Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

[B]W sobotę ma być "nieco" chłodniej, jak to dziś stwierdziła jedna z naszych Pań Pogodynek :) 27-32 st.C. Miejmy nadzieję, że nasz Lisek jakoś zniesie tę podróż:) A o której wyjeżdżacie?bo najlepiej jak najwcześniej...I oświećcie mnie, skąd dokąd? Pozdrowionka !!! (D.)[/B]

Link to comment
Share on other sites

aucccc.......bedziemy walczyc o Lisia zeby byl bezpieczny,bede pomagac finasowo w miare mozliwosci,poza deklaracja oczywiscie;)zbyt wiele zlego go spotkalo,musi byc dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!cioteczki tez beda pomagac,zreszta caly czas dzialaja jak szalone;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='protzlav'][B]W sobotę ma być "nieco" chłodniej, jak to dziś stwierdziła jedna z naszych Pań Pogodynek :) 27-32 st.C. Miejmy nadzieję, że nasz Lisek jakoś zniesie tę podróż:) A o której wyjeżdżacie?bo najlepiej jak najwcześniej...I oświećcie mnie, skąd dokąd? Pozdrowionka !!! (D.)[/B][/QUOTE]
juz Ciebie oswiecam hihihi
Jedzie z Dzierzoniowa do
cholera sorry

skleroza
zapomnaiłam
zaraz zapytam adkaaaa5
wyjedziemy wczesnie 5-6rano
za2- 2,5 godziny bedzie na miejscu
wiec tylko ciotki bedą sie parowac w drodze powrotnej
ale One tez kochaja Lisia
wiec to dla nich pestka:)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki nie mam ani sekundy czasu w pracy wysyłać pw bo mnie gonią strasznie przed urlopem. Spróbuję jak wróce do domu, ale w domu net mi tak chodzi, że tempo mam porażające. Musimy koniecznie dozbierać stałe deklaracje.
Czekam z niecierpliwością kiedy Lisio już będzie w DT.

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam się na zaproszenie.
Po nocach śnią mi się te psiaki, mój mąż już mówi żebym przestała wchodzić na te strony bo im więcej czytam i oglądam tym bardziej nienawidzę ludzi!!! Jest tyle psów w potrzebie i nie wiadomo któremu pomóc.
Trzeba pomóc chłopinie i pokazać mu że nie wszyscy ludzie są tacy okrutni jak jego pan. Trzeba wynagrodzić mu te 13 lat męki.
Ucałujcie go ode mnie

Link to comment
Share on other sites

Witam. Zaglądałam tu już kiedyś. Strasznie mi żal biedaka ale ja na prawdę nie mam jak pomóc :( Kasy chroniczny brak, fanty na bazarki te, które budziły zainteresowanie już dawno wystawiłam lub podarowałam :niewiem: Mogę najwyżej podrzucić wątek czasem, zareklamować na śledzonych przeze mnie wątkach...zrobić jakieś ogłoszenia na bezpłatnych stronach jak będzie trzeba...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...