Jump to content
Dogomania

Negri piękna sunia mieszanka colie i ON, MA DOMEK!!!


__Lara

Recommended Posts

Negri jest pięknym psem, że powinny kolejki się za nią ustawiać! Na dodatek jest miła i spokojna, to świetna sunia, byle tylko nie trafiła na ludzi, którzy zostawili swoje psy by utopiły się w czasie powodzi, teraz podwójnie trzeba uważać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xyz']Potwierdzam, że Negri jest uroczym psem z pięknym futerkiem:lol: I czuja ma i wie jak ktoś kopie w jej grajdole i się tak ładnie denerwuje;)

[B]Brać Kudłacza!:[/B]evil_lol::loveu:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: właśnie :mad:

[QUOTE]Temida [INDENT] No tak Laruś teraz Asior. Ze mną rozmawiała raz bo ja jej o kontrolach częstych prosto z mostu. [/INDENT]
[/QUOTE]

Temida trzeba chyba ostrzec przed nią pół dogomanii - ona nie domyśla się, że my wymieniamy się takimi informacjami? :p
[QUOTE]

soboz4 [INDENT] Negri jest pięknym psem, że powinny kolejki się za nią ustawiać! Na dodatek jest miła i spokojna, to świetna sunia, byle tylko nie trafiła na ludzi, którzy zostawili swoje psy by utopiły się w czasie powodzi, teraz podwójnie trzeba uważać. [/INDENT]
[/QUOTE]

soboz, ja się właśnie boję, że pójdzie do domu, a domu nie sprawdzę :( wolałabym sama znaleźć jej dom.

Słuchajcie, mailuje z jedną rodziną ze Szczecina, chyba im się mocno Negri spodobała, dopytują się jaka jest do dzieci, Pan napisał, że musi wiedzieć gdzie jest żeby wiedział jakby co gdzie miałby po nią jechać :crazyeye: mają dom z ogrodem. Dlatego trzymajcie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: właśnie :mad:


Słuchajcie, mailuje z jedną rodziną ze Szczecina, chyba im się mocno Negri spodobała, dopytują się jaka jest do dzieci, Pan napisał, że musi wiedzieć gdzie jest żeby wiedział jakby co gdzie miałby po nią jechać :crazyeye: mają dom z ogrodem. Dlatego trzymajcie kciuki![/QUOTE]

cały czas trzymam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Słuchajcie, mailuje z jedną rodziną ze Szczecina, chyba im się mocno Negri spodobała, dopytują się jaka jest do dzieci, Pan napisał, że musi wiedzieć gdzie jest żeby wiedział jakby co gdzie miałby po nią jechać :crazyeye: mają dom z ogrodem. Dlatego trzymajcie kciuki![/QUOTE]
Trzymam kciuki!
[SIZE=2]
[/SIZE][SIZE=2](w razie, gdyby potrzebna była wizyta przedadopcyjna, wiem do kogo uderzać, więc pisz ;))
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Trzymam kciuki!
[SIZE=2]
[/SIZE][SIZE=2](w razie, gdyby potrzebna była wizyta przedadopcyjna, wiem do kogo uderzać, więc pisz ;))
[/SIZE][/QUOTE]

OOO, to super :) Pan napisał, że musi przekonać resztę rodziny, więc czekamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, moja Negrusia ma domek... Pani przyszła po nia podczas szkolenia dla wolontariuszy. Dzisiaj nie mielismy wyprowadzac psow, wiec zaraz pobiegłam do biura. Negri od razu opanowala radość na mój widok :) wypieściła się, poprzytulała. Oczywiście wzięłam od Pani numer telefonu. Wypytałam się co i jak, i tak: Pani mieszka w centrum Katowic. Wzięła już kiedyś owczarka z naszego schronu, ale niestety po latach musieli go uśpić. Ma małą córeczkę, 8 lat. Opowiadałam jej o Negri, jakim jest wspaniałym psem, co potrafi. _Mona nawet zrobiła nam wspólne zdjęcie z Negri, muszę poprosić ją o nie. Ogólnie wolałabym żeby to był domek sprawdzony, ale jest co jest, trzeba się cieszyć :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi:

Tylko żal było mi się rozstać z Negri, zżyłam się z nią, a ona ze mną...:-(

Link to comment
Share on other sites

I ja życzę szczęścia dla Negri w nowym domku:)
Frodo też znalazł superowy domek:)
A obydwa Psiaki nieprzeciętnej urody:)

Lara :loveu: i Temido :loveu: takie wiadomości chcielibyśmy na Dogo
mieć jak najczęściej:)
i raz jeszcze szczęścia naszym Psiakom :multi:

Link to comment
Share on other sites

Jakie super wieści. Laruś my jak zawsze zbiorowo.:loveu:

A przy okazji zapraszam do mojej Loni.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186740-Lonia-cierpia%C5%82a-na-wysypsku-teraz-czeka-na-DOM-ma-ma%C5%82o-czasu-%C5%81%C3%B3d%C5%BA?p=14791526#post14791526"]http://www.dogomania.pl/threads/1867...6#post14791526[/URL]
[B][COLOR=Red]

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida'][B]Jakie super wieści. Laruś my jak zawsze zbiorowo.:loveu:[/B]

A przy okazji zapraszam do mojej Loni.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186740-Lonia-cierpia%C5%82a-na-wysypsku-teraz-czeka-na-DOM-ma-ma%C5%82o-czasu-%C5%81%C3%B3d%C5%BA?p=14791526#post14791526"]http://www.dogomania.pl/threads/1867...6#post14791526[/URL]
[B][COLOR=Red]

[/COLOR][/B][/QUOTE]

hihih, właśnie, poszedł Frodo, zaraz potem Negri ;) oby tak dalej :)

Dziękuję Wam wszystkim za obecność na wątku :D :D :D za wszystko :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=royalblue]SUPER !!! nic dodać, nic ująć :) Cieszę się wraz z Wami!!! Życzmy Negrusi wiele szczęścia i miłości:) a skoro centrum Katowic to może i ja Ją kiedyś spotkam? :) Laruś nie płacz, niebawem dostaniesz nowego sierściuszka :) XXX Pozdrawiam Wszystkich :))) (D.)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...