Jump to content
Dogomania

Negri piękna sunia mieszanka colie i ON, MA DOMEK!!!


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kamilawa']__Laruś, mam kobietkę, której chcę podesłać zdjęcia Negri. Wydaje się super domek, domek z ogrodem. Tylko czy wysłalibyście niunie do woj. mazowieckiego? To szansa dla Negri, może pani sie w niej zakocha.[/QUOTE]

Jasne, że tak!!! Podsyłaj, podsyłaj :D jeden piesek od nas pojechał raz do Białegostoku :D a jeden mieszka w Darłowie nad morzem ;) dzięki!!!! :D :D :D dom z ogrodem - byłoby cudownie dla Negri :D przekaż Pani, że ona nie jest taka duża jak się na zdjęciach wydaje, jest zdecydowanie poniżej kolana, taki średni psiak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Zależy czyjego kolana :evil_lol:. Ale przyznaję rację - to średni psiak.[/QUOTE]

:eviltong::eviltong::eviltong: ale wydaje mi się, że na zdjęciach wygląda na większą - jedynie na tym zdjęciu ze mną bardziej widać jej rzeczywistą wielkość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']_Lara ma długie nogi, więc jej kolana są wyżej..:diabloti:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[QUOTE]brunka [INDENT] Matko, jakie cudo...... Mój Brunek byłby wniebowzięty
Gdybym miała mądrzejszego męża........[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/INDENT]
[/QUOTE]

Oj cudo cudo :) ten, kto ją adoptuje.... już mu zazdroszczę :) Nic tylko przeprowadzić poważną rozmowę z mężem (może go jakoś podejść?:diabloti:)

[QUOTE]saphira18 [INDENT] dziewczyny piszcie czy udało się Negri [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] trzymam kciuki [/INDENT]
[/QUOTE]

No właśnie, [B]kamilawa[/B], czy Państwo coś odpisali w sprawie Negri? :) Bo wstrzymałam się z ogłoszeniami i nie wiem co dalej.

Link to comment
Share on other sites

Kochane, widzę, że narobiłam zamieszania. Właśnie jestem po rozmowie z panią Anetą. Niestety, jej mąż na tak, tata tak, a mama... nie. Jak na razie Pani nie może mieć w domku psa...
Bardzo przepraszam za to jak wyszło, niestety w życiu nie układa się często tak jak być powinno. Domek jest na prawdę fajny, odpowiedzialni ludzie kochający zwierzęta, ale tak to jest jak się mieszka z osobami starszymi /znam ten ból/. Także, ani Negri, ani inny niuniek w tej chwili nie załapie się na ten domek... Ale w sprawie 'mojej' Marche dzwoni wiele ludzi, na pewno komuś podeśle Negri.

Jeszcze raz przepraszam, strasznie mi głupio, z resztą nie tylko mi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilawa']Kochane, widzę, że narobiłam zamieszania. Właśnie jestem po rozmowie z panią Anetą. Niestety, jej mąż na tak, tata tak, a mama... nie. Jak na razie Pani nie może mieć w domku psa...
Bardzo przepraszam za to jak wyszło, niestety w życiu nie układa się często tak jak być powinno. Domek jest na prawdę fajny, odpowiedzialni ludzie kochający zwierzęta, ale tak to jest jak się mieszka z osobami starszymi /znam ten ból/. Także, ani Negri, ani inny niuniek w tej chwili nie załapie się na ten domek... Ale w sprawie 'mojej' Marche dzwoni wiele ludzi, na pewno komuś podeśle Negri.

Jeszcze raz przepraszam, strasznie mi głupio, z resztą nie tylko mi...[/QUOTE]

[B]kamilawa[/B], no co Ty :) dzięki, że przedstawiłaś Państwu Negri :) nikt nie ma do Ciebie pretensji :) w takim razie trzeba ruszyć z ogłoszeniami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...