Jump to content
Dogomania

Tiara-problemy zdrowotne,nerki,jelita w kiepskim stanie.Może jesteś w stanie pomóc?-


mari23

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no jestem-topiłam sie trochę dzisiaj i musiała mnie wyciągać straż -droga nie była oznaczona i wpadłam w poślizg na wał pomokły-miałam po siedzenia wody----straszne uczucie...brr
ale wszystko oki samochód działą
więc----przywożcie psieki , jeszcze raz napiszę-jak coś uzbieramy -sukcesywnie będzie się dokładać do utrzymania-resztę ile będzie trzeba my -ja i Stef -damy
oczywiście jak się coś nazbiera-zrobimy rozliczenie , na pewno będzie potrzebne odrobaczanie i szczepienia
transport---jakby do Wroc. mógł być przez Oborniki, byłoby super bo my długo pracujemy a Stef w sobotę też ja mieszkam z innej strony Wwia
jak nie-załatwię transport z Wwia
tarzanko---subia ponka jest przepiękna , jutro będą zabiegi kosmetyczne, dostałam nawet od niej ...pocałunek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Widzę, że jednak ktoś bierze kudłatka na DT? :)[/QUOTE]

ale są jeszcze trzy maluchy :), albo inne szczeniaki z Pszczyny [url]http://www.dogomania.pl/threads/185597-Psy-mieszkaj%C4%85ce-ze-starsz%C4%85-Pani%C4%85-w-baraku-koszmar!PILNIE-POTRZEBNA-POMOC!!!!Pszczyna[/url] -też pilnie potrzebują DT...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']ale są jeszcze trzy maluchy :)[/QUOTE]

Albo tylko dwa. Ja podtrzymuję - jeśli ten z brązowymi brwiami to dziewucha, to ja ją biorę :razz:
Tym badziej, że wstępnie jeden DS by był. Była u mnie dziś Znajoma i wspomniała, że jej przyjaciółka/sąsiadka szuka psiaka. Znajoma podobno dostała od niej przykazanie, że jak zobaczy jakąś bidę bezdomną to ma brać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą rozmawiałam z Tarzanką tak do godziny będę wiedziała czy ten transport z Pszczyny wypali. Jeżeli tak to trzeba skombinować jakieś transporterki, ja niestety nie wiem gdzie ich szukać. No i kolejna sprawa- psy zostaną dowiezione do Wrocławia, nie mamy transportu dalej :(

Link to comment
Share on other sites

Do Wro jadą: sunia ( lub sunie) do mnie oraz mama i 3 ( lub 2) szczeniaki do czerdy, tak?

Czerda napisała:
[quote name='czerda']
transport---jakby do Wroc. mógł być przez Oborniki, byłoby super bo my długo pracujemy a Stef w sobotę też ja mieszkam z innej strony Wwia
jak nie-załatwię transport z Wwia
[/QUOTE]

A ja też sobię poradzę, także chyba nie ma się czym martwić - przynajmniej jeśli chodzi o to.
Słuchajcie, jak ze sfinansowaniem transportu?

Link to comment
Share on other sites

Niestety mam złe wieści transport z Pszczyny nieaktualny Pan nie jedzie :( Jest jeszcze druga opcja darmowa z Katowic z bratem Ingrid44, który jedzie w piątek ok.17 do Wrocławia, ale nie wiem ile jest w stanie wziąć psiaków. Wiem, że ma jeden transporter dla małego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erica']Do Wro jadą: sunia ( lub sunie) do mnie oraz mama i 3 ( lub 2) szczeniaki do czerdy, tak?

Czerda napisała:


A ja też sobię poradzę, także chyba nie ma się czym martwić - przynajmniej jeśli chodzi o to.
Słuchajcie, jak ze sfinansowaniem transportu?[/QUOTE]

No i chyba jeszcze dwa szczeniaki do Niebieskiej też mają jechać do Wrocławia, na to wychodzi, że cała rodzinka czyli sunia i 6 szczeniaków ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erica']Albo tylko dwa. Ja podtrzymuję - jeśli ten z brązowymi brwiami to dziewucha, to ja ją biorę :razz:
Tym badziej, że wstępnie jeden DS by był. Była u mnie dziś Znajoma i wspomniała, że jej przyjaciółka/sąsiadka szuka psiaka. Znajoma podobno dostała od niej przykazanie, że jak zobaczy jakąś bidę bezdomną to ma brać :diabloti:[/QUOTE]

Sa szczeniaczki pozostale,do wyboru do koloru...WIEC...?????

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam w piątek około godziny 17 brat Ingrid44 będzie wyjeżdżał z Katowic do Wrocławia. Będzie jechał samochodem osobowym 4 drzwiowym, ma jeden kontenerek w którym jechał średni piesek, to chyba powinny się do niego zmieścić dwa szceniory. Nie wiem jak zmieścić resztę bandy :( Transport jest pewny. Co Wy na to??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...