Jump to content
Dogomania

Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)


Klaudus__

Recommended Posts

klika fotek pędziwiatra :)

[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4139/dscn2930m.jpg[/IMG]

[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1087/dscn2929h.jpg[/IMG]

na początku myślałam, że to jego posłanko i tak się zastanawiałam czemu takie duże :)

[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3955/dscn2928e.jpg[/IMG]

[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1918/dscn2931c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='patera']O to moj Turtus!!!!!fotogeniczny nono
czy odp mi o tych szczepeiniach i tym kastrowaniu!!!wazne!!!!;)[/QUOTE]

Cierpliwości. Święto dzisiaj niekoniecznie ktoś siedzi przed kompem - to odnośnie szczepień, odrobaczania.
Odnośnie sterylki... zobacz ile tu nieszczęścia, większość to:

[LIST]
[*]bo suka musi mieć chociaż raz (a to jest prawdziwe jak to że dzieci bocian przynosi), no to suka ma raz potem sie rozdaje na lewo i prawo bo np dziecko chciało. Potem dziecko nagle dostaje alergii, albo piesek nie zgadzał sie aby dziecko ciągneło go za uszy i ogon
[*]bo kupili na bazarze miał być jamnik (czy inny) a wyrósł pies Baskervillów
[*]bo pani lub pan mówili my będziemy pilnować i potem [I]"noo to był jeden moment nie wiem jak to się stało"[/I]
[*]bo pani lub pan mówili że chłopak to nie będzie szczenny wiec co za problem, a że zmajstruje kolejne bezdomniaki to cóż pobzykał sobie, albo w okresie cieczek wyrwie się poleci za suką
[*]bo pies wyrósł za duży o 3 cm (historia autentyczna, pies jechał przez pół Polski, pani wzięła i po dwóch dniach chyba zadzwoniła aby zabierać bo za duży o 3 cm.
[*]bo nie należy rozmnażać psów o których przeszłości nic nie wiadomo
[*]bo pies to nie zabawka czuje i kocha
[*]bo takich bo jeszcze mnóstwo i niz ZA.
[*]bo poczytaj chociażby to [url]http://www.dogomania.pl/threads/183865-CZK-jeszcze-W-trakcie-tworzenia-ale-mozna-juz-dodawac[/url] i zobacz jakie pomysły mają ludzie
[/LIST]
a tak na podsumowanie dobrze, że Turtuś nie był u mnie na tymczasie. Pod żadnym pozorem nie wydam bez czipa i kastracji/sterylki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']to może szkoda, że nie był u Ciebie na tymczasie...[/QUOTE]

Może, ale nie było szans ... za daleko, nie biorę chłopaków ze względu na mojego rezydenta z padaczką, a poza tym po prostu wyraziście chciałam pokazać jak to wygląda co jak sądzę udało mi się :)

a aktualnie mam śliczną długowłosą merlaczkę na tymczasie już od 4 marca, sterylka za nami, czekamy na darmowe czipy :)

[B]I przyznaję mam problem, żaden domek nie wydaje mi się (z dotychczas zgłąszajacych) odpowiedni. I póki co mam trzy jamniki.[/B]

[quote name='mercy']patera na pewno wie o co chodzi i kastracja będzie :)[/QUOTE]

zapytała więc chyba nie do końca, ale wierze że poczyta trochę i zrozumie zasadność i cel kastracji. No i że kastracja będzie.

Link to comment
Share on other sites

no dzieki wielkie.ja napisalam to nie po to zeby JUZ mi ktos odpisal(tak widze zroumialas)tylko zeby wogole i zeby wsrod tej euforri temat nie umknal o :) juz mam jasnosc teraz. chrupek chlopak jesc nie chcial no moze sie poczestowal zeby mi przykro nie bylo.ugotowalam wiec mu ryzu z kurczakiem i warzywami i zjadl az mial w oczach i nosie to jedzenie.dalam mu na oko bo takiego malego jamnika to ja nie mialam i nie wiem ile on powinien a nie chce mu krzywdy zrobic. ale pojdziemy do doktora to sie dowiemy.i chyba ma pchly bo sie czochra i czochra w nocy tez.no coz takei zycie psie... :) od 15 min spi w koncu bo taki byl spiacy ze jak siadal to glowa mu sama leciala no ale nie mial czasu zeby sie polozyc bo tyle do zwiedzania pzreciec nowego...wzial w zeby swoj eposlanie pzreciagnal na srodek pokoju i tak spi hihihi fajny jest taki ze nei moge sie na niego napatrzec.... ok czytam dalej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patera']no zapytalam bo nie mialam pojecia a kto pyta nie bladzi. bedzie bedzie nie martwcie sie nic a nic...a w nocy jego nowy Pan z parc przyjezdza wiec zas beda emocje,,no coz poznajemy sie pomalutku...:lol:[/QUOTE]

jak tylko bedziesz miała pytania i wątpliwości to pytaj :)
cioteczki na pewno chętnie udzielą rad :)

Link to comment
Share on other sites

ale emocji , jak przy adopcji dziecka :evil_lol: i tak trzymać.
Co do kastracji, to na pewno jest pożądana.Chociaż wiele zależy od odpowiedzialności właścicieli.Przed erą dog zawsze miałam psy i wszystkie odchodziły bez katracji ,ael też jako starzy kawalerowie. Po prostu byli pilnowani jak oko w głowie i nigdy nie użyły sobie na żadnej suni.
Natomiast sunie , które są u nas w DT właściwie zawsze sterylizujemy.

Link to comment
Share on other sites

bylismy u pana weterynarza. Turtus wazy 7,5 kg!!!!!!nie moge wto uwierzyc nie dawalam mu wiecej jak 4!!!!!!!! dostal witaminki pchel nie ma :) tydzien dostal na podtuczenie bo jest wychudzony biedaczek i za tydzien na szczepienie.to ze trzeba go podtuczyc Turtusiowi bardzo odpowiada, jest w siodmym niebie!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...