Jump to content
Dogomania

Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)


Klaudus__

Recommended Posts

i jeszcze co...???Turtus jak przybyl do nas wazyl 7.3 kg musialam go podpasc zeby mogl byc zaszczepiony.teraz po 5 mc pasania sie wazy 9.8 czyli przy Zuzi jak gladiator i ostatni dzwonek przed nadwaga!!!!ale spacery dlugie do lasu codziennie ,biegamy sobie bo jest cudna jeszcze pogoda.ograniczylam mu porcje troszeczke i chrupki obowiazkowo codziennie.musimy cos ztym zrobic poki pan w pracy bo jak wdomu to hulaj dusza,jedzenie do nocy i Turtus w siodmym niebie jest i brzuszek rosnie!!!!!!Zuzia tez ma apetycik nie powiem nic w Turtusia misce sie nie zmarnuje o nie!!!!smieszne te zwierzaki i takie kochane.Pozdrawiamy hauu i miauuu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

witam.zima taka u nas ze nie pojechalismy do wrocka. dopiero w lutym po wnuczke pojedziemy zabrac ja na ferie wiec nie wiem czy papirus poczeka hmm...chciallabym.ale mam inna prosbe Poker prosze o namiary tego weterynarza od jamnikow w Slupsku.Tak wszytsko ok.pies zkotem zyja w zgodzie gorzej Turtus z miejscowym takim jednym psem,juz go raz pogryzl aja pzrezylam koszmar!!!!!ech...

Link to comment
Share on other sites

ten miejscowy kurde no!!!!!!!!!martwie sie o niego bo bylo ok a teraz wogole go samego nie puszczam. a kocham go bardzo i nie chce zeby mu sie cos stalo. chyba go wykastruje i pojdziemy na szkolenie do szkoly tresury. ech Szczesliwego Nowego Roku wogole hau i miau!!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

idziemy w lutym na ten zabieg jak pan zpracy wroci bo wtedy musimy tez z kicia po to samo hmm
no miejscowy Turtka pogryzl!!!!!!dobzre ze choc Turtek szybko biega o!!!!!!!ech ok dzieki za informacje.teraz uprawiaja zapasy na dole i nawet razem spia!!!!!o tak to zyje sobie pies z kotem.z kicia sorki.

Link to comment
Share on other sites

RATUNKU!!!!!!dzisiaj Turtek rzucil sie na mnie z zebami i chcial mnie ugrysc ratujcie nie wiem co robic.to przez to ze go nie puszczam samego i siedzi wdomu a te psy biegaja i ta cieczka jeszcze.tak se to tlumazce.mialma psa i tez jamnika lae nie bylo takich problemow.on taki jest nerwowy i pobudzony.dzrwi nie domknelam i on wyskoczyl ,polecial i wogole nie reagowal jak go wolalam.zlapalam go dopiero jak nie mogl przejsc przez zaspe i trzy razy mu w dupe dalam smycza i wtedy na mnie sie rzuci!!!l.ale jak pies rzuca sie na swego pana to juz chyba nie jest dobrze. poradzcie co mam robic bo az sie cala trzese z nerwow.pzreciez go kocham i dla jego dobra go nie puszczam do tych psow zeby mu sie krzywda nie stala a on tak??!!!!!!!!!!kastracja w lutym.szloch

Link to comment
Share on other sites

Patera niestety natura działa. Dlatego jak mi ktoś mówi ze przypilnuje to nie wierzę. No ale jest jak jest, może warto pójść do weta i jakieś lekarstewko na wyciszenie na ten cieczkowy czas. Myślę też ze klap smyczą wywołał u niego jakieś wspomnienia. Niestety. Nigdy nie wiemy co do końca siedzi w łepetynach adoptowanych psów. Może właśnie lali go smyczą. Niestety nie możesz więcej tego powtórzyć.

Link to comment
Share on other sites

tak tez teraz jak siedze i mysle to tez doszlam do takiego wniosku ze moze i tak bylo...hmm kto to wie.dalam mu melise w kielbasce moze troszku pomoze.trzy razy wypluwal hihi,nie wiedzialam ze tak bedzie bo pomimo ze mialam jamnika nie mialam takich problemow.ale moze inaczej na wsi jest inaczej w miescie a kazdy pies tez inny.niewiadomo co biedak pzreszedl no ale chyba widzi i czuje ze go kochamy.juz siodmy mc z nami jest to chyba cos znaczy.ech dzieki za odp.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj od Patery zdjęcia Turtka i jego kociego przyjaciela ;) Przytył nam ten chłopak oj przytył ;)

[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/865/dscn3125jpg.jpg[/IMG]

[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3959/dscn3124jpg.jpg[/IMG]

[IMG]http://img375.imageshack.us/img375/5200/dscn3121jpg.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...