Jump to content
Dogomania

Tiara-problemy zdrowotne,nerki,jelita w kiepskim stanie.Może jesteś w stanie pomóc?-


mari23

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mikoada']Tak jak pisałam w piątek około godziny 17 brat Ingrid44 będzie wyjeżdżał z Katowic do Wrocławia. Będzie jechał samochodem osobowym 4 drzwiowym, ma jeden kontenerek w którym jechał średni piesek, to chyba powinny się do niego zmieścić dwa szceniory. Nie wiem jak zmieścić resztę bandy :( Transport jest pewny. Co Wy na to??[/QUOTE]

To tak mniej wiecej,na ktora we Wroclawiu bylby?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Ja tylko na moment...[/I]
[I]Mam złe wieści.[/I]
[I]Dzisiaj został wydany kudłacz...[/I]
[I]Kuźwa... :([/I]
[I]I jeszcze jedna dzisiaj ma iść...[/I]
[I]Bo cała reszta szczeniorów to dziewczynki.[/I]
[I]Już teraz wiem,ile warte są ich obietnice... :([/I][/QUOTE]

Cholera...!!!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa , ale już nie wiem gdzie prosić :

Błagam o deklaracje , jeden z psiaków prawdopodobnie nie żyje , nie pozwólmy umrzeć drugiemu !!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-czy-musz%C4%85-umrze%C4%87[/url]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Klaudią - piesek podobno został adoptowany. O szczegółach niech ona sama napisze.

Czyli aktualnie sprawy mają się tak:
2 sunie ( biało-czarna i tricolor z brązowymi brwiami) jadą do mnie.

Transport:
Pszczyna -> Katowice - Klaudus_
Katowice -> Wrocław - brat Ingrid - gdzie we Wro szczeniaki mają zostać odebrane?
Wrocław -> Trzebnica/Oborniki - będę dzwonić do Czerdy.


Niebieska - zostajesz przy jednym szczeniaku czy weźniesz jeszcze jakiegoś innego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erica']Off: Widziałyście nową reklamę Play'a? Ja zapałałam żądzą mordu :angryy:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179322-demotywatory?p=14756037&viewfull=1#post14756037[/URL][/QUOTE]

Eric - reklam nigdy nie nalezy brac doslownie.Ja widzialam ta reklame i powiem Ci,ze ona ma kontekst ironiczny i dlatego mi ta reklama sie podoba. Przypatrz sie jej dluzej i wczytaj sie w to zdani,ktrore tam jest zamieszczone.;)

Link to comment
Share on other sites

ja sie w tym gubę -proszę o kilka odpowiedzi
--gdzie i pod czyją opieką są szczeniaki i ich mama?
----kto decyduje o ich adopcjii?
----czy potencjalni właściciele sa sprawdzani i przez kogo? czy są wizyty przedadopcyjne?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...