Jump to content
Dogomania

Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='protzlav'][B][COLOR=blue]Mam wrażenie,że nikt nie widzi mojego zainteresowania Turtusiem ? ... Dziwne ...[/COLOR][/B][/QUOTE]

[B]Klaudus__ proszę odpowiedz[/B] człowiek widąc zaitenresowany, a w katowicach masz do sparawdznie np DG32 jamnicza ciotkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='protzlav'][B][COLOR=blue]Mam wrażenie,że nikt nie widzi mojego zainteresowania Turtusiem ? ... Dziwne ...[/COLOR][/B][/QUOTE]
[I]Pan się oddzywał do mnie na gg prawda?

Za godzinkę będę w domu to się do Pana odezwę.
PRZEPRASZAM bardzo za zaniedbanie. Faktycznie przeoczyłam to całkowicie.
Obiecuję poprawę i kontakt około 16:30.
Wybacza Pan?;>:)[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Wystawiałam allegro na 7 dni, wyznaje zasadę że dopóki psiak nie w domu to domu nie ma. Ludziska mnie bombarduja mailami o chłopaka. Ale dzsiaj lub jutro wystawie jeszcze jednego szorściaka z powodziowców , taki jak Turtuś dokładnie.[/QUOTE]

[I]Można coś wybrać z domków.
Ten ze Szczawnicy wydaje się być wspaniały, z Wawy, Wrocławia. Może jak nie jeden to drugi...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Probuje sprawdzic czy sa na dogo jakiej cioteczki ze Szczawnicy lub okolic ale niestety nie wiem jak korzystac z mapy dogo i gdzie ona jest :oops: moze jakas mala podpowiedz??? :razz:[/QUOTE]

[url]http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=16&region=8[/url]

Link to comment
Share on other sites

MAm sprawdzić domek dla Turtusia we Wrocławiu.Czy to jest jedyny domek chętny na niego? Jakoś mi tak dziwnie ,jeżeli byłby to kolejny domek, a pierwsze zgłoszone jeszcze nie sprawdzone.Klaudis, napisz mi proszę na pW co i jak ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']MAm sprawdzić domek dla Turtusia we Wrocławiu.Czy to jest jedyny domek chętny na niego? Jakoś mi tak dziwnie ,jeżeli byłby to kolejny domek, a pierwsze zgłoszone jeszcze nie sprawdzone.Klaudis, napisz mi proszę na pW co i jak ?[/QUOTE]


Ja spróbuję zaprosić wrocławską rodzinkę na wątek (nie ukrywam zę moi faworyci - sobie pisze z nimi sporo) domek zdecydowanie jamniczy, umarł ich 13,5 letni szo4rściak dorosli do kolejnego.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.zakochałam sie w Turtusiu od pierwszego wejrzenia taka jest prawda a jaki domek wybierzecie to juz wasza decyzja.od samego poczatku bardzo go chcemy!!!!! Tak mialam prawie jamnika(bo byl mieszancem no)tez przystojniak Kubus no ale biedaczysko musiał juz isc odpoczac bo zmagal sie z chorobami ponad dwa lata i juz trzeba mu było ulżyc bo ratunku nie bylo.ciezko bylo ech ciezko bez niego.W sierpniu wypwrowazdamy sie na wies z tego Wrocka na Kaszuby bedzie cisza spokoj i Turtuś bedzie mial jak w niebie.Tak mysle ze bylby zadowolony bardzo.No coz czekam wiec na jutrzejsza wizyte pani wolontariuszki i wszyscy trzymamy kciuki zeby Turtus byl nasz!!!!!! Pozdrawiam.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patera']Witajcie.zakochałam sie w Turtusiu od pierwszego wejrzenia taka jest prawda a jaki domek wybierzecie to juz wasza decyzja.od samego poczatku bardzo go chcemy!!!!! Tak mialam prawie jamnika(bo byl mieszancem no)tez przystojniak Kubus no ale biedaczysko musiał juz isc odpoczac bo zmagal sie z chorobami ponad dwa lata i juz trzeba mu było ulżyc bo ratunku nie bylo.ciezko bylo ech ciezko bez niego.W sierpniu wypwrowazdamy sie na wies z tego Wrocka na Kaszuby bedzie cisza spokoj i Turtuś bedzie mial jak w niebie.Tak mysle ze bylby zadowolony bardzo.No coz czekam wiec na jutrzejsza wizyte pani wolontariuszki i wszyscy trzymamy kciuki zeby Turtus byl nasz!!!!!! Pozdrawiam.:lol:[/QUOTE]

Witam ja tez za Was trzymam kciuki, wymiana zdań i korespondencja z Wami to dla mnie była chwila ukojenia i... wzruszenia. Decyzja nie należy do mnie oczywiście, ale swoje zdanie tylko pisze.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Niestety nie możemy adoptować Turtusia, niemniej życzymy mu wiele szczęścia, miłości, no i wspaniałego domku !!! (D.)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]P.S. Może rzeczywiście Państwo z Wrocławia byliby najlepsi, jako że wyprowadzają się niebawem na wieś i Turtuś miałby - jak mniemam - tam naprawdę super:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Trzymamy kciuki i czekamy na wieści :)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...