Jump to content
Dogomania

Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bym to nazwała monologiem a nie dialogiem :) Fuksia tylko cały czas obserwuje Turtka, chociaż przed chwilą obydwoje bawili się na całego, też mnie to zdziwiło :) Fuksia chyba nie zdaje sobie sprawy, że jest od małego "trochę" większa i skaczego na niego, przygniata go łapą baaaaaardzo jej się to podoba :razz:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][COLOR=red]Powinniście zmienić tytuł wątku :)
[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Edytuje się w trybie zaawansowanym pierwszy post i zmienia tytuł na np.: "Turtuś w nowym domku!!!", wówczas moderator przeniesie go w "szczęśliwe zakończenia[/FONT][/COLOR][COLOR=black]" :)[/COLOR] [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Pozdrowionka :)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='protzlav'][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][COLOR=red]Powinniście zmienić tytuł wątku :)
[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Edytuje się w trybie zaawansowanym pierwszy post i zmienia tytuł na np.: "Turtuś w nowym domku!!!", wówczas moderator przeniesie go w "szczęśliwe zakończenia[/FONT][/COLOR][COLOR=black]" :)[/COLOR] [/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]Pozdrowionka :)[/COLOR][/B][/QUOTE]

[B][SIZE=3][COLOR=Red]Zmiany tutułu i przeniesienie do szczęśliwych zakończeń robi się wtedy gdy psiak jest już w domu.[/COLOR][/SIZE] A przy psiakach trudniejszych to nawet się czeka kilka dni (tak jak gdy zabiera sie z hoteliku prosi się nieraz o trzymanie miejsca kilka dni).

Do tego czasu może się jeszcze coś wydarzyć. Nigdy nie wiadomo. [/B]

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam przed chwilą próbę generalną, wyszłam na jakieś 5 minut do sklepu i zamknęłam małego w pokoju, jak wróciłam było cicho a Turtek stał cały czas pod drzwiami i czekał aż mu ktoś otworzy :) za jakieś 15 minut wychodzę na dłużej zobaczymy co to będzie, mam tylko nadzieję, że sąsiedzi mnie nie eksmitują ;)

Link to comment
Share on other sites

Bedzie dobrze . mowilam ze bedzie sie bal i czekal. najwyzej troszke poszczeka:lol:
U nas dzisiaj cala noc i teraz tak strasznie leje deszcz ze koszmar:shake: nie wyszedl by bidulek dzis rano oj nie. to Tutek badz grzeczny nie przynies mi wstydu. czekam na wiesci po :crazyeye:powrocie.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]OK, ja myślałem że skoro Turtek jest już w DT i ma pewny DS, więc można by ... No ale dobrze, może myliłem się :) Niemniej chcę powtórzyć, że bardzo się z tego faktu cieszę! Wszystkiego dobrego, Turtusiu !!! I liczę na jakieś wieści i fotki od czasu do czasu :)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=blue][/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Pozdrawiam ...[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]P.S. Sam opiekowałem się (jako wolontariusz w katowickim schronisku) pieskiem w typie owczarka niem.o imieniu Tina - i oto Tina w ub. sobotę 29 maja znalazła nowy domek !!! Zajmowałem się nią od 15 maja (oczywiście jej reklamą i promocją również) ... ok, starczy bo będzie że się przechwalam, hi hi :) Z tego też się bardzo cieszę :))) Niebawem dostanę pod moje skrzydła kolejnego psiaka :)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie dotarłam do domku, ale mój TZ już wrócił z pracy. Psiaki były same jakieś 2,5 godzinki oczywiście Turtka zamknęłam w pokoju żeby był bezpieczny :) Turtuś był bardzo grzeczny nic nie nawywijał i mój TZ mówił, że jak wchodził do mieszkania było cichutko. Zuch chłopak z tego naszego Turtka ;)

