Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

[INDENT][INDENT][INDENT][B][COLOR=royalblue]Uroczy[COLOR=red] Lisio[/COLOR] [COLOR=lime]pilnie[/COLOR] [COLOR=deepskyblue]szuka[/COLOR] [COLOR=orange]nowego[/COLOR] [COLOR=yellow]domku[/COLOR] [/COLOR][COLOR=magenta]!!!!! !!!!! !!!!![/COLOR][/B]

[B][COLOR=black]<D.>[/COLOR][/B] [/INDENT][/INDENT][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila Proc']troche zaszalalam(jak na siebie) na bazarku dla Lisia[/QUOTE]
Tak było:) paczka wyszła do Ciebie 03.03

[quote name='Lolalola']czesc Misulku w niedziele:)dawno tu nie zagladalam,wybiore sie teraz na ten bazarek dla Ciebie:)[/QUOTE]
A bazarek już zakonczony, ale jakbyś chciała kupić coś co zostało to zapraszamy:)
Poodnawiałam trochę ogłoszeń na Lisia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Tak było:) paczka wyszła do Ciebie 03.03


A bazarek już zakonczony, ale jakbyś chciała kupić coś co zostało to zapraszamy:)
Poodnawiałam trochę ogłoszeń na Lisia[/QUOTE]
Myszko, mamy uzbierane na koncie calkiem niezle pieniadze, wykupmy ogloszenia, wesprzemy inna bieda, co wy na to?
Moze jakis wasz ulubieniec ma prowadzony taki bazar?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Myszko, mamy uzbierane na koncie calkiem niezle pieniadze, wykupmy ogloszenia, wesprzemy inna bieda, co wy na to?
Moze jakis wasz ulubieniec ma prowadzony taki bazar?[/QUOTE]
Czy chodzi Ci o to żeby pieniądze z bazarku na Lisia dać na inną biedę? Nie wiem czy to zgodne z regulaminem.
Amorek bardzo kasy potrzebuje. Żadnych stałych deklaracji nie ma.
A ogłoszenia to wolę zrobić sama, bo jak się wykupi to potem nie wiem czy są są odnawianie. A jak zrobię sama to przychodzą powiadomienia jak się kończą i odnawiam.
Ale do lisia coś nie mam dobrej ręki:(

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie :)
Chodzilo mi, zeby z kwoty calosciowej, ktora jest na moim koncie, wydac np. 5zl czy 7zl na ogloszenia a przy okazji wesprzec innego psa, na ktorego rzecz jest bazarek ogl.
Odnawiane napewno Myszko nie sa, bo czasu by nie starczylo dziewczynom. Robia jednorazowo.
Allegro ma wystawione, ale nikt nie dzwoni, nie pisze :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...