Jump to content
Dogomania

Negri piękna sunia mieszanka colie i ON, MA DOMEK!!!


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Porównajcie, dwa wątki, dwa piękne psy różnej płci i ten sam adres [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrwany-ze-szpon%C3%B3w-bezdomno%C5%9Bc-DOM-LUB-SCHRON-RADOMSKO-POMOCY%21%21%21%21%21?p=14741034#post14741034"]http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrwany-ze-szpon%C3%B3w-bezdomno%C5%9Bc-DOM-LUB-SCHRON-RADOMSKO-POMOCY!!!!!?p=14741034#post14741034[/URL]

Link to comment
Share on other sites

To o mojego Froda dzwoniła ta Pani.

Kopiuję sprawozdanie z rozmowy z tą Panią.
Sprawdzić to ja bym ten dom sprawdziła, a to dlatego tylko, żeby innych psów w późniejszym czasie nie spotkała krzywda. Rozmawiałam z tą osobą długo, bo ja zawsze zadaję szczegółowe pytania. Jest to dom na wsi, ale w zimę 3 miesiące Pani mieszka w bloku w Krakowie na 7 piętrze. Dzieci nie ma, ale czasami zaglądają (jakie nie wiem), mąż pracuje za granicą, mama tej Pani ma sunię ponoć zabraną z ulicy. Dom w tej Kalinie, czy w czymś tam jest do rozbiórki i ponownej budowy. Pies nie byłby na dworze, lecz spałby w korytarzu. Objaśniłam nasze procedury kontrolne. Przekazuję te informacje, bo być może komuś się jeszcze przydadzą.
A i Pani szuka już psa 2 miesiące. Pani wypytała się szczegółowo o kontrole, tą przed adopcyjną jak te po adopcyjne ile czasu trwają.

Ja bym nie zaryzykowała, ale uważam że sprawę trzeba wyjaśnić i sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Nie ma co ryzykować, tym bardziej, że Negri nie jest nieadopcyjnym psem i nie jest to jej jedyna szansa na DS. Szkoda tylko, że ta pani narobiła Larze niepotrzebnych nadziei...[/QUOTE]

Niestety, zrobiłam sobie duże nadzieje....

Chciałabym ustalić z Temidą strategię, ja jestem tu tylko chwilowo, potem w domu będę wieczorem. Temido, kto dzwoni? ja czy Ty? jak poprowadzić rozmowę? podejść ją czy prosto z mostu? ustalmy coś.

Link to comment
Share on other sites

Laruś musimy razem coś wymyślić. Ja się z nią tak umówiłam, że jak znajdę kogoś do wizyty to ta osoba do niej przed przyjazdem zadzwoni. Musimy razem obrać strategię i dobrze to rozegrać. Ja jestem zawsze za szczerością.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']To o mojego Froda dzwoniła ta Pani.

Kopiuję sprawozdanie z rozmowy z tą Panią.
Sprawdzić to ja bym ten dom sprawdziła, a to dlatego tylko, żeby innych psów w późniejszym czasie nie spotkała krzywda. Rozmawiałam z tą osobą długo, bo ja zawsze zadaję szczegółowe pytania. Jest to dom na wsi, ale w zimę 3 miesiące Pani mieszka w bloku w Krakowie na 7 piętrze. Dzieci nie ma, ale czasami zaglądają (jakie nie wiem), mąż pracuje za granicą, mama tej Pani ma sunię ponoć zabraną z ulicy. Dom w tej Kalinie, czy w czymś tam jest do rozbiórki i ponownej budowy. Pies nie byłby na dworze, lecz spałby w korytarzu. Objaśniłam nasze procedury kontrolne. Przekazuję te informacje, bo być może komuś się jeszcze przydadzą.
A i Pani szuka już psa 2 miesiące. Pani wypytała się szczegółowo o kontrole, tą przed adopcyjną jak te po adopcyjne ile czasu trwają.

Ja bym nie zaryzykowała, ale uważam że sprawę trzeba wyjaśnić i sprawdzić.[/QUOTE]

Do mnie tez dzwoniła o długowłosą onkę. Sterylizacja jej nie przerażała, ale nasza sunia ma juz dom.
Troche mentnie mówiła o tym domu na wsi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Do mnie tez dzwoniła o długowłosą onkę. Sterylizacja jej nie przerażała, ale nasza sunia ma juz dom.
Troche mentnie mówiła o tym domu na wsi.[/QUOTE]


:o :o :o no to super....

Przekazujemy Panią na CZK?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...