Link to comment
Share on other sites

Turtek to naprawdę mądra psinka :) Potrafi podawać łapkę, jak mówię do niego, że idziemy na spacer chłopak biegnie prosto pod drzwi :) jedyne czego nie potrafi to chodzić na smyczy ciągnie jak nie wiem co, taki mały a siły ma naprawdę mnóstwo :) Tak się zastanawiam czy w środę oddam chłopaka bo już się do niego przyzwyczaiłam :)

edit. tak przy okazji zapraszam na wątek skradzionej Tori [url]http://www.dogomania.pl/threads/186731-Pszczyna-skradziono-%C5%9Bliczn%C4%85-suni%C4%99-Tori[/url]

Link to comment
Share on other sites

o nie!!!!! nie ma takiej opcji :) ja tu siedze juz jak na szpilkach .wszystko czeka gotowe na Turtusia.a mąz tez sie dopytuje co i jak bo wraca w czwartek w nocy z daleka a tu juz bedzie czekal kolega na niego lallalllaa jakby nie bylo to on go znalazl na allegro i mi pokazal wiec...czekamy z utesknieniem!!!!! i dumna jestem ze madry chlopak jest.ciekawe czemu na smyczy nie umie hmm moze w domu mieszkal z ogrodem i smycz niepotzrebna byla.. i pies tez z czasem... a moze sie myle sorki moze sie zgubil ale co nie szukal go nikt...???? ech :(

Link to comment
Share on other sites

oj widzę, że tu nic nie wskóram Turtuś musi jechać do Wrocławia nie ma innej opcji :) ale to nie zmienia faktu, że będziemy za nim tęsknić, pierwszy raz wzięliśmy na DT pieska i powiem szczerze, że nie jest to łatwa sprawa bo ja za szybko się przywiązuję i będzie mi przykro, ale mam nadzieję, że nowa Pani i Pan będą nam tutaj zdawali relacje jak tam Turtek się ma i zobaczymy czasami jakieś zdjęcie łobuza :) zapomniałam dopisać, że Turtuś na początku bał się schodów, musiałam go brać pod pachę znosić i wnosić, królewicz jeden dobrze, że mieszkam na parterze ;) ale teraz jest już ok oswoił się z nimi...

Link to comment
Share on other sites

Kurcze wogole nie moglam wczoraj juz nic pisac bo caly czas jakies bledy na stronie wyskakiwaly.Wiem ze bedziecie tesknic i sie przywiazaliscie jak ktos lubi pieski to jak mozna inaczej???nie da sie.czyli jak czytam wyruszy chlopak po poludniu tak???ok nie ma problemu caly czas jestem jutro w domu i na niego czekam.:multi:
a u nas schodow pod dostatkiem bo ja na 3 pietrze mieszkam poki co no ale znoszenie i wnoszenie mam przecwiczone na poprzedniku.zreszta jamnik nie powinien schodzic po schodach wiec... dwa miesiace damy sobie jakos rade. prosz ego pozdrowic i opowiedziec ze :lol:jutro jedzie do swojego domu juz.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']wczoraj rozmawiałam z Klaudią i mówiła, że Turtuś jedzie w środę popołudniu, więc chyba jest dograny, nie wiem czy dziewczyny kontaktowały się z nową Panią Turtka?[/QUOTE]

tak,zabieram go jutro
we wrocku bedę raczej pozno...mam nadzieje,ze to nie problem?

Link to comment
Share on other sites

Żaden to problem.juz wiem ze bedzie chlopak pozno przyjedzie i pojdzie spac ot co/
ciekawe czy ma chorobe lokomocyjna hihihi:lol: tzn to chyba nie smieszne powaznie sie zastanawiam bo potem na Kaszuby to raczej dluga podroz hmm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patera']Żaden to problem.juz wiem ze bedzie chlopak pozno przyjedzie i pojdzie spac ot co/
ciekawe czy ma chorobe lokomocyjna hihihi:lol: tzn to chyba nie smieszne powaznie sie zastanawiam bo potem na Kaszuby to raczej dluga podroz hmm[/QUOTE]
[I]Nie sądzę. U Ady w aucie czuł się świetnie ;)
Położył się wygodnie, kilka razy poprawił, bo chyba nie do końca ułożył się jak miał to zaplanowane i potem spokój. My staliśmy i rozmawialiśmy,a On miał nas w... nosie...;)[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...