Jump to content
Dogomania

Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

super wiadomości :) rozumiem, że wizyta udana ;) czytałam na wątku, że ewentualny transport Turtusia do Wrocławia jest przewidziany już w ten piątek...rozmawiałam również z Klaudią wstępnie, że jeżeli wizyta będzie ok to jutro Turtuś zostanie zabrany z miejsca w którym jest i ja wezmę go do siebie na te kilka dni...

edit. transport nie w piątek a w środę :oops:

Link to comment
Share on other sites

jak patera napisała Turtuś może pakować manele i wioooooooooo do Wrocławia.Domek będzie miał bardzo dobry,znający się i kochający jamniorki.
Przyszła pańcia powiedziała ,że może dołożyć do transportu 200 zł

Link to comment
Share on other sites

[I]Poker bardzo dziękuję za wizytę i przepraszam za zawracanie głowy.
Ale wiem,że sprawdza Pani domki z ręką na sercu.
W takim wypadku jak takie rekomendacje są wystawione to tylko muszę zabrać malca,żeby nikt Go nie zakosił.
mikoada zaproponowała,że do środy może się Nim zaopiekować.
Teraz tylko Go zabrać :D[/I]

Link to comment
Share on other sites

jeny czytam i czytam i tak sie ciesze jak nie wiem co!!!czy dzisiaj znaczy sie Turtus juz opusci ta pzrechowalnie i przeczeka do srody ????napiszcie prosze jka juz bedzie "bezpieczny" bo tez caly czas dzre zeby zeadnej przykrej niespodzianki nie bylo.czekam wiec.. Pozdrawiam wszytskich i DZIEKI WIELKIE jeszcze raz!!!!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

:multi:wlasnie kupilam Turtusiowi miski do picia i jedzeni ai sliczna smycz z szelkami.wprawdzie smycz po Kubusiu wisi caly czas na wieszaku ale chlopak musi miec przeciez wlasna no.czy wszytsko jest ok????prosze niech sie ktos odezwie halooo

Link to comment
Share on other sites

tak tak Turtuś już jest u mnie :) ale muszę powiedzieć, że charakterny z niego psiak ;) lata jak szalony, ale nie ma co się dziwić musi się chłopak wybiegać w końcu tyle czasu był zamknięty, teraz maluch dopadł do misek mojej suni i zajada suchą karmę :) wykąpałam go bo okropnie śmierdolił :) mojej Fuksi niestety ciężko jest zaakceptować Turtusia, na poczatku pogoniła go kilka razy, ale mam nadzieję, że pomalutku jakoś to będzie :) teraz chłopak lata jak szalony z pluszakiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patera']:multi:wlasnie kupilam Turtusiowi miski do picia i jedzeni ai sliczna smycz z szelkami.wprawdzie smycz po Kubusiu wisi caly czas na wieszaku ale chlopak musi miec przeciez wlasna no.czy wszytsko jest ok????prosze niech sie ktos odezwie halooo[/QUOTE]

Takiej reakcji po was się spodziewałam, jamnicze dusze w ludzkiej skórze wyczuje się na odległosć

[quote name='mikoada']tak tak Turtuś już jest u mnie :) ale muszę powiedzieć, że [B]charakterny z niego psiak [/B];) lata jak szalony, ale nie ma co się dziwić musi się chłopak wybiegać w końcu tyle czasu był zamknięty, teraz maluch dopadł do misek mojej suni i zajada suchą karmę :) wykąpałam go bo okropnie śmierdolił :) mojej Fuksi niestety ciężko jest zaakceptować Turtusia, na poczatku pogoniła go kilka razy, ale mam nadzieję, że pomalutku jakoś to będzie :) teraz chłopak lata jak szalony z pluszakiem...[/QUOTE]

No jasne, ze charakterny... jamol i szorściak przecież, a one to jeden żywioł.

Link to comment
Share on other sites

Ja również mam taką nadzieję, chociaż ząbki na początku mu pokazała a ona jest jakieś trzy razy większa od niego, zresztą jak macie ochotę poczytać to tu jest jej wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/142893-Szukam-przyjaciela-przyjaciel-a-raczej-przyjaci%C3%B3%C5%82ka-znaleziona-)/page29[/url] , chociaż przed chwilą psiurki już się grzecznie obwąchiwały i zaczęły nieśmiało machać ogonkami, może będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

uff jak sie ciesze ze jest juz bezpieczny.tak juz bym chciala go miec w domu uuuuuuuu. tu nie pobiega za bardzo bo mieszkanie male ale popzrednik dawal rade i padal zmeczony wiec...ale jeszcze dwa miesiace i bedzie biegal ile sil w lapkach!!!!!buziaki dla was i dla Turtusia .:):) odliczam dni do srody...

Link to comment
Share on other sites

mały jest super, łobuz z niego, że ho ho :) na początku zdarzyło mu się kilka razy zrobić w domu siku, wydaje mi się, że robił to bo chciał zaznaczyć nowy teren :) jak na razie jest ok, zobaczymy co będzie w nocy ;) mały ma chyba chore uszka bo są bardzo gorące i co jakiś czas trzepie główką :( jak na razie wrzucę kilka fotek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...