Jump to content
Dogomania

Tiara-problemy zdrowotne,nerki,jelita w kiepskim stanie.Może jesteś w stanie pomóc?-


mari23

Recommended Posts

[quote name='czerda']zamorduję Arniego i Stefa!!!!!!!!!!!
przysłąli mi mnóstwo zdjęć-------glisty , tasiemce , małe obleńce , krótkie , długie , średnie , grube , chude itd[/QUOTE]

Dobrze ze juz wyszly z maluchow. Szkoda ze nie moge zobaczyc tych zdjec, musza byc bardzo ciekawe-jeszcze nigdy nic takiego nie widzialam . Serio ! :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ku... Napisałam dość długiego posta, ale net mi się w międzyczasie wyłączył i posta wcięło :angryy: Teraz nie mam czasu odtwarzać całości, więc będzie skrótowo, a zacznę od pytania.
Jak często ja je powinnam karmić? Wczoraj dostały jeść 4 razy( puszka + ryż, w małych porcjach), dziś są jak na razie po 3, przy czym już 1h po wchłonięciu miski domagają się następnej. Ja wiem, że szczeniory mają szybki metabolizm, ale też nie chcę ich przekarmiać :hmmmm:
Ktoś tu chyba pisał, że one będą dokazywać za kilka dni? Obie pannice są juz na pełnych obrotach :lol: Emma już nauczyła się wskakiwać na kanapę, a i kradziejstwo zabawek idzie jej świetnie. Dziś rano próbowała zakosić mój koc. :evil_lol:
Muszę lecieć, więcej później.

Link to comment
Share on other sites

Ale tu się pustki zrobiły :-o
Wybaczcie łamaną polszczyznę, ale znowu udało mi się złapać tylko 3h snu.
Nad ranem Erin zaczęła trochę świszczeć przez sen, a rano doszedł lekki kaszel.
Od razu wzięłam ją do mojej wetki: temp. 39.5, osłuchowo zupełnie czysto, ale za to mała ma powiększone węzły chłonne. Brzuchol niebolesny, uszy i oczy ok. Mała dostała Betamox 0.3ml i coś co chyba nazywa się Toltean ( czytam z książeczki, zapomniałam zabrać wydruk :oops:). Wetka nie uważa, żeby to było coś poważnego, raczej stawia na to, że Erin podziębiła się po kąpieli. Doradziła też, żeby obu psiakom podawać Immunodol. Mam go, więc tu problemu nie ma.
Z innych newsów - Emma dostała obróżkę. Myślałam, że dziewczyna bądzie się irytować, a ona chyba nawet nie zauważyła. :evil_lol: Kupiłam też obrożę dla Erin, ale na razie nie będziemy zakładać, dzis i tak miała sporo stresu.

Klaudia- jeśli nie masz obiekcji, to ja założę "moim" maluchom osobny wątek i powoli zacznę je ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie wygląda na żadną poważniejszą infekcję. Chociaż ja pełnię spokoju i tak odzyskam dopiero za jakieś 2 doby. Erin jest dziś dość rozbiegana, je też więcej niż do tej pory. Do picia daję jej ciepłą, przegotowaną wodę - pije zdecydowanie chętniej niż wodę w temp. pokojowej - mądra dziewczyna ;) Jedyne niepożadane dźwięki jakie wydaje to taki trochę 'indyczy' gulgot kiedy coś niucha - nosek jest zapchany.
Zastrzyki u wetki zniosła bohatersko, ale pokazała iście nieziemskie fochy przy podawaniu Immunodolu - pies moich rodziców by się nie powstydził takich numerów :diabloti:

Właśnie, jak tam mama i pozostałe szczeniaki? Któraś jedzie do Niebieskiej czy obie zostają w Obornikach?

Link to comment
Share on other sites

Oj to dobrze trzymaj się malutka :) Ja też jestem troszkę więcej zabiegana odkąd mam w domu na chwilowym tymczasie jamnika Turtusia , mamy coś wspólnego :)
Tak przy okazji to zerknijcie proszę na wątek Tori skradzionej spod sklepu w Pszczynie [url]http://www.dogomania.pl/threads/186731-Pszczyna-skradziono-%C5%9Bliczn%C4%85-suni%C4%99-Tori[/url] :(

Link to comment
Share on other sites

Też mam taką nadzieję.
Czerda - wiesz może co stało się z tym szczeniakiem, dla którego keradko szukał mamki?

[B]mikoada[/B] - Współczuję właścicielom, ale zostawianie psa pod sklepem to czysta głupota :mad:

Link to comment
Share on other sites

tak , -tak się złożyło , że dziewczyny znalazły szczenną sunię < nie pamiętam gdzie>ma się dziś chyba oszczenić i przywożą lub już przywiozły do Obornik do hoteliku
więc można podłożyć szczeniorki i już keradko się kontaktował ze Stefem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erica']
[B]mikoada[/B] - Współczuję właścicielom, ale zostawianie psa pod sklepem to czysta głupota :mad:[/QUOTE]

wiem o tym, i właściciele też już wiedzą :( Pani napisała dzisiaj do mnie, że zdaje sobie sprawę z tego, że popełniła kilka błędów, m.in. że w ogóle zostawiła sunię pod sklepem samą i że mała nie miała adresówki...wiadomo człowiek mądry po szkodzie, najważniejsze żeby Tori się znalazła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erica'][B]mikoada[/B] - Współczuję właścicielom, ale zostawianie psa pod sklepem to czysta głupota :mad:[/QUOTE]
Ja moja mamusię b. szybko tego oduczyłam, zauważyłam naszą sukę pod sklepem i zabrałam. w końcu moja mama przestała twierdzić, że ma ja non stop na oku.
A suni szkoda :(

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że to średnio wychowawcze, ale na noc zabrałam Erin do łóżka. Raz, że cieplej a dwa ( i głownie o to mi chodziło) - miałam jej oddychanie 'na oku'. Spała spokojniej, oddech wyrównany, tylko jeszcze pochrapuje przez ten zatkany nosek. O 5 rano zaczęła szczekać mi prostu do ucha - domagała się żarełka :evil_lol: Także, jesteśmy na dobrej drodze :lol:
Jak skończą się problemy z netem, to wrzucę świeże zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

[I]Erica naturalnie jeżeli chcesz założyć Twoim panienkom nowy wątek to oczywiście.
Biedna ta Ich mama - teraz dopiero odpoczywa spokojna... Nie stresuje się niczym...
Że o dzieciarach nie wspomnę! W raju są ;)

Czy ja mogę Wam w jakiś sposób pomóc?[/I]

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, bazarek się skońćzył - udało się zebrać 195zł :lol:
Moje małe zaczęłam dziś ogłaszać. Chętnie poogłaszam też mamę Tiarę - ktoś chyba obiecał zdjęcia :mad:
Klaudia - czekam na PW ;)

[QUOTE]jakie one są cudne [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] po tej kąpieli to zupełnie inne psinki [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]Tiaaa, z tą cudownością różnie bywa. Emma po prostu [I]uwielbia [/I]wkładać wszystkie łapki w świeżo zrobione kupki. Dziś nawet się w jednej próbowała wytarzać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

no nie mam narazie zdjęć mamy ale jakbym mogłą cię prosić o poogłaszanie tych 2 od Stefa , dzisiaj w lesie ludzie znależli topiącego sie 3 mcz. szczeniaczka -całe szczeście nic mu nie jest jest tylko głodny i zmęczony , mamy więc 5 szczeniakó∑ , 2 od Tiary , 2 z Dobrocina i tego małego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...