrz na zdjęcia, mówią same za siebie.
Teraz mieszkam w takim domu tymczasowym koło Gryfowa Śląskiego.
Jestem zaszczepiony i odrobaczony.
Tam się już na mnie poznali. Podsłuchałem co mówiła o mnie opiekunka:

„….. Lisio to bardzo mądry pies, uwielbia pieszczoty i zabawę.
Jest bystry, szybko się uczy. Czuje się dobrze zarówno w domu jak i w kojcu.
Będzie wspaniałym kompanem w życiu rodziny.
Nie sugerujcie się jego wiekiem.
On zachowuje się jak młodzieniaszek, biega, skacze, aportuje,
a do tego jest czujny, sprytny, pełen radości i chęci do życia…..”

Tych parę zdań nie oddaje mojego całego uroku.
Uwielbiam spacery, wylegiwanie się obok człowieka.
A najbardziej to chciałbym żeby mnie ktoś pokochał już na zawsze.
Jeśli możesz to zrobić to zadzwoń do Edyty. Ona już wszystko załatwi żebyśmy mogli być razem, nawet jeśli mieszkasz daleko.
501 161 217
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

uwazam,ze niestety do tego tekstu(ktory jest bardzo dobry)trzeba dopisac pare zdan,na temat historii Lisia,ludzi za serca chwytaja tragedie...niestety tak to juz bywa
powinnyscie koniecznie napisac,ze Lisio byl wieziony,glodzony,zyl samotnie w budzie przez dlugie lata,a okropny pan sie znecal nad nim i tak dalej.....wtedy moze komus zrobi sie zal Lisia..............trzeba napisac,ze mimo tego Lisio jest tak cudownym,dobrym,madrym psem..........

takie jest moje zdanie,moze to przyciagnie czyjas uwage......

Link to comment
Share on other sites

Tak, mnie się wydaje, że odstrasza jeśli jest zbyt brutalnie napisane.
Ale jedno zdanie np takie:
Byłem wiele lat więziony i głodzony i nawet bity, ale nie traciłem nadziei bo jestem Psem Wyjątkowym. Dzielnie czekałem i się nie poddałem i wreszcie stał się prawdziwy cud bo dobrzy ludzie z forum intenetowego dostrzegli mnie i zabrali z tego okropnego miejsca.

Czy coś w tym stylu. A dalej jak w tekście. Co sądzicie?
Choć mi się tekst Myszy2 ogromnie podoba ( i bez tego mojego dodatkowego zdania jest naprawdę wg mnie świetny!)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, dziekuje za wsparcie dla Liska, lece naniesc nowe wplaty i zaraz poczytam co u Liska. Zdjec niestety nie mam, kikou nie wyslala.
Aha, bylam dzisiaj na posesji - jest ogrodzona jak dawniej, brama zbita z desek, furtka zamknieta ale zadnego psiaka nie bylo widac. Wolalam i czekalam na reakcje, stalam ze 20 minut i nic, wiec na razie mysle, ze to dobra wiadomosc.
Pseudofarma jest pusta!

Edit: zaksiegowane wplaty od:
Cioteczki Ajuli, Brzośki, Ossy98, Beli51, LolaLola i z bazarku od Myszy2.
Łącznie konto zasilone o dodatkowe 205zł, a na chwile obecna mamy: [SIZE=4][B]1.332,63zl

Serdeczne podziekowania dla Was, Kochane!
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, co do tekstu a wlasciwie do szczegółów, ktore sa podawane to mam mieszane uczucia, gdyz zgadzam sie i z tym, ze tak drastyczne opisy odstraszaja potencjalne domy bo ludzie czasem sadza, ze pies po takich przejsciach nie potrafi juz wspolpracowac "normalnie". Traumy, ktore przeszedl odcisnely na nim pietno i wolą wybrac psa z "czysta karta". I zgadzam sie, ze sa ludzie, ktorych wlasnie takie historie poruszaja i wybiora wlasnie takiego psa.
Dlatego na dwoje babka wróżyla a preferencji ludzkich nie przewidzimy i chyba musimy oglaszac jakis czas z tekstem "wygladzonym" a nastepnie z dokladnym opisem. Byly juz obie wersje z wiadomym skutkiem...zerowym.
Czekam na fotki od kikou i zaczniemy ponownie akcje ogloszeniowa. Wiosennie, moze jakies serce sie otworzy dla chlopaka...sama nie wiem :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Przelałam z bazarku amorkowo-lisiowego 145 zł
Jak dojdą to napisz na wątku Edytko [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204160-Koniec-rozluczamy-Dla-Lisia-i-Amora-na-bazarek-przysz%C5%82a-pora-do-27.03.2001-godz-22-00[/URL][/QUOTE]
Myszko, powiadomilam na watku o wplacie, przepraszam, ze dopiero dzis - wczoraj przegapiłam ten post :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Dziewczyny, co do tekstu a wlasciwie do szczegółów, ktore sa podawane to mam mieszane uczucia, gdyz zgadzam sie i z tym, ze tak drastyczne opisy odstraszaja potencjalne domy bo ludzie czasem sadza, ze pies po takich przejsciach nie potrafi juz wspolpracowac "normalnie". Traumy, ktore przeszedl odcisnely na nim pietno i wolą wybrac psa z "czysta karta". (...) [/QUOTE]
A mnie się wydaje, że jakby jednak troszkę wspomnieć o smutnej przeszłości Lisia, a jednocześnie zamiescić zdjęcia Lisia rozdajacego cmoki czy Lisia - przytulańca, to ludzie by zobaczyli, że pomimo tego co przeszczedł, jest wspamiałym towarzyszem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...